Чим годувати ши-тцу

Чим годувати ши-тцу Чим годувати ши-тцу

Харчування ши-тцу потребує особливої??уваги, враховуючи, що багато з продуктів, які їдять люди, для ши-тцу не рекомендовані. Наприклад, не варто не варто давати собаці продукти зі свинини і річкової риби. Також не рекомендовані ши-тцу картоплю і макаронні вироби, а також бобові (квасоля, горох, чечівіца), не треба давати перловку. Слід уникати потрапляння в раціон ши-тцу копченостей і солодощів, навіть якщо дуже хочеться побалувати мул похвалити Вашого улюбленця. Для цього існують спеціальні собачі ласощі у вигляді хрустяшек.

Що ж з натуральної їжі можна давати Вашому улюбленцю?

В першу чергу, це сире або варене м’ясо телятини, яловичини, курки, індички або кролика. Крім м’яса можна додавати в раціон субпродукти, такі як легке, серце, печінку, рубець, мову. Всі яловиче. Серце може бути птахи, а легке і мову можуть бути і баранячі, але в дуже обмеженій кількості. При цьому треба враховувати, що печінка повинна бути тільки вареної і її не повинно бути занадто багато. З риби можна давати філе лососевих.

Дуже часто досвідчені заводчики воліють годувати ши-тцу кашами з рису або гречки з додаванням м’ясних продуктів. У каші зручно додавати вітаміни і мінеральні добавки, необхідні для ши-тцу.

При складанні меню для Вашого вихованця обов’язково враховуйте, що з кисло-молочних продуктів можна давати сир, кисле молоко і кефір. Молоко давати не рекомендується.

Також можна додавати раціон ши-тцу овочі та фрукти в сирому або термічно-обробленому вигляді.

Якщо Ви вирішили годувати ши-тцу сухим кормом, то врахуйте, що якість корму безпосередньо впливає на якість вовни собаки, а деякі корми можуть викликати алергію або розлад живота у собаки. Зазвичай для ши-тцу рекомендовані корми супер преміум класу, наприклад, Ройал Канін, проплав, Екануба і дугіе з низьким вмістом жиру і протеїну.

Сухі корми можна розмочувати у воді або давати як є в сухому вде. При цьому обов’язково необхідно стежити, щоб у Вашого ши-тцу постійно була в поїлки вода, т. к. сухі корми можуть викликати легку спрагу у собаки.

Змішане харчування не бажано т. к. воно погано впливає на шлунок і печінку ши-тцу.

Також:

  • ши-тцу харчування
  • чим годувати ши тсу
  • як годувати ши тцу