Чи можна схуднути, харчуючись одними бананами? | 9O-6O-9O | ВКонтакте

Чи можна схуднути, харчуючись одними бананами? | 9O-6O-9O | ВКонтакте

Уже далеко не одна представниця прекрасної статі сміливо перепробувала на власному досвіді десятки різних дієт, і тепер з гордістю може ділитися отриманими знаннями з подругами. Тільки всі при цьому забувають, що одному корисна дієта вуглеводна, іншому – білкова, третій – взагалі дієта не рекомендується і навіть категорично забороняється. Не існує двох однакових людей у??природі, навіть близнюки відрізняються один від одного, а вже знайти два ідентичні, абсолютно схожих організму і зовсім неможливо.

Тому, що стосується вибору дієти, єдиних рекомендацій бути не може. Це твердження стосується однією поширеною дієти, – банановою, яка дозволяє скинути досить швидко кілька зайвих кілограмів, якщо при цьому не немає протипоказань щодо здоров’я. Так, наприклад, навіть думати забороняється про те, чи можна схуднути харчуючись одними бананами, тим людям, які страждають захворюваннями шлунка, печінки, нирок, жовчних шляхів. Протипоказання щодо вживання бананів відносяться і до тих, хто має діагноз – цукровий діабет.

Всім іншим бажаючим можна легко скинути вагу, харчуючись одними бананами. При цьому організм отримає ще й величезну користь. У цьому плоді присутня величезна кількість вітамінів – А, Е, С, В. Корисні мікроелементи представлені в такій величезній кількості, що банан за своїми корисними властивостями може конкурувати з будь-яким фруктом або овочем. У бананах присутній кальцій і залізо, сірка та магній, цинк і пектин, клітковина і глюкоза, крохмаль і фосфор. Весь цей багатий склад допомагає активізації розумової діяльності, зниження кількості холестерину, насиченню організму енергією. Одне можна сказати точно, якийсь час харчуючись одними бананами, можна не відчувати втоми і сонливості, як зазвичай це буває при багатьох дієтах, неправильно застосовуваних жінками.

Отже, розглянемо декілька видів рекомендованих дієт, а ви вже самостійно вибирайте собі найбільш підходящу і дізнавайтеся, чи можна схуднути за допомогою цих смачних і корисних плодів. Найбільш жорсткий і нещадний варіант дієти на бананах розрахований на чотири дні максимум. Все живлення, дозволене на ці кілька днів, – це власне банани і нежирне молоко. Підійде навіть пастеризоване, оскільки основною метою такої дієти є зовсім не насичення організму кальцієм. Щодня дозволяється вживати по три штуки банана, а також випивати три склянки молока. Якщо ви є лютим супротивником молока, можна замінити на кефір. Цей кисломолочний продукт також повинен бути знежиреним. У результаті строго витриманою дієти можна позбутися від трьох кілограмів. Однак більше трьох днів не можна голодувати, харчуючись одними бананами. Вихід з дієти повинен бути плавним. У перший день після її закінчення урізноманітнити раціон можна сиром, відвареними яйцями, салатом зі свіжої капусти, огірків, редиски, фруктами, переважніше – цитрусовими. Харчування має стати повноцінним, а повторення дієти не допускається в найближчі чотири місяці.

Другий варіант, що допомагає з допомогою бананів схуднути, припускає менш жорсткі обмеження в режимі харчування. У добу дозволяється з’їсти півтора кілограма смачних і стиглих бананів. Вживати їх можна абсолютно в будь-який час дня, розділяти сніданок, обід і вечеря не обов’язково. Дозволено пити зелений чай, також в необмежених кількостях. Природно, не можна класти в чай??цукор, і бажано відмовитися навіть від меду. У два дні можна з’їдати одне відварене яйце. Воно необхідно організму, щоб насититися білком, якого сильно не дістає людині, яка вирішила схуднути, харчуючись одними бананами. Дана дієта також не може тривати більше п’яти днів.