Чорна кава для схуднення

Чорна кава для схуднення Чорна кава для схуднення існує?

Дієти та методи схуднення стали одними з найбільш часто обговорюваних тем в жіночих кампаніях. Але вживаючи практично кожен день кави, багато хто навіть не здогадуються, що з його допомогою теж можна втрачати непотрібні кілограми. Хоча наукового підтвердження цього факту ще немає, але багато дієтологів і їх пацієнти схвально відгукуються про чорному кави для схуднення.

Ні для кого не секрет, що чорна кава для схуднення в розумній кількості позитивно впливає на обмін речовин організму, дозволяючи йому в більшій мірі спалювати непотрібні жири. Але багато хто відразу дізнавшись про це, роблять велику помилку, замінюючи звичну їжу на чашечку кави. Причому вживаючи його натщесерце. Хоч і відчуття голоду тимчасово зникає, але це дуже погано впливає на здоров’я людини. Зокрема, на шлунок. Оскільки дане питво подразнює слизову і викликає рясне виділення шлункового соку. Що з часом може призвести до розвитку виразки шлунка.

Але вживаючи цей напій правильно, і в міру, можна убезпечити себе від негативних наслідків і добитися бажаних результатів. Головне пам’ятати основні фактори вживання кави, які сприяють схудненню:

    після випитої чашечки підбадьорливого напою, шлунок заповнюється рідиною і відчуття голоду значно знижується; кави відноситься до сечогінних продуктам. Завдяки сечогінному ефекту, з організму виводиться зайва рідина; він сприяє активації інсуліну в організмі. Через це глюкоза відповідно утилізується більш активно; підвищується швидкість обміну речовин і настає тимчасова рухова активність, що призводить до прискорення спалювання зайвих жирів.

Але такий «нешкідливий» ефект буде лише в тому випадку, якщо не буде перевищена денна норма вживання кави. Як і під час будь-якої іншої дієти, кавова не принесе бажаних результатів без виконання будь-яких фізичних навантажень. Бажано кави вживати днем. Тому що з ранку бажаний прийом більш калорійної їжі, а вечірнє вживання цього напою може привести до виникнення безсоння. Їжу приймати потрібно часто, але в маленьких кількостях.

Кава бажано варити в мідній турці. Цукор вкрай не бажаний. Замість нього можна додавати різні спеції. Наприклад, корицю або ваніль.

З раціону обов’язково виключити жирну їжу, фаст-фуди, здобу.

Чорна кава для схуднення, при правильному вживанні, будь-якому допоможе привести свій зовнішній вигляд в норму, не створюючи ніякої загрози для організму.

Опубліковано в рубриці: Чорна кава | Дата публікації: 2 січня 2014