Чи можна схуднути на вівсянці?

Чи можна схуднути на вівсянці?

Чи можна схуднути на вівсянці?

Вівсяна дієта є однією з найбільш ефективних і корисних. Вівсяна крупа відмінно очищає організм від шкідливих токсинів і шлаків, сприяє зниженню рівня холестерину, виводить вільні радикали. До того ж вівсянка благотворно впливає на систему травлення і може рекомендуватися навіть людям, страждаючим від хвороб шлунка. Вівсяна дієта дозволяє не тільки скинути вагу, але і покращує самопочуття, а також стан шкіри, пише women. itop. net.

Вівсяна дієта відноситься до монодієти, тобто щодня раціон складається тільки з одного продукту. Це вимагає прояви сили волі і витримки.

Термін дієти на вівсі – 7-10 днів, протягом яких дозволяється їсти тільки вівсяну кашу та інші продукти з вівса. Готувати вівсянку найкраще на воді. Можна зварити її безпосередньо перед прийомом їжі, а можна залити пластівці холодною водою і через 12 годин є отриману кашку. Другий спосіб є найбільш корисним. Якщо харчуватися вівсянкою на воді немає зовсім ніякого бажання, то цілком можливо готувати її на молоці. Вівсяну кашу можна готувати з цілісних або подрібнених пластівців. На сніданок можна додати трохи сухофруктів. Із сухофруктів краще всього вибирати чорнослив, оскільки вживання великої кількості вівсянки іноді призводить до запорів. Кашу забороняється солити або додавати в неї цукор і мед.

Протягом дієти на вівсянці необхідно вживати більше рідини – чай??(зелений або чорний) і воду. Але пити можна тільки в перервах між прийомами їжі.

Вівсяна каша дуже добре насичує, почуття голоду не з’являється кілька годин. Обсяг з’їденої порції кожен вибирає сам, особливих обмежень немає. Схуднути на вівсянці вийде навіть при великих порціях.

Ефективність вівсяної дієти – 3-5 кг за тиждень.

Для посилення ефекту овсянні дієти, її починають з попереднього очищення.

Процедура очищення триває максимум до 30 днів, але в основному рекомендується 7-10 днів. На ніч 4 столові ложки рису заливають 1 літром холодної води. Вранці рис відварюють на повільному вогні протягом приблизно години до киселеподібного стану. Випивши отриманий кисіль, забороняється будь-який прийом їжі або рідини протягом наступних 5 годин. Потім можна поїсти, причому різноманітність продуктів і обсяг не обмежуються. Але все-таки краще тримати себе в руках і не об’їдатися. За 5 годин до сну також необхідно виключити будь-яке вживання їжі або рідини. У разі сильної спраги можна випити склянку води. Альтернативним варіантом очищення є вживання відвару вівса для схуднення.

Дієта на вівсяної каші рекомендується не тільки для схуднення, але і для загального оздоровлення організму. Результати вівсяної дієти можуть бути досить позитивними для загального зміцнення організму і підвищення тонусу. Якщо ви перепробували безліч дієт, але не досягли бажаних результатів, рекомендуємо спробувати овес для схуднення, вівсяна дієта здатна творити чудеса!

Також:

  • можна похудати від вівсяної
  • чи можна схуднути якщо їсти вівсянку
  • вiвсяна дiета
  • вівсяна дієта відгуки самих великих результатів
  • вівсяна каша для похудання
  • чи можна заради вівсянки похудати
  • чио для похудання