Чи можна схуднути, катаючись на велосипеді? Можна, та ще як! | Сайт Котовського

Чи можна схуднути, катаючись на велосипеді? Можна, та ще як! | Сайт Котовського Схуднути на 170 кг за три роки. Як? Менше жерти і більше катати!

Нещодавно я написав статтю про схуднення за допомогою велосипеда. в якій зі скепсисом розглядав таку можливість. І тим не менше, я розповім вам сьогодні про приголомшливому людині, на практиці доказали, що велосипед не тільки допоміг йому схуднути, але і в буквальному сенсі врятував від смерті.

Я говорю про англійця Гарі Бреннана, до 27 років важив 252 кг, що страждає гіпертонією і цукровим діабетом 2 ступеня. Його лікар порекомендував зробити хірургічну операцію зі зменшення шлунку, тому що з такими показниками хлопець навряд чи б дотягнув до сорокаріччя.

Почувши про операції, Гарі подумав про себе: «Але почекайте, такі операції пропонують зробити вже досконалим жірдяй, причому тут я?!». Протягом декількох днів після візиту в клініку він дивився на себе з боку, і зрозумів, що якщо дійти з кухні до вітальні для тебе ціле подорож, що віднімає всі сили. то ти дуже, дуже жирний.

Враховуючи величезну кількість протипоказань та ускладнень, операцію призначили тільки через дев’ять місяців, і Гаррі вирішив використати цей час, щоб трохи зміцнити свій організм. У дитинстві він любив кататися на велосипеді, тому придбав гірський байк Giant Yukon.

Гарі планував їздити на роботу, долаючи по десять км в кожну сторону. Годі й говорити, що він не зміг проїхати і кілометра. Уявіть, його пульс у спокої дорівнював 130 уд / сек, що ж тоді коїлося з серцем в навантаженні! Думаю, що якби він проїхав ці 10 км на «морально-вольових», то його б неодмінно відвезли в реанімацію з інфарктом.

Тоді Гарі перестав жерти бургери і торти, виробив свій план харчування, і зумів за чотири місяці скинути майже 30 кг. Це вдихнуло в нього ентузіазм і віру в те, що існування, яке він вважав своїм життям, можна змінити на краще.

Втрата 30 кг дозволила знову подивитися у бік велосипеда. Гарі почав з малого – просто доїжджав приблизно кілометр до жд станції, і на поїзді продовжував шлях на роботу. При цьому він відчував себе жахливо – настільки важко було просто рухати своє тіло в просторі.

Щоб проїхати цей кілометр, він з’їдав енергетичний гель, випивав півлітра води і після сидів десять хвилин, щоб прийти в себе. Але потроху ця дистанція стала даватися все простіше, Через кілька місяців він зміг проїхати на ровері всі 10 км, які відділяли його від офісу, а ще трохи пізніше і повертатися на двох колесах додому.

Підійшов термін операції, але лікарі зробили висновок, що він тепер не має права на отримання цієї дорогої процедури, так як через втрату 50кг ваги він більше не стоїть однією ногою в могилі. Це потрясло Гарі, тому що він усвідомив, що він вже не настільки жирний, щоб його оперували за рахунок англійських платників податків.

Гарі продовжував катати, бо розумів, що єдине, що відокремлює його від життя і смерті – це велосипед. Його не було зупиняла зима, постійний сміх підлітків, які збиралися біля його будинку, щоб подивитися, як він виїжджає на покатушку в велоформі. Йому було на все начхати, тому що у нього був план – знову стати людиною.

взимку 2010 року Гарі сильно впав, потрапивши колесом в лід, і тимчасово вибув зі складу велосипедистів. Це сильно підкосило його моральний дух. Їзда на байку наповнювала його впевненістю і спокоєм, і раптом він цього позбувся. За чотири тижні він набрав 12 кг і з жахом зрозумів, що знову скочується до того, що було два роки тому.

Незважаючи на біль і депресію Гарі знову сів на велосипед, і життя налагодилося. Вага пішов вниз, а моральний дух – вгору.

Далі Гарі не робив нічого фантастичного – просто жер менше, а катав більше. І все! Через три роки після початку його повернення до життя він став важити на 70% менше, ніж до цього! Уявляєте, залишилося тільки 30% від того людини!

З 252 кг він схуд до 82, скинувши 170 кг! Коли він готувався до операції по зменшенню шлунка, його цукор в крові тримався на рівні 35 mmol, при нормі 7-8. Всього через дев’ять місяців з того моменту, як Гарі сів на велосипед, його доктор з подивом визнав, що більше не має права називати його діабетиком – рівень цукру знизився до 10 mmol. На даний момент він дійшов до 5mmol, що є навіть нижче середньостатистичної норми.

Те ж саме з гіпертонією, аритмією і стенокардією, які йому діагностували в той час. Всі ці недуги, які мали вбити його в найближчі десять років – випарувалися.

Гарі пише, що згідно зі статистикою тільки 5% відсотків схудлих НЕ хірургічним способом можуть утримати вагу і не набрати добавку до вихідного. Він відразу сказав собі, що повинен бути в числі цих п’яти відсотків, інакше його вага стане більше 300кг, а це – вірна смерть. Тому він розглядає свою боротьбу із зайвою вагою як нескінченний марафон, який йому доведеться вести все життя.

Я не знаю, як вам, але я рішуче вражений! Якщо вам будуть говорити, що хтось не може схуднути «за широкої кістки» на 20кг, то відповідайте – «Правда?!» і давайте посилання на цю статтю.

Я завжди кажу допомогою свого сайту, що велосипед – це інструмент для зміни свого життя. Я не вкладав у це буквального сенсу, але подивіться на Гарі Бреннана! Що було б, якщо три роки тому він не сів на велосипед? Ще один інвалід, «схудлий» кілограм на 50 за допомогою операції зі зменшення шлунку.

Коли вам щось здається неможливим, коли боротьба з самим собою заходить у глухий кут, просто згадайте про цього хлопця. Йому було в тисячі разів складніше, ніж вам, він балансував на межі життя і смерті. Його вправи на велосипеді запросто могли його вбити, але він віддав перевагу йти вперед, чого б це не коштувало. Не здавайтеся.

Ось як ішов до свого успіху Гарі Бреннан:

Також:

  • скільки на велосипеді можна скинути
  • чи можна схуднути за допомогою велосипеда