Cколько треба бігати »все про біг на

Cколько треба бігати »все про біг на Cколько треба бігати

Займаючись бігом, кожна людина має свою мету. Хтось бігає вранці. щоб підбадьоритися перед черговим робочим днем. Деякі люди роблять регулярні пробіжки з метою схуднути. для когось біг – це улюблене хобі. Багатьох цікавить питання – скільки за часом треба бігати?

Скільки треба бігати, щоб схуднути

Для того, щоб схуднути, бігати необхідно мінімум сорок хвилин на день. Цього часу необхідно, щоб час організм людини, отримуючи стабільну фізичне навантаження, став розтоплювати накопичені раніше жирові запаси. Якщо бігати менше сорока хвилин, результат з’явиться набагато пізніше. У перші десять хвилин пробіжки організм розігрівається, відбувається його підготовка до переробки жирів.

Бігаючи щодня вранці або ввечері, можна зменшити свою вагу за місяць на шість-сім кілограм. Якщо є мета – скинути більшу вагу, цього можна досягти за рахунок більш напружених тренувань, все залежить від регулярності і тривалості пробіжок. Однак, лікарі в один голос стверджують, що схуднення за один місяць більш ніж на 6-7 відсотків від своєї початкової ваги, категорично неприпустимо для здоров’я. Експериментувати зі своїм здоров’ям не слід, такі помилки дуже важко виправляти.

Необхідно розуміти, за рахунок чого під час бігу відбувається розщеплення жирового прошарку.

Що відбувається в організмі під час бігу:

посилюється кровотік частішає пульс посилюються обмінні процеси шкіра починає інтенсивно виводити токсини і шлаки травна система посилено працює, очищаючи стінки кишечника.

За рахунок усіх цих обмінних процесів і відбувається позбавлення від жирових запасів. Пам’ятайте, що необхідно знати міру.

Заняття бігом корисні всім. Якщо Вас не обтяжує зайву вагу, і ви не можете без руху, Ваша фігура завжди буде у відмінній формі. Скільки треба бігати сьогодні – Ви будете вирішувати безпосередньо перед кожною пробіжкою, залежно від самопочуття, погодних умов і наявності часу.

Скільки треба бігати в день для підтримки гарної фізичної форми

Якщо ви новачок в спорті, і раніше не займалися бігом, починайте з одного-двох кілометрів, і час від часу, при появі втоми, переходите на ходьбу. Початківцям бігунам рекомендується підтримувати такий темп бігу, щоб можна було спокійно дихати і іноді розмовляти. Пульс повинен бути не вище 150 ударів на хвилину. Через місяць таких занять можна переходити до більшої навантаженні. З другого місяця бажано пробігати вже три-чотири кілометри.

Якщо ж у спорті ви не новачок, тренувалися в дитинстві чи юності, то ваш організм до навантажень звик, і одним або навіть трьома кілометрами в неспішному темпі його не проймеш.

Тут питання «скільки треба бігати» стоїть не так гостро, як для новачків. Спортсмен, як правило, відчуває свій організм, можна пробігти пару кілометрів, але в темпі трохи вище середнього, ефект буде такий же, як якщо новачок пробіг би чотири кілометри підтюпцем. Скільки за часом треба бігати – не менше 15 хвилин, менша тривалість тренування не дозволить організму навіть адаптуватися до подій, і ніякого ефекту від пробіжки не буде.

Навігація по записах Cколько треба бігати. 4 коментарі

А рекомендація за часом написана для спортсменів чи для всіх? Просто за часом легше набагато визначати, ніж по кілометражу)

Для всіх, які розуміють в кілометраж.)

Також:

  • скільки треба кілометріа пробігти на день щоб схуднути