Чай з молоком для схуднення. Схуднути з чаєм з молоком

Чай з молоком для схуднення. Схуднути з чаєм з молоком Чай з молоком для схуднення

Чай з молоком для схуднення – напій, що чуда.

Напевно, вам вже доводилося чути про молокочай або чаї з молоком для схуднення . Багато хто вважає його справжньою панацеєю, однак, чи так це насправді? Давайте розберемося, що ж таке це насправді?

Що таке чай з молоком для схуднення?

Чай з молоком для схуднення – відмінний варіант організації розвантажувальних днів. І до нього варто ставитися так і тільки так. Це ні в якому разі не є окремою дієтичної системою дозволяє схуднути без дієт. хоча, вживання молокочая і сприяє посиленому обміну речовин і очищенню організму. Правильніше буде ставитися до нього, як до засобу пережити розвантажувальний день – безболісно і з мінімальними енергетичними затратами.

Багато хто вважає, що молокочай готують тільки з зеленого чаю, однак це помилка. Воно засноване на тому, що зелений чай, на відміну від чорного, є одним з продуктів для схуднення. Насправді, якщо йдеться про чай з додаванням молока, то корисність зеленого чаю втрачає своє першочергове значення. Крім того, теанин, що міститься в чорному чаї, дає більше сил, що дуже важливо, якщо вам доводиться працювати в свій розвантажувальний день.

Вибираючи найбільш підходящий для себе варіант чаю з молоком для схуднення, прислухайтеся до своїх смакових відчуттів – напій, який буде вашою єдиною їжею протягом цілого дня, повинен не викликати неприємних відчуттів.

Варіанти приготування чаю з молоком для схуднення

Існує кілька способів заварювання чаю з молоком для схуднення.

    Спосіб № 1. Підігріте знежирене молоко (1.5 літра) знімається з вогню до моменту закипання. У нього слід покласти 2 столові ложки заварки і дати настоятися від 5 до 10 хвилин. Після цього отриманий напій потрібно процідити через сито або марлю. Спосіб № 2. Чай заварюється окремо – немає принципової відмінності в тому, який це буде чай: чорний або зелений, листової або пакетований. Після того, як чай наполягатиме, в нього додають молоко в обсязі, рівному обсягу приготованого чаю. Отриману суміш акуратно підігрівають, не доводячи до кипіння. Злегка охолоджений напій можна пити. Спосіб № 3. Згідно з цим рецептом, чай, як і в попередньому випадку, заварюється окремо. Після в нього додається гаряче молоко – в обсязі, рівному обсягу чаю. Після того, як суміш буде зведена в єдиний напій, її можна вживати в їжу.

Який з цих рецептів вибрати – вирішуйте самі, принципової різниці в дії молокочая, приготованого різними способами, просто немає.

Секрети правильного вживання чаю з молоком для схуднення

Звичайно, існує кілька секретів, які роблять вживання молокочая найбільш ефективним:

    Уважно поставтеся до температури чаю – він максимально корисний теплим, а не холодним або гарячим. У разі приготування чаю для схуднення великими дозами, зберігайте його в термосі, так він надовго збереже свої корисні властивості, і його не потрібно буде підігрівати. Вживайте чай з молоком для схуднення окремо – якщо пити його після їжі, то належного ефекту не буде, хоча і шкоди це, звичайно, не принесе.

Худніть смачно і з задоволенням – це не так складно, як здається!