Чистимо свій організм: Очищення печінки в домашніх умовах | Центр молодості

Чистимо свій організм: Очищення печінки в домашніх умовах | Центр молодості Чистимо свій організм: Очищення печінки в домашніх умовах

Очищення організму просто необхідно для нормалізації його роботи, адже ми не завжди бережемо наш організм. Чи не обгороджуємо його від таких смачних і таких шкідливих речовин. У процесі життєдіяльності навіть людина, яка дотримується принципів здорового харчування, вживає в рік близько трьох кілограмів консервантів, барвників, підсолоджувачів та інших шкідливих речовин. Зараз додають подібні речовини в усі продукти, починаючи від чаю і кави.

Саме тому потрібно регулярно проводити чистку організму. Чистити потрібно всі органи по черзі. Починається чистка з кишечника, потім йде другий орган – печінку. Справа в тому, що через кишечник всі шкідливі речовини потрапляють в організм і тому його треба чистити першим. Далі йде печінку, на чию частку потрапляє очищення організму від усіх цих шкідливих речовин і дуже часто вона просто не може впорається з рясним потоком консервантів і токсинів, які і потрапляють в далі, в кров, лімфу і всі органи. Тому треба почистити печінку, щоб вона функціонувала нормально і очищала організм. Зараз ми розглянемо деякі способи очищення печінки в домашніх умовах.

Очищення печінки оливковою олією і соком лимона

Починається очищення печінки оливковою олією з підготовчого періоду. Для цього треба прийняти теплу ванну три рази і після кожної ванни треба обливатися холодною водою. Також підготовка включає в себе здорове харчування з збалансованим вмістом білків і вуглеводів хоча б кілька днів до початку чистки. Особливо наполягають на вегетаріанському меню.

Далі слід саме саме очищення печінки в домашніх умовах. Для проведення процедур по очищенню печінки потрібно стакан оливкового масла і стакан лимонного соку. Все це треба підігріти до температури в 35 градусів.

Сама процедура очищення печінки в домашніх умовах не дуже складна, але вимагає уважності та обов’язкового виконання всіх інструкцій. З ранку слід зробити очисну клізму. в обідній час треба лягти на кілька годин і прикласти грілку в район печінки. А вже ввечері починайте саме очищення печінки маслом. У вас є дві склянки з підігрітим лимонним соком і оливковою олією. З кожного склянки зробіть по ковтку і повторюйте цю процедуру кожні 20 хвилин, поки склянки не спустошуватися. Масло і сік повинні бути постійно підігрітими. Через півтори години після того, як рослинна олія і лимонний сік закінчаться, приступайте до процедур для очищення печінки.

Присядьте на п’яти, в одну з ніздрів покладіть ватний тампон і повільно дихайте через другу ніздрю. Для кращого ефекту можна на мову насипати трохи пекучого перцю. Дихати через ніздрю треба близько 15 хвилин, а потім можна повторити процедуру з іншою ніздрею.

Після того, як ви закінчите дихальні вправи для очищення печінки, треба лягти спати, щоб організм спокійно провів очистку. До речі, всі вправи треба проводити тільки з позитивним настроєм і в спокійній обстановці, тому що організм повинен розслабитися. Тільки так очищення печінки оливковою олією дасть бажані результати.

Дієта для очищення печінки

Ще один спосіб для очищення печінки – іноді застосовувати розвантажувальну дієту, щоб навантаження на печінку зменшилася, при чому суттєво, і печінка сама себе очистила. Під час застосування розвантажувальної дієти треба також приймати препарат для активізації обмінних процесів у печінці. Цей препарат треба приймати три місяці для повного ефекту, якщо у вас печінка дуже забруднена. Якщо ж ви не хочете його приймати з якихось причин, то при дуже забрудненій печінки треба витримати хоча б місяць розвантажувальної дієти для очищення печінки. Така розвантажувальна дієта позитивно впливає на ваше здоров’я, самопочуття і зовнішній вигляд, не кажучи вже про пряме призначення.

Розвантажувальна дієта для очищення печінки триває тиждень. На час дієти треба відмовитися від таких видів продуктів:

1. Очищені вуглеводи. Вони дуже сильно підвищують рівень цукру і тому сильно заважають нормальній роботі печінки. Це всі види очищених зернових і цукор, крім того, що міститься в фруктах.

2. Перероблені продукти. Вони також підривають роботу печінки і обтяжують процес очищення. Це продукти після кулінарної обробки, а також продукти, які містять із собі консерванти та інші штучні речовини. Категорично заборонені штучні жири або масла, зокрема, маргарин.

3. Інше. Не можна споживати алкоголь, готові м’ясні продукти. Не можна їсти морепродукти або рибу, які містять багато ртуті. Все це дуже сильно впливає на роботу печінки і дає на неї велике навантаження.

Дозволені продукти

У період розвантажувальної дієти основною їжею стають овочі та фрукти, а також, продукти допомагають схуднути. Дуже корисні цільні злаки. Фрукти і овочі – це клітковина, яка позитивно впливає на роботу печінки. Тому її слід їсти побільше, бажано, щоб фрукти і овочі становили основу кожного прийому їжі.

Також дуже корисні для очищення печінки горіхи. Риба з низьким вмістом ртуті і бобові. М’ясо та птицю краще готувати на маленькому вогні, тому що під впливом сильного спека з них виходять небезпечні хімічні сполуки, які негативно впливають на стан організму загалом і, зокрема, перевантажують печінку. Протягом усього застосування розвантажувальної дієти потрібно пити багато гарячого зеленого чаю, що не менше ніж п’ять склянок щодня.

Для посилення ефекту від розвантажувальної дієти є один корисний напій. Він складається з однієї буряків середніх розмірів (можна замінити відповідним об’ємом бурякового соку), одного очищеного огірка, одного лимона, одного яблука і двох столових ложок оливкової олії. Всі інгредієнти треба пропустити через соковижималку і потім додати оливкове масло. Пити цей коктейль треба відразу після приготування, щоб він не встиг втратити свої корисні якості через контакт з киснем. Приймати цей коктейль треба раз на день і він значно допоможе роботі печінки і виведе всі токсини та інші шкідливі речовини.

Харчування після очищення печінки краще залишити те ж саме, просто доповнити деякими здоровими стравами. Якщо ви і далі будете дотримуватися принципів здорового харчування, то проблем з печінкою або взагалі зашлакованностью організму у вас не буде.

Очищення печінки для схуднення є одним з першочергових умов. По – перше, дієта для очищення печінки – це і дієта в загальноприйнятому розумінні слова, яка обмежує споживання речовин, від яких набирають вагу, по-друге, шлаки теж мають вагу, і вони виходять і роблять вас легше, а в третьому, коли печінка працює нормально. Те нормалізується і обмін речовин, і схуднення йде набагато легше.

Розвантажувальна дієта для очищення печінки допомагає вивести з неї шлаки і токсини. нормалізує її роботу і стан, впливає на загальний стан організму, омолоджує його і навіть на наш зовнішній вигляд. Повертається блиск волосся і фортеця нігтів, бадьорість і зміцнюється імунітет.