Чи можна схуднути харчуючись 1 раз в день дієти і Наскільки кг на місяць можна схуднути за скакалкою без дієт – Питання

Чи можна схуднути харчуючись 1 раз в день дієти і Наскільки кг на місяць можна схуднути за скакалкою без дієт – Питання Чи можна схуднути харчуючись 1 раз в день дієти і Наскільки кг на місяць можна схуднути за скакалкою без дієт

побачила тут недавно тему, там розповідали що можна харчуватися один раз на день, ввечері і худнути. за скільки можна схуднути? за скільки годин до сну потрібно їсти?

Відповіді

Відповідь 1

да уж худищка, культури нет. ребенок і дорослим людям таке пішет. не воспитанность. действительно, свої поради мамі говори і подругам давай.

Відповідь 2

думати в школі не вчать? ти так років через 12 напиши як виглядешь, ок?! так, і народити не забудь, я теж була худа струнка, так що і як ти висловилася жерти на ніч могла скільки хочу в твоєму возросте і не поправлялась. так що ти думай, а потім пиши.

Відповідь 3

Здрастуйте дорогі дівчинки! Я особисто поєдную дієту зі спортом, Кожен день басейн 2 години, плюс бігова дорожка1, 5 години. Раніше сиділа на дієті як ви, практично без спорту-тільки через скакалку стрибала, я помітила, що шкіра почала погіршуватися, так що рада-не тільки дієта, але і спорт, хоча б 30 хвилин. За спалюванню жиру на першому місці-це біг! Всім удачі!

Відповідь 4

Треба їсти рази 4 на день маленькими порціями. Я так худну. Це єдиний спосіб потім не набрати втрачені кг! Ну і природно не об’їдатися перед сном і їсть корисну їжу =)

Відповідь 5

скажіть скільки можна втратити кг якщо є салати з овочів?

Відповідь 6

На одних овочах складно протягнути, але можна дуже швидко схуднути. Я за 3 місяці схудла з 77 до 59. І потім дуже тривалий час не набирала.

Відповідь 7

Ну поки легко, тримаюся. що саме удіветельное вобще не хочеться їсти що-небудь солоденьке або жирне.

А ваші Олена результати мене просто здивували)

Відповідь 8

Іноді мені здавалося, що вага тримається на одному рівні і не спадає. Це головне перетерпіти і не зірватися. Тому, що потім він знову почне стрімко знижуватися. Так і буде чергування: то знижується, то на місці стоїть.

Відповідь 9

А в мені було реальних 75, за 2 роки зійшло до 55, це при моєму зрості 175.Ела раз в день, якраз увечері але за 2 години до сна. С ранку і цілий день тільки мінералка, соки і кефір. За два роки звикла до такого харчування і вже не уявляю по другому. Главное-чітко поставити собі мету і дотримуватися ее. Наедаться взагалі не тягне, при тому, що я можу їсти і цукерки та тістечка і все що угодно. Но! Завжди в міру, тобто трохи і є а не об’едаться. насчет того що шкідливо для здоров’я: ну якщо ви чітко будете їсти раз на день то може і шкідливо, а якщо з ранку соки і мінералка з кефіром то нічого вам не будет. По принаймні можу впевнено сказати що я себе отліічно просто відчуваю зараз, дотримуючись такого харчування.

Відповідь 10

Так. ще. крім цього, у мене ще щоденні стрибки зі скакалкою по 25-30 мінут. Бегать хотіла, але чесне слово вранці вставати рано так лінь))), а от скакалочка-саме то, під музику особливо класно стрибайте).

Відповідь 11

Ну зі скакалкою я теж стрибаю вже на протязі 6 місяців, результат звичайно ощутімий. А от щодо є тільки один раз в кінці дня, я так розумію в половині шостого, хм. важкувато конечно. Я намагаюся вдень є по чуть, і до 18,00. Спочатку було складно а потім нічого, звикла).

Відповідь 12

Я вдень теж сиджу на мінералці і кефірі, ввечері до 18,00 намагаюся поїсти нормально, але теж не більшу порцію. Так вже на протязі года. Вес стабільно держіться. І в спортзал ходжу 4 рази на тиждень, на більше не вистачає )).

Відповідь 13

девчонки приветик. спробуйте поосідеть на дієті токой

Також:

  • що можна істи 1 місяць після операціі на апендикс
  • якщо цілий тиждень істи яюлука на скільки можна схуднути
  • на скільки можна схуднути за 1 місяць на здоровому харчуванні
  • харчування раз в день
  • Схуднути їсти раз на день
  • скільки раз на день можна їсти
  • Один раз істи в день результат
  • на скільки можна схунути якщо їсти правильно ф харчув
  • на скільки можна схуднути якщо їсти 4 рази в день через кожних 2 годин до 6 год
  • Господи як похудати????дай відповідь