Цикорій для схуднення: відгуки худнуть і дієтологів про цикорії

Цикорій для схуднення: відгуки худнуть і дієтологів про цикорії Цикорій для схуднення

Використовувати цикорій для схуднення стали з легкої руки тих дієтологів, які вважають головним ворогом сучасної людини звичайний чорний кави. У класичній радянській дієтології «по Певзнеру» кава вважалася шкідливим тому, що блокує засвоєння вітамінів групи В і провокує неврози. Дійсно, підвищене нервове збудження у людей, що зловживають звичайною кавою – типовий симптом. Ось тоді-то на сцену і вийшов цикорій – найбільш схожий за смаком напій, майже не містить калорій, і здатний замінити звичне ранкове задоволення.

Трохи пізніше з’ясувалося, що цикорій має ще й спеціальними властивостями, що сприяють якнайшвидшому схудненню.

Як цикорій сприяє схудненню

Зниження ваги зазвичай «стопориться» про дві банальні речі:

    незвичний раціон, повний досить позбавлених смаку продуктів і напоїв; постійне відчуття голоду, принаймні, поки організм не адаптується до низькокалорійної дієти.

Як не дивно, на дієті для схуднення нам часто бракує не солодкого смаку, а… гіркого.

    За даними дієтолога проекту Міс Всесвіт Тані Цукерброт, навіть якщо ми їмо досить клітковини і білка, голод може бути сильним просто тому, що ми недоїдаємо природних горечей.

У «недієтичних» меню це всілякі пікулі, маринади, копченості, чорна кава, і деякі види ковбас. У класичному дієтичному нам залишаються тільки гіркі трави, але культура їх вживання у нас не особливо розвинена.

Майже будь-яка дієта обмежує напої з таніном і кофеїном, в цій ситуації цикорій може допомогти, хоча б, давши нам трохи природної гіркоти. Чашечка цього «кофезаменітеля» після їди як би сигналізує організму, що трапеза закінчена, і дозволяє утримати ситість довше.

Другий момент – цикорій вирівнює рівень цукру крові, бореться з негативними наслідками переїдання солодощів, фруктів і виробів з білого борошна. Доведено, що цей напій поліпшує стан діабетиків. Він же допомагає не відчувати сильних перепадів апетиту при схудненні.

Відгуки худнуть про цикорії

Мало хто з авторів відгуків про цикорії для схуднення пише, що напій з нього дійсно може замінити каву. Насправді, розведений у воді порошок, швидше, нагадує не дуже якісний розчинна кава з добавкою… пелюсток хризантеми. Але суть зовсім не в цьому. Цикорій містить пектин, і допомагає «заспокоїти» бурчати від голоду живіт. Саме тому більшість тих, що худнуть залишають позитивні відгуки про цей помічнику в нелегкій справі дотримання низькокалорійної дієти для схуднення.

Однак схуднути без зміни раціону розчинний цикорій не допомагає. Ті, хто намагається замінити їм один із прийомів їжі, часто зазнають фіаско, особливо якщо цей прийом – вечеря. Різко перебудовувати свій раціон, в надії швидко позбутися від накопичених кілограмів не варто. Ви можете скільки завгодно довго говорити собі «я зможу», але випиваючи розведений у воді цикорій замість вечері, ви прокладаєте прямий шлях до холодильника після нього. Якщо хочете «замінювати» – додайте до напою, хоча б, 150 г білкового страви.

Дієтологи про цикорії для зниження ваги

Автор книги і головний лікар клініки зниження ваги «Риммарита» Р. Мойсенко стверджує, що цикорій може послужити хорошу службу тим, хто вирішив відмовитися від кави, але поки не може цього зробити. Будучи послідовницею класичної у вітчизняній медицині точки зору про те, що кава – це отрута, Римма Василівна заохочує вживання розчинної цикорію худне.

А от сучасні американські та канадські дієтологи проти будь-якого «насильства над раціоном». Автор EatStopEat Бред Пілон пише у своєму блозі, що чим менше ви будете відмовлятися від звичних нейтральних продуктів, і замінювати їх БАДами, тим краще. Цей автор вважає, що пектин можна отримувати і з яблук, а чашка кави – єдине, що може порадувати сучасної людини з ранку.

Загалом, напій нешкідливий, і дещо підвищує комфортність дієти. Купуйте сорти цикорію без рослинних вершків, худніть, і будьте здорові.

Фітнес-тренер Олена Селіванова – для http://www. /.

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

Також:

  • Цикорій від нього худають