Чи можна схуднути на велосипеді? Вся правда! | Велодепо. ру

Чи можна схуднути на велосипеді? Вся правда! | Велодепо. ру Чи можна схуднути на велосипеді?

У сьогоднішній статті ми не будемо розглядати занудні питання по типу “який гірський велосипед краще вибрати”, а рассмортім самий нагальне – чи можна схуднути на велосипеді?

Схуднути часом буває досить складно, і це пов’язано в основному з фізіологічними особливостями людини. Багато періодично цілком рішуче і щиро обіцяють почати нове життя. Так, спроби кинути курити, скинути зайву вагу і зайнятися спортом – це бажання виникає у кожного другого. І насправді коштує всього лише набратися рішучості, а після можна схуднути одним махом на 10 кг. Правда зазвичай ентузіазму вистачить тільки на місяць – інший. Ми очікуємо моментальних результатів і думаємо, що кардинальні зміни будуть найбільш відповідним і простим способом.

Так, коли ми за святковим столом, то втішаємо себе, що завтра почнеться найсуворіша дієта. При цьому сила волі може підвести, і “легкий спосіб схуднути” Аллена Карра буде зовсім не легким. Життя повертається на звичайну дорогу і знову грандіозні плани і мрії.

Правда, існують інші крайнощі схуднення. Для зниження ваги розчаровані в собі люди починають набувати масу таблеток від ожиріння. Так, вони так бажають схуднути, що витрачають шалені кошти на подібні препарати. У підсумку ефекту – нуль.

Для вас набагато краще буде вибір іншого підходу. Використання своєї сили волі схоже на застосування грубої сили. Набагато краще стати добрішими до себе. Звичайно, це не означатиме, що вам дозволяється вживати різноманітні тайські пігулки, або ж обов’язково сідати на жорстку японську дієту.

Слід просто купити велосипед і кататися на ньому в перебігу кожного дня. Це не буде так втомлює, як наприклад щоденний біг, або ж похід у фітнес-центр. Набагато важливіше не просто почати нову і сильну життя, а зробити так, щоб вона увійшла у звичку. Слід їздити на велосипеді за покупками, на роботу і кататися в парках на вихідних.

Велосипед – це найкращий засіб, яке допоможе при схудненні. І повірте – це не звичайні слова, чи корисний велосипед з’ясували вже давно. Всього лише за 10 хвилин вашої прогулянки може згоріти близько 48 калорій. Ну а за 10 годин – це 1800 калорій, які прирівнюються до 200 грамам жиру! Що стосується хвилини їзди на велосипеді – ви втрачаєте від 5 до 8 калорій. При цьому їзда на роботу на велосипеді допоможе краще всякої дієти – приблизно за годину вашої їзди може згоріти від 300 до 480 калорій.

Не слід дозволяти собі розслаблятися і не проводити на велосипеді один день – ваш зрадницький жир, який присутній в проблемних зонах, відразу почне відкладатися, адже це закладено в генах. Раніше відсутність рухливості моментально сигналізувало організму – неврожаї на їстівні коріння і плоди, збирати нічого і треба приготуватися до голодовок і накопичувати запаси жиру. Що належить до рухливості – вона інтерпретується як певний сигнал: їжі достатньо, і можна спалити старі запаси.

Між іншим, катання на велосипеді може сприяти загальному оздоровленню вашого організму . ну а також добре відіб’ється на кольорі особи. Фахівці центрів краси завжди стверджували, що велосипед допомагає формувати красиві стегна.

Спочатку слід вчинити дванадцятихвилинні велопрогулянки приблизно два – три рази щотижня. Після слід збільшувати дистанцію на такий проміжок, наскільки це можливо. Ефект схуднення також можна підсилити, якщо влаштовувати собі так звані швидкісні заїзди на прямій дистанції. Слід вибрати пряму доріжку, а після поступово піднімати швидкість вашого руху, до тих пір, поки не зможете дійти до максимальної. Треба постаратися триматися на такій швидкості як можна більш тривалий час, і тільки потім сповільнювати темп. Правда, велосипед різниться одним мінусом. Під час їзди на ньому дуже активно працюватимуть ваші стегна. Навантаження, звичайно ж, порівнянна з силовою. Тому практикувати велосипед ні в якому разі не можна підряд кілька днів – м’язи стегон потребуватимуть проміжних днями відпочинку.

Можна, само собою, купити велотренажер і проводити вправи вдома, але ефект буде інший. Для початку, на велотренажерах діють не всі м’язи (див. статтю “Їзда на велосипеді: м’язи”), які можуть тренуватися на звичайному велосипеді. Також, не присутній свіже повітря, вправи на розвиток координації, а також утримання рівноваги відсутні.

Вас може зацікавити:

Також:

  • Що краще-дієта чи їзда на велосипеді?