Чистка судин від поганого холестерину в крові | Профілактика захворювань серця

Чистка судин від поганого холестерину в крові | Профілактика захворювань серця Чистка судин від поганого холестерину в крові – профілактика захворювань серця

16.12.2012 admin

Від чого, кому, де, навіщо і як чистити судини . Основною причиною забруднення судин є холестерин, точніше атеросклеротичні бляшки . виникають на стінках судин внаслідок тривалої присутності підвищеної концентрації поганого холестерину в крові. Такі явища можуть стати причиною незворотних катастроф в організмі, таких як інфаркт. інсульт та ін Перш ніж приступити до розгляду основних способів очищення, очищення судин, необхідно розібрати причини виникнення такого явища, щоб убезпечити себе і знати які заходи профілактики приведуть до усунення забруднення судин.

Закупорка судин – загроза для серця і мозку

Отже, підвищений рівень холестерину вже веде до ймовірного зростання, як у кількості, так і в розмірі, атеросклеротичних бляшок на стінках судин, що в свою чергу веде до звуження просвіту судини і утруднення проходження крові, а це є причиною посиленої роботи серця навіть у спокійному стані.

Звідси виникають такі захворювання, як гіпертонія. знос серцевого м’яза, що приводить згодом до серцевої недостатності, але саме страшенно – це закупорка судин внаслідок повного перекривання судини.

І якщо таке перекривання відбудеться де-небудь у життєво важливих органах, таких як серце або головний мозок, то це, як мінімум, призведе до подальшої інвалідності.

Неправильний спосіб життя, шкідливі звички

Як правило, до підвищення рівня холестерину призводять різні фактори неправильного способу життя, зокрема, неправильне харчування і наявність шкідливих звичок, а також пасивний спосіб життя . Неправильне харчування передбачає собою вживання в їжу продуктів, що містять такі шкідливі речовини, як цукор, жири, у складі яких, як правило, присутні у великій кількості насичені жирні кислоти і холестерин. Крім того, смажена їжа сама по собі містить велику кількість шкідливих фрагментів жирних кислот, перетворених під дією високої температури в інші сполуки.

Алкоголь і що міститься в тютюновому димі сонм шкідливих речовин, призводять до підвищення рівня поганого холестерину в крові. Крім цього, вживання вищеописаних речовин має і багато інших сумних наслідків для організму. Наприклад, під дією алкоголю серце здатне ослабнути і потрапити в залежність від нього як від палива, таким чином, відмова від цього палива призведе до зупинки серця, що і було відзначено на практиці на багатьох алкоголіків. Серед заходів профілактики. крім відмови від шкідливих звичок і неправильного харчування, можна відзначити заняття спортом або фітнесом. Під дією навантажень і подальшого від них ефекту (наприклад, посилення течії крові і розширення просвіту судин) рівень поганого холестерину буде значно знижений, якщо навіть не нормалізований.

Профілактика для чищення кровоносних судин

Отже, щоб грунтовно позбавити організм від холестеринових бляшок, потрібно провести так звану чистку судин. Одним із заходів з очищення судин є зниження і нормалізація ваги . тому що рівень холестерину має пряму залежність від ваги тіла, так як при надмірному жировому компоненті в організмі завжди є джерело, з якого він поповнюється. До цього заходу можна віднести також перехід на правильне харчування . яке має стати постійним, а не мати характер однотижневих дієти. Слід зазначити, що раціон харчування має бути складений таким чином, щоб у ньому містилися всі необхідні поживні речовини для нормального функціонування організму, в тому числі і для здорового стану судин, яке характеризується здатністю до трансформації і відновленню при фізичних навантаженнях завдяки еластичності і здатності до регенерації своїх тканин.

Отже, все, що потрібно для нормалізації здоров’я судин, це відмовитися від шкідливих звичок, перейти на правильне харчування і займатися спортом . не забуваючи при цьому регулярно обстежуватися в медичній клініці. Дотримуючись всі ці рекомендації, чистка судин . в тому числі і від холестеринових бляшок проходитиме природним шляхом, що позитивно позначиться на стані всього організму в цілому.

Також:

  • звуження судин серця
  • звуження судин харчування
  • позбавити від бляшок судини