Чи допомагає активоване вугілля схуднути? Відгуки та коментарі

Чи допомагає активоване вугілля схуднути? Відгуки та коментарі. Чи допомагає активоване вугілля схуднути? Відгуки та коментарі.

Шановні жінки! Здравствуйте! Інформацію хочу дізнатися тільки від Вас. Скажіть мені: вугілля активоване чи допомагає схуднути або це тільки чутки? Чекаю ваших відгуків або ваших коментарів! Дякую.

прислані коментарі та відгуки:

  З Воронежа (від Катерини):

Допомагає, але якщо людина вперше худне. Якісь інші (друга спроба, третя спроба, четверта спроба) спроби користі не приносять взагалі. Так що пробуйте худнути ті. Хто раніше не худнув. Ну, а якщо з першого разу не допоможе, то і наступних можна не чекати.

  З Красноярська (від Лілії):

Ой, зараз прикол розкажу з вугіллям! Домовилися з подругою про те, що вона худне на «вугіллі» спочатку, а потім – я. Минуло два тижні (ми і не бачитися домовилися все це час). Не було пошкоджено. Я мало не впала в справжній непритомність від несподіванки переді мною стояла шикарна і струнка блондинка! Я не за частиною дівчат, не подумайте нічого. Я просто знаю Еллу давно! Вона пробувала багато дієти, але їй жодна толком допомогти не зуміла. А тут – фурор! Купила цього я вугілля стільки, що їм можна було нагодувати півміста! Пити початку, сподіваючись на схуднення. Але нічого путнього не вийшло. Я подрузі подзвонила (тієї самої) заплаканим вся. А подруга дуже здивувалася. Я навіть позаздрила, що їй так вага вдалося свій колишній забути. У тому-то і прикол весь: вугілля допомагає комусь, а комусь – зовсім ні. Я потрапила під другий випадок.

  З Москви (від Тетяни):

А що розмінюватися на дрібниці з вугіллям. Якщо є достатньо грошей на інші якісь кошти? Не знаю, хто придумав так вугіллячко використовувати. Я бабуле своєї розповіла, так вона як з анекдоту тільки посміялася з цього. Може, і боїться бабуся, що я і справді так само худнути почну. Схуднення і дієти онучок – це катастрофа для бабусь. Пам’ятаєте, як люблять бабусі нагодувати до відвала повного своїх улюблених Катенек, Машеньок і інших інших дівчат, які онуками є ім.

  З Липецька (від Маріанни):

Оскільки я вважаю, що потрібно за здоров’ям стежити більше, а не за фігурою – я проти вугілля (якщо розглядати його не як засіб лікарський). Але моя думка мені належить. І я не називаю його кому-небудь з вас. Не хочу, щоб асоціації зі мною у вас пов’язані були чисто з нав’язуванням.

  Коментар з Калуги (від Вероніки):

Люська, активоване вугіллячко не допоможе в схудненні! Три подруги вже випробували, але нічого так і не домоглися. Хочеш бути четвертою? Будь, краще, перший: худни інакше!

  З Акатово (від Галини):

Чи допомагає активоване вугілля ефективно схуднути? – Вугілля допомагає тим, хто їм не зловживає! Мені відомо, що у людей стереотип виробився: вугілля не зашкодить в кількостях будь-яких. Помиляється будь-яка людина, який так саме вважає! Не кажу про те, що всі стереотипи невірними є. Мова йде тільки про це стереотипі зараз! До речі, на кого поширюються побічні ефекти і протипоказання, той теж не схудне з вугіллям. А тільки загострення всіх «Болек» своїх отримає. Тоді й схуднення – то не захочеться вже ніякого. Будете шукати вже способи інші: як вилікуватися вугіллям активованим.

  З Калуги (від Світлани):

Десять кілограмів майже втратила, коли пила вугілля! Не знаю, може, втратила я їх, коли нервувала багато. Але факт весь в тому, що вугілля поряд зі мною був весь час. Запивала його соком гранатовим, а не водою. Паралельно підняти гемоглобін хотіла. Не здивувалася, що результатів я досягла у всьому. Я везуча (тьфу – тьфу – тьфу!).

  З Москви (від Ксенії):

Допомагає і не допомагає. Спочатку здорово видно, як змінюється у вазі чоловік. А потім у нього проблеми зі здоров’ям починаються. І такі, що з глузду з’їхати! Зараз один приклад приведу. Але почну спочатку. Мені легше так. Живу на третьому поверсі. Сусідка – на дев’ятому. Вона все хвалилася, що за допомогою вугілля схудне на п’ятнадцять кілограмів. Схудла на шість, але злягла в лікарню. І діарея почала мучити, і з шлунком щось трапилося…. Чи не ризикну повторити її подвиг – експеримент.

  З Москви (від Людмили):

За десять днів я від семи кілограмів змогла позбутися! Повторювати не буду, тому що нудить вже від вугілля. Але я на фруктах «посиджу» ще хоча б трохи – трохи. Хочу домогтися Суперская результатів. Самих – самих Суперская.

  З Пермі (від Поліни):

Не допомагає! Можу написати тисячі разів, що не допомагає. Але мені навряд чи повірять всі жінки планети. Але я пишу для тих, кому потрібно те, що я пишу. І подругам моїм не допомогло. Вони поїхали зараз і попросили від їхнього імені сказати. Худнемо по – іншому!

  З Пітера (від Лоліти):

Зараз скажу, може, річ дивну, але вугіллячко білого кольору мені допомагає, а вугіллячко чорного кольору – ні. Дві спроби були схуднення на ньому. І все – в нулечек. Їх залишила для сім’ї, щоб як ліки використовували. А мені мама купила багато білого вугілля. Каже, що це краще, ніж мій минулий метод схуднення. Я не їла нічого! Так і худла. Потім були голодні непритомності, лікарі, лікарні і крапельниці. Ще – уколи, які мене мучили сильно. Схудла на п’ять кілограмів (зважити сорок хвилин тому) на біленьких Угольці.

  З Калінінграда (від Радміли):

Дурний цей метод для схуднення! Я спробувала і зрозуміла, що помилку зробила. Навіщо «напихати» себе таблетками несмачними, якщо можна скласти собі меню дієтичне, яке з їжі нормальної складається? І таблетки ковтати не треба (які, до речі, не допомогли нікому з моїх знайомих в схудненні).

  З Москви (від Ліани):

Якщо виникло таке питання: «Чи допомагає схуднути активоване вугілля?», – скажу вам жінки дорогі, що постійно дотримуватися тільки вугільної дієти – небезпечно. Чергуйте, щоб в лікарню не потрапляти. Необхідно берегти не тільки фігури, а й тіла, організми. Знаю, що жінок тільки фігура і хвилює….

  З Московської області (від Тетяни):

Купила упаковку білого вугілля і упаковку чорного. Зробила «зебру» з таблеток. була, милувалася. Не любила ніколи пити будь-які таблетки. І зараз не люблю, але так хочу схуднути, що почну тренуватися. На вуглинах і почну. І схудну, напевно, заодно. Загадувати не буду, бо вірю в «вроки». Але схуднути хочу дуже – дуже! Навіть сильніше, ніж заміж хотіла вийти колись!