Чиста шкіра – запорука успіху!

Чиста шкіра – запорука успіху! Чиста шкіра – запорука успіху!

Гарний рівний колір обличчя і сяюча шкіра без прищів і вугрів – головна мета кожної дівчини. Адже використовувати мінімум декоративної косметики і при цьому добре виглядати – завдання не з легких. Так чи є секретна зброя в боротьбі за ідеальну шкіру? Звичайно!

Зброя № 1: правильне харчування

Стан організму безпосередньо залежить від продуктів харчування, а шкіра – теж його частину. Отже, наша їжа впливає на неї точно так само, як і на всі внутрішні органи.

Шкірний покрив може оголосити «війну» своєму господарю в трьох випадках: а) якщо йому чогось не вистачає, б) якщо щось в надлишку, в) якщо якийсь продукт шкідливо на неї впливає.

Бракує нашій шкірі зазвичай двох речей – вітамінів і корисних речовин. Заповнити баланс мінералів і вітамінів в організмі можна за допомогою овочів, фруктів і комплексу вітамінів. А от визначити, чого в нашому організмі занадто багато або що для нього шкідливо – не так просто.

Немає нічого краще власних спостережень. Подивіться, на які продукти ваша шкіра реагує висипаннями і постарайтеся виключити їх з раціону. Найчастіше «ворогами» шкіри є дуже солона і гостра їжа, міцну каву (особливо натще), солодке (особливо шоколад), жирне і копчене. І не забувайте про головного помічника чистої шкіри – тарілки вівсянки вранці.

Зброя № 2: здоровий спосіб життя

Ні для кого не секрет, що шкідливі звички на те й шкідливі, що відображаються на організмі не кращим чином, а особливо – на шкірі обличчя. Якщо ви завзята тусовщиця і сну віддаєте перевагу клуби або бари, хочемо вас засмутити: так простіше простого заробити пару трійку прищиків, втомлений вигляд, тьмяну шкіру і зайві кілограми.

Запобігти зневоднення організму можна не тільки збільшенням споживання води в день, але і корисним детокс. Відмовтеся на якийсь час від шкідливих звичок, лягайте спати до півночі (адже час краси саме з дванадцяти до трьох годин ночі), а вранці не пропускайте зарядку або пробіжку. Через пару тижнів ваша шкіра і засяє, і очиститься. Чи захочеться вам, дивлячись на «нове» обличчя, вести колишній спосіб життя?

Зброя № 3: гігієна

Ви вмиваєте обличчя двічі в день? А душ приймаєте відразу після спорту? А наволочки міняєте раз на тиждень? Якщо хоча б на одне питання ви відповіли «ні», значить пора міняти ситуацію в кращу сторону.

Вмиватися два рази на день важливо також як чистити зуби. Вранці – пінкою або гелем для вмивання. ввечері – очищує засобом з глиною – так, здавалося б, ви позбавите шкіру від ороговілих клітин, пилу і зайвого жиру, тим самим запобігши появу чорних крапок. Але будьте акуратні з скрабами: надто тверді частинки можуть поранити шкіру і занести в мікротрещінкі інфекцію і навпаки, тим самим, викликати запалення на обличчі.

Відвідувати душ відразу після пробіжок / тенісу / басейну – хіба є інші варіанти? А що стосується постільної білизни – залежить від вашого типу шкіри: жирна – міняйте наволочки раз на три дні, суха – раз на тиждень.

Зброя № 4: тиснути або не тиснути?

Чи часто стоячи у ванній перед дзеркалом ви чуєте у себе за спиною: «Досить тиснути прищі!» Адже той, хто дає таку пораду, прав. Мало того, що з боку таке видовище не з приємних, ідеальної шкіри після цього ви також не побачите.

Прищик – не тільки неприємне висипання, помітне всім оточуючим. Це запальний процес шкіри, який може бути ускладнений та іншими захворюваннями організму.

Неграмотно поставлена??боротьба з ними може виявитися боротьбою з вашим організмом. Видавивши вугор, ви відкриєте вікно для потрапляння інфекції в ранку після видавлювання, з якими без прищів ваша імунна система легко справлялася. А адже найчастіше це робиться в похапцем, на брудній шкірі і брудними руками.

Щоб уберегти себе від неприємних наслідків самостійного лікування можна-другий варіант звернутися до косметолога: він не тільки очистить і розпарить шкіру, але і проведе професійну чистку пір. А наприкінці закріпить результат маскою і спеціальним тоніком або кремом. Єдиний мінус – візит до косметолога може влетіти в копієчку. Як же позбутися чорних крапок і запобігти появі прищів самостійно?

Зброя № 5: правильний крем – і немає проблем!

Всі перераховані вище методи не будуть мати гарного результату, якщо неправильно доглядати за шкірою обличчя. Звичайний очищаючий лосьйон тут навряд чи допоможе, тому потрібно більш сильний засіб, наприклад, лікарський препарат Діфферін.

Ось у чому його секрет *:

    Діфферін видаляє зрілі чорні точки і запобігає їх розвиток в запальні елементи – прищі; запобігає утворенню мікрокомедонов (попередників чорних крапок) і їх прогресування до появи клінічних проявів хвороби – чорних крапок; нормалізує процеси кератинізації і клітини шкіри оновлюються як годиться; Діфферін – протизапальний засіб, яке підсушує прищики і не дозволяє їм з’явитися знову; Діфферін. не є антибіотиком, отже до нього розвивається резистентності, і тому він підходить для тривалого застосування; клінічно доведено, що при застосуванні діфферін протягом дванадцяти тижнів кількість чорних крапок зменшується на 73% *

Щоб Діфферін зіграв правильну роль в лікуванні вугрової висипки і запобіганні появи прищиків, перевірте, до якого типу належить ваша шкіра. Якщо вона чутлива або схильна до сухості, вибирайте крем Діфферін. а якщо жирна – гель.

І не забувайте більше спати і відпочивати, адже стрес і нерви – не останній ворог красивої і здорової шкіри!

* – Інструкція для медичного застосування препарату Діфферін

** – Alirezai M. et al. Ann. Dermatol. Venerol. 1996, 123: 165-170

На правах реклами.

Також:

  • самовиховання- запорука успіху