Чи допомагають сечогінні засоби при схудненні | Як скинути вагу? | ВКонтакте

Чи допомагають сечогінні засоби при схудненні | Як скинути вагу? | ВКонтакте

Сечогінні засоби для схуднення

Сечогінні таблетки являють собою засоби, які змушують нирки людини виробляти більше сечі. У медицині ці кошти називають діуретиками.

Залежно від механізму впливу і від ефективності, діуретики бувають декількох видів. Лікарі призначають їх хворим при високому кров’яному тиску, захворюваннях серця і набряках. Деякі люди використовують їх для схуднення, але дія сечогінних в цьому випадку спірно і не рекомендується лікарями, особливо якщо ви хочете досягти довгострокового результату.

Виробники сечогінних засобів часто використовують в їх складі натуральні речовини, такі як кава. Тому замість того, щоб пити таблетки, краще користуватися натуральними продуктами.

Використання сечогінних засобів в медицині

Сечогінні, найчастіше, використовують для боротьби з високим кров’яним тиском. Ці ліки забирають воду з крові, щоб допомогти організму позбавитися від надлишків натрію, і, таким чином, це зменшує об’єм крові, внаслідок чого знижується і тиск. Це знижує навантаження на серце і зменшує ризик пошкодження артерій і розвитку аневризми.

Сечогінні також допомагають уникнути ризику розвитку захворювань нирок. Зменшення кількості крові призводить до того, що зменшується кількість рідини і гідростатичний тиск в капілярах. Тому лікарі призначають сечогінні хворим, що страждають набряками або затримками води в організмі.

Диуретики впливають на різні частини нирок, які виконують функцію фільтрації. Іноді сечогінні призначаються в якості засобу для вимивання токсинів з організму. Токсини різноманітні, і організм не всі їх переробляє за однією схемою. Ефективність позбавлення від токсинів залежить від їх виду.

Сечогінні і схуднення

Використання діуретиків в боротьбі із зайвою вагою є спірним. Єдине, для чого вони можуть використовуватися, так це при позбавленні від зайвої рідини. Якщо рідина затримується в організмі, це може призвести до утворення набряків і збільшення ваги. Знаменитості перед фотосесіями зазвичай використовують сечогінні засоби, щоб позбутися від набряків.

Якщо використовувати сечогінні для схуднення, це може привести до збою в організмі. Справа в тому, що діуретики створюють дисбаланс електролітів, так як впливають на рівні натрію і калію. Це може проявлятися у вигляді м’язових спазмів і порушень ритму серця. Якщо дегидрацию і падіння кров’яного тиску відбуваються дуже швидко, можуть спостерігатися запаморочення і непритомність. Після екстремальної втрати ваги організм буде намагатися якомога швидше заповнити втрату води. Тому користь від застосування подібних засобів дуже сумнівна.

Особливу заклопотаність психологів і психіатрів в боротьбі за гарну фігуру є використання хворими булімією і анорексією не тільки сечогінних, але і проносних засобів. Ці препарати не рекомендується приймати довго навіть за медичними показаннями, а бажаючі схуднути користуються ними роками. Змусити пацієнтів припинити використання препаратів дуже складно. Іноді цього вдається домогтися тільки в тому випадку, якщо продемонструвати пацієнтам тіло людини, доведеного подібним «лікуванням» до крайнього ступеня виснаження.

Природні засоби і діуретики

Сечогінні засоби у вигляді таблеток часто мають побічні ефекти. Тому для оздоровлення краще користуватися натуральними продуктами, що володіють сечогінним ефектом. Більшість з них використовуються виробниками ліків в якості основних складових при виготовленні лікарських препаратів. Такими продуктами є петрушка, ялівець, золотарник і мучниця.

Знаючи про продукти, здатних видалити зайву воду з організму, можна самостійно хоча б мінімально боротися з підвищеним тиском, набряками, хворобами нирок, порушенням електролітичного балансу і зневодненням під час дотримання дієт. Деякі знаходять це набагато більш приємним, ніж поглинати таблетки. Незалежно від того, який вид сечогінного засобу ви обираєте, процес його прийому завжди повинен проходити під спостереження

Також:

  • сечогінні і проносні продукти харчування
  • сечогінні таблетки вимивають з організму
  • сечогінні щоб схуднути
  • чи помагають обгортуваня скинуть вагу