Дев’ятиденна дієта Лайми Вайкуле – allWomens

Дев’ятиденна дієта Лайми Вайкуле – allWomens Дев’ятиденна дієта Лайми Вайкуле

Чарівна російська співачка Лайма Вайкуле славиться не тільки чудовим голосом, але і вважається елегантною і граціозною жінкою. І адже зовсім не скажеш, що вона вже у віці. Її пряма постава, струнка фігура приваблює багатьох. Але щоб її форми були такими, вона приділяє багато часу на власну фігуру. І результат видно кожному. А секрет простий – дев’ятиденна дієта Лайми Вайкуле.

Вага її становить 47 кілограм, і не більше і не менше співачка собі не дозволяє. Але якщо все ж зауважує надлишки, то сідає на власне придуману дієту. Вона вважає: «скинути кілька кілограмів при її вазі набагато важче, ніж людині з більшою масою, тому що організм приймає дієти по-різному». Але її твердження: «якщо є бажання – все вийде» – Щира правда.

Лайма припиняє прийом їжі на два дні, помітивши свої зайві пару кілограм. Але протягом двох днів не забороняється пити воду або мінералку, кава, чай без цукру. До такого способу вона приходить, коли час зовсім підтискає.

У Лайми також є спеціальна дев’ятиденна дієта, розрахована для скидання 3-5 кілограм. Витримати таке – потрібно мати залізну силу волі. Вона розбила 9 днів на три групи по 3 дні. Полягає вона в тому, що кожні три дні вона їсть тільки один вид продукту. Але щоденне меню таке неординарне, що просто набридає вживати протягом 9 днів. Але тим, хто готовий це витримати, результат безсумнівно порадує. Лайма сидить виключно на цій дієті, і її фігура чудова. Її тонка талія так і манить сісти на дієту.

Меню дієти Лайми Вайкуле

У перші три дні можна вживати відварений рис, причому не важливо якого він виду, головне те, який вам сподобається або ви любите. Сама ж Лайма Вайкуле вживає коричневий рис, в якому багато мінералів і корисних мікроелементів. При варінні ні в якому разі не підсолюйте воду і не кладіть масло в рис. Це заборонено при дієті. Але скрасити несмачний рис можна за допомогою сухих трав або соєвого соусу. Несмачний рис звичайно ж важко вживати. А, застосувавши приправи, це допоможе приховати одноманітність в щоденному продукті, і він не буде здаватися таким порожнім і несмачним. А користі принесе багато.

У другу трійку тижня на зміну рису приходить відварене куряче м’ясо, краще всього підходить куряча грудка. Вона ніжна і містить багато корисних компонентів для організму. Саме цю частину курячого м’яса лайма вживає в своїй дієті. Виключайте крила, стегенця та спинку курки. При варінні грудинки необхідно позбавиться від кісток і шкірки. Кращий спосіб варіння – використовувати пароварку, адже всім відомо, що в ній продукти залишають максимум своїх корисних компонентів. Так само не використовуємо сіль, м’ясо не смажимо і не запікаємо. Щоб м’ясо все ж було зі смаком, попередньо перед приготуванням замочіть його в соєвому соусі. Блюдо буде корисним і зі смаком.

В останні три дні Лайма Вайкуле харчується тільки яблуками. Не залежно від сорту і виду. Це ніяким чином не впливає негативно, а навпаки. Позоставте вибір тільки на одних сортах яблук. Найкраще різні сорти. Так ви прикрасити свій триденний раціон харчування. Але й не беріть солодкі сорти, пам’ятайте, вони містять цукор, який нам не потрібен на час дієти. Можна вжити їх у сирому вигляді, а можна за допомогою соковижималки попити смачний і поживний сік. Свіжі яблука дуже корисні не тільки при дієті, а й також для очищення організму, даючи йому мінерали і залізо.

Протягом всієї дієти, а саме протягом 9 днів, в день необхідно випивати по два літри води. Перевагу слід віддати негазованої і очищеній воді. На середині дієти можете вживати чаї на травах і збори. Вони добре впливають на самопочуття, і допоможуть вам трохи впоратися з одноманітністю дієти. Не використовуйте цукор і цукрозамінники.

Лайма намагається вживати малу кількість їжі не тільки під час дієти. П’є вона в основному лимонний чай з медом. Харчується вона кілька разів на день, ретельно вибираючи продукти і знаючи про їх корисних компонентах, але в основному вона багато п’є чаю. Це нормалізує рідину в організмі, і, як відомо, пити багато води це корисно, адже людина в день і так має випивати по два літри води.

Але Лайма радить не тільки використовувати дієту, є ще один засіб, який дає чудовий ефект. Це восьмигодинний сон. Виспавшись людина не тільки сам відпочиває, а й дає відпочити організму. Також вона критична у виборі продуктів. Намагається вибирати тільки натуральну їжу – це запорука здоров’я.

В цілому по дієті Вайкуле протриматися 9 днів для людину, яка очікує результат, зовсім не складно. Головне, мати терпіння. А результат ви побачите самі. Якщо ви чітко дієте за інструкцією, дієта Лайми Вайкуле дозволить вам скидати до 1 кілограма в день.

Автор: Воронецький Олег Володимирович