Чим і як правильно годувати цуценя (1,2 місяців) німецької вівчарки, скільки разів вдень

Чим і як правильно годувати цуценя (1,2 місяців) німецької вівчарки, скільки разів вдень Чим і як правильно годувати цуценя (1,2 місяців) німецької вівчарки, скільки разів вдень

Ви завели вихованця, тепер не можете чітко вирішити, чим годувати цуценя німецької вівчарки?

Раціон харчування цуценя німецької вівчарки повинен враховувати всі фізіологічні особливості зазначеної породи собак. Нагадаємо, що розглянуті вихованці часто страждають діареєю, захворюваннями, пов’язаними з підшлунковою залозою. Нерідко у них спостерігаються алергічні реакції (особливо від 1-го року до 3-х років). Внаслідок цього багато ветеринарні лікарі радять годувати тварин сухими кормами, міститься в яких повний комплекс необхідних речовин.

Як годувати собаку сухими кормами?

Переваги харчування собаки сухим кормом на обличчя:

  його не потрібно готувати; він не псується; його зручно брати в дорогу; подібного роду їжа містить все необхідне для вихованця, вона збалансована і враховує фізіологічні та вікові особливості тварини.

Як правильно вибирати марку корми?

Якщо ви хочете, щоб ваш домашній улюбленець отримував тільки все найкраще, не віддавайте перевагу дешевим варіантам кормів. Купуйте тільки вироби “преміум” і “супер преміум” класу. Вони відмінно засвоюються і мають високу калорійність.

Практично у кожного виробника є спеціалізовані корми, розроблені які конкретно для цуценят німецької вівчарки. У них включені добавки, що захищають суглоби і кісткову систему, підтримують функціонування імунної та травної системи, здоров’я шкірних покривів і вовни.

Таким чином, вибирайте корм, який розрахований на певний вік і стан здоров’я вихованця. На перший раз візьміть невелику кількість для проби. Якщо щеня буде їсти корм без полювання, спробуйте додати в нього кефір, тертий сир або розмочити його в невеликій кількості питної води.

Як годувати цуценя німецької вівчарки натуральним кормом

Годування натуральним кормом володіє своїми перевагами і недоліками. Так, виникають деколи труднощі з приготуванням їжі (процес вважається досить-трудомістким), підрахунком калорійності, дотриманням збалансованості і т. д.

Віддаючи перевагу такому варіанту годування вихованця, ви повинні включити в раціон харчування такі продукти:

  З одного місяця – свіже м’ясо (його обсяг повинен становити тридцять відсотків від загальної кількості їжі). Краще всього використовувати яловичину, нежирну баранину або конину, нарізані невеликими шматочками. У віці 2-х місяців поступово можна вводити проварені субпродукти, зокрема легке, серце, печінку, вим’я, шлунок. Для тренування щелепної мускулатури – цукрові кістки (великого розміру). Рибу, переважно морську, в сирому або відварному вигляді (очищену від кісточок). Даним продуктом можна замінити м’ясо кілька разів за тиждень. Що стосується річкової риби, то вона повинна бути виключно вареної. Яйця (відварені) – 1-2 рази на тиждень. Кисломолочні продукти, зокрема сирок, кефір, кисле молоко або ряжанку. Відзначимо, що незбиране молоко можна давати собакам, вік яких – більше шести місяців. Крупи, а саме густі каші. Якщо є така можливість, то краще готувати гречку, геркулес, рис. Хліб у вигляді сухарів (як ласощі). Овочі (терті або дрібно порізані). З них роблять салат і заправляють його сметаною або будь-яким видом рослинного масла. Ветеринари рекомендують включити в раціон харчування цуценя вівчарки моркву, буряк, гарбуз, кабачок, сиру зелень (салат, петрушку, кріп, цибулю, селеру).

Як годувати цуценя німецької вівчарки: добова доза і скільки разів годувати

Добова доза для цуценят німецької вівчарки:

  до двох місяців один стакан їжі (дозу розділити слід на шість прийомів); до трьох місяців – півтори склянки їжі (дозу розділити слід на п’ять прийомів). до шести місяців – літр їжі (дозу розділити слід на чотири прийоми); до року – півтора літра (дозу розділити слід на три прийоми).

Також:

 • чим кормити рибу?
 • як годувати цуценят овчарки
 • цуценя 2 5 місяці чим і коли кормити
 • як правильно годувати цуценя
 • як кормити овчарку цуценя
 • раціон цуценят німецької вівчарки
 • яка повинна бути вагащенка німецькои овчарки у 2 місяця
 • раціон вівчарки
 • правильне харчування німецької вівчарки
 • вага корма для щенка німецької вівчарки