Чихуахуа (продовження)

Чихуахуа (продовження)

Чихуахуа (продовження)

admin . Дуже давня порода названа за однойменним штату в північній Мексиці. Цілком можливо, що до Мексики чихуахуа потрапили з Китаю, але більш імовірно походження від собак ацтеків. Для ацтеків чихуахуа були священними тваринами, їх приносили в жертву богам. Вважалося, що чихуахуа приносять удачу в будинок. Розводити породу почали в США в 19 столітті. Популярність в Європі порода набула лише після Другої світової війни. Стандарт породи затверджений FCI в 1995 році. Найменша порода в світі. Характеристика породи Міцна, смілива, витривала і дуже рухливий собака, досить незалежна, горда і яка намагається наполягти на своєму. Безроздільно віддана своєму господареві. Недовірлива до сторонніх, може бути хорошим сторожем. З дітьми не завжди знаходить спільну мову. Слід проявляти твердість при вихованні. Зміст і догляд Комнатная собака, з якою бажано (не обов’язково) кожен день гуляти. Не виносить холоду. Потрібно регулярно перевіряти стан очей, зчищати зубний наліт. У довгошерстих собак шерсть вимагає регулярного розчісування. Призначення Собака-компаньйон.

Штучка . Інна, спасибі! А ми ще й схудли за тиждень на 110 гр.

Інеса . Ось у вас проблеми схуднути. У мене Лілі навпаки, дуже погано їсть. Ось тільки і єдиний мінус, кожен день їмо з піснями і танцями.

Штучка . Інеса А у нас ще красивіше. Фені потрібно набрати вагу, Стеха схуднути. А Феня без компанії Стеши не їсть! Ось задачка! Як вирішити?

Штучка . А ось і новенький, наш хлопчина!

Штучка . А це моя глиста. Правда фотка темнувата!

Інеса . Льон, а Феня. якщо їсть разом зі Стехою, добре їсть? Або теж умовляти доводиться?

Azara . Штучка Стеха – Справний дівиця Штучка пише: Фені потрібно набрати вагу, Стеха схуднути.. А в чому проблема? Я своїх дівчат годую одновсременно. Фенька швидко розповзається, тому Зайчику кладу побільше, а Фені менше І без образ.

Інеса . Штучка. Лена, а Феня на Фоточка, дуже навіть добротненько виглядає.

Azara . Інеса пише: Ось тільки і єдиний мінус, кожен день їмо з піснями і танцями. Ну, Ви Інна просто героїня

Штучка . Azara пише: А в чому проблема? А проблема в тому, що на сушінні Стеха худне, Феня теж. А на натуралка, Феня стає справненькой, а Стеха товстої, при цьому Феня їсть більше, але обмін речовин у неї такий! Не в коня корм! Тільки Феня така проблемна!

Інеса . Штучка. хлопчисько гарненький. Ти, що на длинником переходиш?

Штучка . Інеса пише: Лена, а Феня на Фоточка, дуже навіть добротненько виглядає. А ось так.

Azara . Штучка пише: А це моя глиста. І де тут глиста Нормальна собачка (у всякому разі по фотографії). Просто вона зі Стехою по костячку відрізняється, от Вам і здається худий

Azara . Штучка пише: А ось і новенький, наш хлопчина! Звідки краксотун? Чиїх буде?

Штучка . Інеса пише: Ти, що на длинником переходиш? Інна, шукала гладкого, довго. Знайшла длинника! По крові моїм підходить, е нього є те, що моїм не вистачає! Загалом буде у нас жити! А д / ш, г / ш, яка різниця? Я їх усіх люблю!