Читати “Здайте … і станьте стрункою! Дієта« Доктор Борменталь »” – Кондрашов Олександр Валерійович – Сторінка 1 – ЛітМір. net

Читати “Здайте… і станьте стрункою! Дієта« Доктор Борменталь »” – Кондрашов Олександр Валерійович – Сторінка 1 – ЛітМір. net

здайте… і станьте стрункою! Дієта «Доктор Борменталь»

Вступні

Пам’ятайте, що прикладання книги до хворих місць допомагає вкрай малій кількості читачів. Спробуйте хоча б раз застосувати до свого життя кожна вправа, запропоноване в книзі. Деякі ідеї виявляться чужими вам. Але обов’язково знайдуться прийоми, які зроблять ваше життя трішки расслабленнее.

здайся, відпусти, розслабся, кинь – всі ці слова означають один, головний, заклик цієї книги. Незважаючи на різноманіття тем і історій, мова буде йти тільки про одну ідеї: як викинути зайвий вантаж зі своєї голови, свого серця і нарешті розслабитися. Тримаючи в пам’яті головну думку книги, вам легше буде зібрати різнокольорові скельця вправ і медитацій в єдину мозаїку.

І нарешті, я надаю велике значення вірі людини в розумну Всесвіт. Це жодною мірою не є нав’язуванням якоїсь певної релігійної ідеології. Таку позицію можна назвати «Вища Сила, як я її розумію». Сам я не належу ні до однієї з загальноприйнятих конфесій.

Я хотів би висловити подяку тим людям та їх ідеям, які є повноправними співавторами цієї книги. Альберт Елліс і його бачення проблем людини дуже близькі мені. Містичне ставлення Ошо до світу зробило на мене величезний вплив. Валентина Москаленко допомогла краще зрозуміти прагнення жінок контролювати своїх близьких. Президент ММПО «Доктор Борменталь» Юрій Тен на прак2иці кожен день показує, як можна, не напружуючись, розслаблено існувати в цьому світі. Сергій Дрьомов і Роман Поздняков, самовіддано борючись з найбільшим злом сучасності – Роботоголізм, допомагають мені краще зрозуміти цю проблему. Людмила Тяптева і Валентин Суворов діляться прикладами зі своєї великої терапевтичної практики.

Обережно! Забобон!

Один з найсильніших забобонів, які можуть перешкодити реальної зміни, звучить наступним чином: «Змінитися важко. На це потрібно багато Сил і часу ». Психоаналітики вселили нам думку, що для поліпшення свого життя потрібні сотні сеансів з психологом. Педагоги вторять їм: «Звички змінюються вкрай важко…» Східні майстри стверджують: «Лише роки медитативних практик наблизять вас до просвітління…» Знайте: це не так! Зміни відбуваються миттєво. Зараз ти одна людина, а через секунду можеш стати іншим. Квантовий стрибок, який може відбутися в будь-який момент…

Наприклад, занурювалися Чи ви коли-небудь з головою в яку-небудь книгу? Читаючи її, ви перебували в стані, близькому до гіпнозу. Ви настільки цілком і повністю заглиблювалися у зміст на якийсь час, що не помічали нічого, що відбувається навколо вас. Адже так? Потім, відірвавшись від книги і озирнувшись, ви починали бачити крісла, квіти, вікна, знайоме оточення. Все було на своїх місцях, але, заглибившись у книгу, ви повністю втрачали усвідомлення навколишнього, хоча ні речі, ні вид з вікна нікуди не поділися. Відсутність вашої уваги ніяк на них не вплинуло. Це дуже простий, але характерний приклад.

Якщо ми фокусуємо увагу на Силових рішеннях, прагненні все контролювати, ми страждаємо. Як у випадку з книгою, ми занурюємо себе в стан гіпнозу, блокуючу все доступне для нас у цьому світі благо. Використовуючи аналогію з книгою, можемо вигукнути: «Ось це так! Коли я піднімаю голову від книги, все навколо перетворюється, стає іншим! »Як тільки ми відкладаємо вбік сценарій під назвою« Я сильна! », Моментально відкриваються нові можливості. У нас завжди є вибір. Вікно можливості для вибору ніколи не зачиняється і не проявляє нетерпіння. Як би довго ми не читали не приносить задоволення новелу, незважаючи на тривалість наших звичок, ми завжди владні сказати: «Я більш не бажаю цього». Книга не підстрибне перед вами з вереском: «Але я наполягаю! Ти повинен дочитати мене до кінця! »Книжкам це невластиво. Коли ви закриваєте книгу, у неї не залишається влади. Якщо ваш вибір – відкласти її, вона буде відкладена. Ніщо з минулого не владний вплинути на ваш нинішній вибір.

Так, тіло не змінюється миттєво, воно, як і будь-який матеріальний об’єкт, володіє деякою інертністю. Але миттєві зміни в мисленні зі стовідсотковою гарантією приведуть до змін у тілі.

Людям з надмірною вагою необхідно повірити, що стежити за своєю вагою – це просто.

Глава 1. НАМ БИ ТІЛЬКИ день простояти та ніч протриматися