Центр Доктора Гаврилова. Клініка схуднення і зниження ваги

Центр Доктора Гаврилова. Клініка схуднення і зниження ваги Зробіть перший крок прямо зараз!

Пройдіть швидке тестування і дізнайтеся про кращий формат зниження ваги саме для Вас.

Перед заповненням тестів не забудьте ввести своє місто у верхній частині головної сторінки сайту.

Центр зниження ваги доктора Гаврилова в Москві

Доктор Гаврилов М. А. – автор унікальної методики ефективного зниження ваги, аналогів якої не існує до цих пір. Методика не випадково завоювала любов і довіру сотень тисяч людей: її результат – десятки скинутих кілограмів без небезпечних для здоров’я дієт, таблеток, виснажливих тренувань і докорів сумління. Саме тому методика отримала таке широке поширення: її повністю або частково намагається копіювати, мало не кожен психологічний центр Москви або клініка схуднення, найвідоміші медичні центри Москви проводять схожі програми, позиціонуючи їх як власні “авторські”, але ніхто не знає основу методики так, як її справжній автор – доктор Гаврилов, лікар-психотерапевт, к. м.н. дієтолог, спеціаліст функціональної медицини, а також сертифіковані фахівці Центру доктора Гаврилова.

Мета методики – виявити і усунути причину надмірної ваги, нормалізувати і зробити усвідомленим харчова поведінка, дати дієві інструменти для збереження результату. Надмірна вага і ожиріння часто супроводжуються хворобами. Ігнорування проблеми, відкладання активних дій «на потім», «авось, саме розсмокчеться», «почну худнути з понеділка», – все це може призвести до сумних наслідків для організму. Схуднення – єдиний спосіб знайти нове тіло і нове життя!

Методика виртуозна і складна для виконання фахівцями, тому в Центрі доктора Гаврилова працюють професіонали найвищого рівня, але, тим не менш, проста і цікава для клієнтів. Наші фахівці починають програму зниження ваги з захоплюючих і ефективних психологічних тренінгів, потім забезпечують медичну та психологічну підтримку на шляху до стрункості шляхом підтримують зустрічей та інтернет-супроводу. Психологічні тренінги, спрямовані не тільки на зниження ваги, але і на поліпшення сімейних відносин, вирішення конфліктів вдома і на роботі, і багато іншого – це ще один важливий напрямок нашої діяльності.

Медцентр доктора Гаврилова надає допомогу дітям: дитячий психолог допоможе Вашій дитині впоратися з багатьма проблемами, характерними для кожного віку. Коли ми бачимо щасливі обличчя людей, які довірили нам не тільки своє тіло, але й душу, ми неначе починаємо нове життя разом з ними. Наш центр зниження ваги оснащений найсучаснішим обладнанням. Постійно впроваджуються інноваційні технології з усього світу, розробляються новиепрограмми схуднення.

Центр схуднення Доктора Гаврилова не тільки вдосконалює вже існуючі технології, ми використовуємо досвід фахівців усього світу, всеросійські досягнення сучасної науки в області зниження ваги і омолодження, і цей список можна продовжувати нескінченно. Все це робиться для того, щоб процес зниження ваги був максимально безпечним і візуально бездоганним, щоб наші клієнти отримували заслужені компліменти від оточуючих, а головне, самі відчували себе на багато років молодше.

Наш сайт дасть Вам повну та детальну інформацію з тим можливостям, які пропонує клініка зниження ваги і омолодження доктора Гаврилова. Наша місія – повертати людям стрункість, молодість і здоров’я. Для здійснення цього у нас є все: найкращі фахівці, унікальна методика зниження ваги, захищена патентами (7 і один Євразійський патент) і авторськими свідоцтвами, ефективність якої перевірена сотнями тисяч людей, інноваційні програми корекції фігури і омолодження, не тільки зовнішнього, але і внутрішнього. Генетичне тестування і функціональна медицина дозволяють нам використовувати наявні технології та авторські програми комплексного омолодження та очищення організму, для індивідуальної допомоги кожній людині.

Нові технології, що впроваджуються в програми схуднення і омолодження, клініка Доктора Гаврилова розробляє з Інститутом функціональної медицини (IFM – США), аналоги яких не представлені ні в одному медичному . Відчуйте, як схуднення повертає молодість і здоров’я, з’являються нові сили і впевненість у собі! Знайдіть нове життя в центрі Доктора Гаврилова!

Задати питання Доктору Гаврилову

Також:

  • програми омолодження і схуднення в санаториях
  • щоб не бігати скільки потрібно скакати на скакалці