Чистка судин головного мозку

Чистка судин головного мозку Чистка судин головного мозку

Рано чи пізно практично кожна людина цікавиться методами чищення судин головного мозку . Відомо, що з віком судини втрачають свою еластичність, в них відкладаються холестеринові бляшки, які порушують кровотік і знижують просвіт судин. Розвивається атеросклероз. Якщо уражені артерії, що живлять кров’ю головний мозок, то слід говорити про атеросклерозі головного мозку. Дане захворювання викликає такі неприємні ускладнення, як часті головні болі і запаморочення, порушення пам’яті та координації. А якщо атеросклероз не лікувати, то він може привести до хвороби Альцгеймера. геморрагическому або ішемічного інсульту.

Одним з досить ефективних методів лікування і профілактики атеросклерозу головного мозку є чищення судин головного мозку, яка допомагає позбутися атеросклеротичних бляшок.

Методи чищення судин головного мозку

Існує безліч методів чищення судин головного мозку: медикаментозно або в домашніх умовах, з використанням спеціальних препаратів або лікарських рослин.

Найпоширенішим методом чищення судин головного мозку медикаментозно є екстракорпоральна гемокоррекція . При використанні даного методу у пацієнта роблять забір певної кількості крові, яку згодом пропускають через спеціальну центрифугу. За рахунок сил гравітації в центрифузі кров розділяється на дві фракції: клітини крові і плазму. Клітини крові повертають пацієнтові в організм відразу, а плазму попередньо піддають різним методам очищення, щоб прибрати з неї шкідливий холестерин і, одночасно, зберегти в ньому максимальну кількість корисних речовин. Очищену плазму лікар переливає пацієнтові на наступному сеансі, попередньо зробивши паркан чергової порції крові у нього.

Даний метод лікування атеросклерозу є дуже ефективним, тому що істотно зменшує розмір вже існуючих бляшок в судинах, а також перешкоджає утворенню нових.

Екстракорпоральна гемокоррекція дозволяє розширити просвіт кровоносних судин, що істотно покращує мозковий кровообіг.

Чистка судин головного мозку: препарати і дієта

Як правило, атеросклеротичні бляшки в судинах головного мозку утворюються внаслідок високого рівня холестерину, тому пацієнтам лікарі рекомендують дотримуватися спеціальної дієти з низьким вмістом холестерину.

Крім цього, лікарі призначають лікарські препарати для чищення судин головного мозку . основна мета яких спрямована на зниження холестерину в плазмі крові і розширення судин головного мозку. А для запобігання утворення бляшок у кровоносних судинах можуть призначити рибофлавін (вітамін В2) і аскорбінову кислоту (вітамін С).

Особливу увагу варто звернути на те, що не рекомендується самостійний прийом лікарських препаратів від атеросклерозу.

Чистка судин головного мозку: фітотерапія і народні методи лікування

Народна медицина для чищення судин головного мозку рекомендує наступні рецепти:

    Декілька разів на тиждень рекомендується вживати в їжу ківі та грейпфрути; Заварюйте чай з горобини красноплодной і пийте його по півсклянки кілька разів на день; Приготуйте буряковий квас. Для цього візьміть 1 кг буряка, дрібно наріжте і залийте її трьома літрами теплої води, додайте невеликий шматочок житнього хліба, щіпку солі і 0,5 склянки цукру. Залиште квас на три доби в теплому місці, після чого процідіть і приберіть в холодильник. Пити буряковий квас слід протягом двох-трьох місяців по 0,5 склянки перед кожним прийомом їжі. Особливу популярність отримала методика чищення судин головного мозку часником . Для цього необхідно взяти головку часнику, пропустити через прес і залити 1 склянкою соняшникової олії (необхідно використовувати нерафіновану). Цю суміш варто поставити на добу в холодильник. Через добу видавити туди сік з 1 лимона і можна вживати. Для чищення судин головного мозку часником суміш необхідно вживати таким чином: 1 чайну ложку настою змішати з 1 чайною ложкою соку лимона і приймати тричі на добу за півгодини перед прийомом їжі. Курс лікування становить три місяці.

Також:

  • препарати для сосудів головного мозку
  • препарати для судин головного мозку
  • р53 та ішемія головного мозку