Чи допомагає аеробіка схуднути?

Чи допомагає аеробіка схуднути? Чи допомагає аеробіка схуднути?

Аеробіка (від грецького – «повітря») – комплекс вправ, що поєднує фізичне навантаження з дихальними рухами. Багато хто задається питанням, чи допоможуть схуднути заняття аеробікою? Те, що заняття аеробікою сприяють схудненню, було доведено ще в середині минулого століття. Зараз розроблено безліч програм, що включають як заняття під музику в спортивному залі, так і у воді.

Існують комплекси вправ, спрямовані не тільки на зміцнення організму, але і на зниження ваги. Аеробіка – дуже ефективний спосіб боротьби із зайвими калоріями. У перші 30 хвилин занять відбувається інтенсивне розщеплення вуглеводів – основного джерела енергії для нашого організму. Після цього організм починає активно розщеплювати жири. У людей, що займаються аеробікою постійно, активний катаболізм жирів починається раніше – через 10 хвилин. Різноманітність видів аеробіки дозволить вибрати будь-якого найбільш підходящий варіант.

Але одна аеробіка не допоможе впоратися із зайвою вагою. Для того щоб схуднути необхідно ретельно стежити за своїм раціоном. Поєднання дієти і занять аеробікою (3-4 рази на тиждень) принесе результати. Якщо ж потрібно скинути вагу швидко, то кількість занять доведеться збільшити і до 5 разів на тиждень. Тривалість занять становить від 1 години до півтора. Вже в перший місяць вага почне зменшуватися, а через півроку можна зменшити свій обсяг на кілька розмірів. Без поєднання з дієтою аеробіка дозволить Вам тільки підтримати форму і бути в тонусі.

Ефективна аеробіка для схуднення

Кардіоаеробіка розвиває витривалість. Заняття не надто інтенсивні, але тривалі за часом – близько години. Під час занять кисень активно надходить кисень і розноситься по всіх органів і тканин, в яких відбувається спалювання жирів і вуглеводів.

Заняття степ-аеробікою проходять на спеціальних степ-платформах, що забезпечують додаткове навантаження на «проблемні зони» – талію, сідниці, стегна та інші. Вправи зміцнюють опорно-рухову систему.

Танцювальна аеробіка дуже захоплююча. Вона покращує настрій, стан серцево-судинної системи, надає рухам легкість і гнучкість, підвищує тонус. Часті заняття допомагають знизити вагу.

Аквааеробіка – щадна різновид аеробіки. Нею можуть займатися навіть вагітні жінки та інваліди. Опір води підвищує ефективність одних елементів вправ і полегшує виконання інших. Цей незвичайний вид занять більш ефективно знижує вагу, ніж заняття в залі. Крім того додатково під час занять за рахунок води виявляється ефект масажу.

Заняття аеробікою – хороша допомога при позбавленні від зайвої ваги. Необхідно приймати їжу за 2 години до тренувань, а після тренувань не їсти протягом години.

Також:

  • аеробіка чи можна похудати
  • занняття аеробікою