Цвергшнауцер – все про породу, історія породи, лікування, харчування, щенята Цвергшнауцер – House-

Цвергшнауцер – все про породу, історія породи, лікування, харчування, щенята Цвергшнауцер – House- Цвергшнауцер – все про породу, історія породи, лікування, харчування, щенята Цвергшнауцер

Цвергшнауцер ( Zwergschnauzer з нім.), він же мініатюрний шнауцер або ж карликовий шнауцер є самою маленька службовим собакою у світі, а також самим низькорослим з усіх шнауцеров (висота в холці 30-35 см). Назва цієї породи походить від німецьких слів zwerg і schnauze, що означають гном і морда.

Перші цілеспрямовані спроби розведення цвергшнауцерів були зроблені в Німеччині наприкінці 1800-х років. До цього часу вони були звичайними сільськими собаками, що охороняли комори від щурів та інших шкідників.

Для того щоб отримати міні копію відомого тоді миттельшнауцера, схрещували наймініатюрніших особин цієї породи. Також не обійшлося і без вливання інших кровей – аффенпінчера, пуделя, мініатюрного пінчера, шпіца, що призвело до появи квітів, що не відповідають кінцевої мети заводчиків. Щоб це виключити різнобарвні і білі щенята не використовувалися в подальшому розведенні та формуванні породи. Офіційно перший цвергшнауцер був зареєстрований в 1888 р. а перша виставка мініатюрних шнауцеров пройшла в 1899 році.

Завдяки своєму відважному характером Цвергшнауцери спочатку використовувалися для охорони будинків і ферм, а також стад. Але з часом вони стали полювати на щурів, бо були досить спритні, а невеликий розмір дозволяв забиратися у важкодоступні місця.

У стандарті закріплено 5 забарвлень карликових шнауцеров – «Перець з сіллю», чорний, шоколадно-підпалий, білий і чорний з сріблом. При цьому перший тип забарвлення зустрічається найчастіше.

Незважаючи на свою милу зовнішність, цвергшнауцер аж ніяк не декоративна собака, це дуже серйозна, уважна, насторожена, відважна й легко дрессіруемая собака, яка беззаговорочним віддана господареві. Цверги дуже тепло ставляться до дітей, і можуть стати для дитини і нянькою, і другом, і відмінним компаньйоном на прогулянках і в іграх.

Як і всі шнауцери, цвергшнауцер дуже активна і рухлива собака, легко дресирується і підпорядковується командам. Він привітний, доброзичливий, кмітливий і завжди готовий до роботи. Чи не з боязкого десятка, але при цьому не агресивний. Втім, недовірливо ставиться до сторонніх і воліє завжди бути напоготові.

Цвергшнауцер, не дивлячись на свій невеликий розмір, звик на рівних спілкуватися з усіма собаками, незалежно від їх розміру. Його головна особливість – це здатність беззаперечно підкорятися тільки тому, хто сильніший, розумніший, швидше і краще.

Догляд за мініатюрним шнауцера головним чином зводиться до догляду за шерстю. Так само як і у всіх жесткошерстних порід, вимагає спеціальної обробки. Два рази на рік, під час линьки, проводять триммінг – вищипування мертвих волосся. Більш чутливі частини тіла: живіт, шию, голову і вуха, обробляють спеціальними ножицями, щоб не заподіяти біль. Таким чином, при правильному догляді в квартирі, де живе мініатюрний шнауцер, практично не буває вовни.

Продаж щенят цвергшнауцера в розпліднику:

Купити цуценя цвергшнауцера можна також у приватних заводчиків. Середня ціна на цуценя породи Цвергшнауцер становить: 18368 руб . Оголошення з купівлі / продажу цвергшнауцерів можна знайти або розмістити на дошці оголошення.

Також:

  • обмін породистих щенят