Дієта “3 яблука в день” – позитивний результат

Дієта “3 яблука в день” – позитивний результат Дієта “3 яблука в день” – позитивний результат

2 жовтня 2012

Зазвичай я дуже скептично ставлюся до різного роду новомодним “чарівним” дієтам . Адже більшість подібних дієт забезпечують спалювання жиру за рахунок різкого скорочення кілоджоулів, або повного виключення з раціону однієї або навіть декількох груп продуктів харчування. що робить подібні дієти вкрай незбалансованими.

Проте зовсім недавно я натрапила на дієту “3 яблука в день”. Цього разу такий підхід до схудненню здався мені розумним і ефективним.

Дієта “3 яблука в день” була розроблена американським дієтологом Теммі Флінн, що володіє ступенем магістра в галузі науки про харчування. Подібне звання та рекомендації породили в мені впевненість, що дана дієта збалансована, а її поради не будуть марними. І я не помилилася.

Як діє ця дієта?

Теммі дійшла висновку, що якщо з’їдати яблуко перед кожним прийомом їжі, то цілком можливо ефективно схуднути. Вона навіть написала книгу під назвою @ Денний план – 3 яблука @.

Основні принципи дієти “3 яблука в день”:

    З’їдайте по яблуку перед кожним прийомом їжі. Яблука багаті харчовими волокнами, тому ви будете почувати себе більш ситими і, відповідно, під час прийому їжі з `їсте менше, ніж зазвичай. Їжте 4-5 разів на день. Як показали дослідження, часте вживання їжі маленькими порціями більше сприяє схудненню, ніж вживання великих порцій 3 рази на день (звичайно, за умови, що ви будете їсти здорову їжу з низьким вмістом жирів). Намагайтеся їсти нежирну білкову їжу при кожному прийомі їжі або перекусі. Білкова їжа дає відчуття насичення і володіє низьким глікемічним індексом, що допомагає відчувати себе ситим набагато довше. Завдяки вживання нежирних білкових продуктів ви уникнете отримання величезної кількості енергії, а отже, і калорій. По можливості з’їдайте близько 9 фруктів і овочів на день. Адже овочі і фрукти не тільки низькокалорійні, але і володіють високим вмістом клітковини і поживних речовин. Якщо ви станете з’їдати 3 яблука в день, а також 6 порцій фруктів або овочів, ви автоматично скоротіть споживання енергії, що не голодуючи при цьому. Пийте воду при кожному прийомі їжі. Однак вживайте не більше 3-4 склянок на день (на додаток до вживання іншої рідини), інакше це призведе до електролітного дисбалансу в організмі. Намагайтеся вживати в їжу тільки необроблені вуглеводи з високим вмістом клітковини. Вуглеводи необхідні для повноцінного та збалансованого харчування. Щодня вживайте нежирні молочні продукти. Чудово підійдуть такі продукти, як знежирений йогурт, сир, сир або молоко, тому що вони володіють високим вмістом кальцію. низьким глікемічним індексом (що пов’язано з втратою ваги) і високим вмістом білка (що сприяє тривалому насиченню). Для більш ефективного схуднення і поліпшення загального самопочуття регулярно виконуйте аеробні вправи.

Чому саме яблука?

Напевно, багато хто задається питанням: чому перед кожним прийомом їжі потрібно з’їдати саме яблуко, а не який-небудь інший фрукт? Теммі пояснює це наступним чином:

    У яблуці міститься тільки лише від 250 до 420 кілоджоулів. Завдяки досвіду автора, вживання яблук перед їжею сприяє втраті ваги навіть в особливо важких, запущених випадках. Кожне яблуко містить до 5 г клітковини, що допомагає вам відчути легке насичення перед кожним прийомом їжі, і з’їсти менше, ніж зазвичай. У яблуках містяться захисні поживні речовини (антіоксіданти. вітаміни та мінерали), які поліпшують здоров’я, і??навіть здатні запобігти вікові захворювання мозку (наприклад, хвороба Альцгеймера).

Доведено, що пектин, що міститься в яблуках, знижує рівень “поганого” ЛПНЩ-холестерину. і підвищує рівень “хорошого”. Яблука містять флавоноїди та інші фітохімічні речовини, які захищають нас від раку печінки і товстої кишки. Танін. міститься в яблуках, запобігає появі карієсу. а також захворювань ясен і інфекцій сечового міхура. Яблука є найважливішим джерелом фолієвої кислоти. яка, як показали дослідження, перешкоджає виникненню дефектів нервової трубки і запобігає раку. Всього 3 яблука на день під час вагітності не тільки допоможуть вам контролювати вагу, а й сприятимуть профілактиці природжених дефектів у майбутньої дитини.

Що ж, слід зазначити, що рекомендації Теммі Флінн розумні і обнадійливі.

Дана дієта, як показують дослідження, дійсно ефективна, особливо в поєднанні з регулярними 30-хвилинними аеробними вправами (наприклад, біг, їзда на велосипеді, танці або плавання). Завдяки дієті “3 яблука в день” ви дійсно можете досягти результатів з мінімальними зусиллями.

І пам’ятайте: з’їдаючи регулярно 3 яблука в день, ви не тільки зміцните своє здоров’я і уникнете походів до лікаря, але й зможете ефективно знизити вагу.

Також:

  • яблука через день
  • якщо перед кожним прийомом їжі вживати яблука