Чи можна схуднути на сироїдінні?

Чи можна схуднути на сироїдінні? Чи можна схуднути на сироїдінні?

13 листопада 2013. Розділ Сироїдіння

Останнім часом, дуже популярним ставати такий напрямок харчування як сироїдіння. Хтось розраховує за допомогою нього походить, інші використовують його для комплексного очищення організму від всякого непотрібного і шкідливого. Треті взагалі вважають, що це єдино правильна і природна система харчування для людини.

Порившись в інтернеті можна знайти багато суперечливої??інформації, з «науковими» доказами, як і шкоди, так і користі даної дієти. Скільки людей, стільки й думок, ще раз переконуюся в цій простій істині.

Отже, що б не ставати черговим «теоретиком в домашніх тапочках», вирішено все випробувати на собі, так би мовити на власній шкурі. Моєю метою було протриматися місяць тільки на сирих овочах і фруктах, плюс я собі дозволив 100 гр сирого, очищеного арахісу на добу. З напоїв припустима тільки чиста вода.

Мої вихідні параметри: вага 84,3 кг, що при зрості 171 см досить забагато, обхват талії 99 см, що те ж не мало.

Перші два три дні пройшли досить легко, може бути позначається те, що я недавно ще харчувався як звичайно. Але з четвертого дня у мене почалася «ломка». Організм ще не перебудувався на новий тип харчування, і всіляко протестує: головний біль, слабкість, дратівливість. Плюс до всього постійне відчуття голоду, навіть не дивлячись на повний шлунок фруктів. Було важко, це найважчий етап, переломний момент так сказати, організм розлучається зі старим режимом, а до нового він ще не звик.

Мене ламало де то тиждень. Приблизно з десятого доби стало набагато легше. Ніби як став наїдатися, відчувати себе легко, настрій став хорошим. Вже не дратують запахи з кухні. Якраз в цей час мені потрібно було проходити плановий мед. огляд на роботі. Ось думаю заодно і перевірити. Пройшов його я без праці. Аналіз крові та інші показники стану здоров’я були в нормі. Єдине, у мене небагато піднялася нижня межа артеріального тиску, чого раніше ніколи не було. З чим це пов’язано я не можу сказати.

З десятого по тридцяте добу стан був досить стабільний, хороший сон, бадьорість і відмінний настрій. Зазвичай, за один прийом пиши, я вживав тільки один вид продуктів. Робити якісь салати або навіть різати фрукти та овочі мені не хотілося. І до речі я себе ні в чому не обмежував. Їв стільки, скільки хотілося. Деякі сироїди допускають вживання меду, як натурального продукту. Для себе я вирішив, що мед і фініки я їсти не буду зважаючи на їх високої калорійності і немаленького глікемічного індексу, так як своїм основним завданням я ставив таки схуднення.

І ось настав день Х. Позаду 30 днів сироїдіння. Потрібно підводити підсумки дієти. А результати, до речі, мене досить вразили. Ваги показали 76,5. За місяць я скинув майже 8 кг. При цьому я їв стільки, скільки хотів, і не виснажував себе вартовими тренуваннями. Об’єм талії зменшився з 99 см до 90. На мені тепер весели джинси 32 розміру, хоча до цього я їли влазив в 34. Сильно схудли стегна і обличчя, пішли боки, і живіт.

Як дієта для схуднення сироїдіння показало себе дуже ефективно, але постійно так харчуватися я б не ризикнув. Чому? Тому що при такій дієті організм не отримує вітамін B 12 і ензим Q10, напевно щось ще. З часом запаси цих речовин вичерпаються, і я думаю, наслідки будуть не найкращі.

Тепер я планую влаштовувати своєму організму таку струс щорічно.

Будемо вдячні, якщо поділіться статтею:

Також:

  • чи можна похудати на сирні дієті