Чи допоможе схуднути мікрокристалічна целюлоза? | Дієтолог на Клео

Чи допоможе схуднути мікрокристалічна целюлоза? | Дієтолог на Клео Чи допоможе схуднути мікрокристалічна целюлоза?

Здрастуйте, шановний доктор! у мене велика і важка проблема – 85 кг при зрості 168 см, а разом з ними ще й повна відсутність сили волі. багато їм. жодну дієту так і не витримала. недавно дізналася про микрокристаллической целюлозі. і вирішила почати курс. приймаю МКЦ Анкир-Б (евалар). пройшло вже 3 дні. щодня приймаю не менше 12 таблеток протягом доби. скажіть, чи є у мене шанс схуднути, і якщо є, то на скільки (курс 3 міс.)? і зашкодить це моєму здоров’ю? дайте відповідь, будь ласка.

Тетяна, Петропавловськ, Казахстан, 22 роки

Відповідь:

Здравствуйте, Тетяна.

Мікрокристалічна целюлоза відноситься до так званих імітаторам насичення. Виробник обіцяє “зниження апетиту і позбавлення від шлаків”. Цей препарат отримують з рослинної сировини – бавовни, і він близький за своїми властивостями до рослинної клітковині, яка міститься в овочах і фруктах. МКЦ не перетравлюється, і, проходячи по кишечнику, механічно очищає його – подібно йоржик для посуду. Нормалізується стілець і робота травної системи в цілому. За даними, опублікованими в медичному журналі «Lancet», імітатори насичення служать профілактиці онкологічних хвороб кишечника: при збільшенні прийому баластних речовин з 13 до 35 г в день ризик захворюваності знижується на 40%.

Одним словом, баластні речовини служать добавкою, коректує наслідки вживання сучасної рафінованої їжі, і мають масу достоїнств для бажаючих вести здоровий спосіб життя. Однак за свідченнями брали МКЦ пацієнтів, апетит, на жаль, не знижується, всупереч думку виробників. Логіка останніх проста: розбухаючи в шлунку, препарат повинен створювати відчуття ситості. Але цього-то якраз і не відбувається. Живіт начебто набитий, а є все одно хочеться. Так чи варто зайвий раз розтягувати шлунок?

Крім того, баластні речовини, які проходять по кишечнику тривалий час, можуть викликати у тих, хто схильний до запорів, індивідуальну непереносимість. І ще – подібні препарати пов’язують не тільки воду і шлаки, але і кальцій, залізо, цинк, тому при передозуванні може порушитися мінеральний обмін.

І, незважаючи на те, що останнім часом з’явилися більш досконалі суміші-кондиціонери з мінералів і зернових висівок, збагачені вітамінами, схуднути з їх допомогою практично неможливо.

Тому оптимальним джерелом баластних речовин служать ті продукти, в які їх вклала сама природа – то є зерно, овочі і жорсткі фрукти у свіжому вигляді. У них міститься рослинна клітковина і лігнін – тверді непереваріваемие елементи їжі. По-перше, вони активізують обмін речовин. По-друге, необхідність пережовувати жорсткі продукти сприяє видаленню з зубів бактеріального нальоту і покращує кровообіг ясен, і цей «масаж» запобігає розвитку карієсу і пародонтиту. По-третє, вони благотворно впливають на рівень холестерину в крові, оскільки не містять жирів. По-четверте, сприяють підтримці постійного рівня цукру в крові, що забезпечує розумову і фізичну працездатність. І, по-п’яте, чим довше доводиться жувати тверду їжу, тим швидше настає відчуття насичення, і тим менше потрібно їжі. Правда, таку їжу не дуже-то й хочеться їсти

А схуднути гарантовано можна тільки обмеживши енергетичну цінність їжі, змінивши спосіб життя (сформувавши відповідний психологічний настрой) і приділивши увагу фізичній активності.

З повагою, Андрій Бобровський.

Також:

  • Фус дієтолог
  • мікрокристалічна целюлоза наскільки можно схуднутиа
  • меню від тетяни ФУС
  • чому до людини клеєця жилізо
  • ягоди годжи лікування ними