Целюліт на стегнах. Вправи проти целюліту на стегнах. Вправи від целюліту на стегнах. Як прибрати його з стегон? Харчування при целюліті на стегнах

Целюліт на стегнах. Вправи проти целюліту на стегнах. Вправи від целюліту на стегнах. Як прибрати його з стегон? Харчування при целюліті на стегнах. Целюліт на стегнах. Вправи проти целюліту на стегнах.

К ак прибрати целюліт з стегон? Харчування при целюліті на стегнах. Вправи від целюліту на стегнах.

Поговоримо про целюліт? А що про нього говорити? Словами від нього не позбутися. Якщо ти – чарівниця, у якої є Книга Заклинань, то ти зможеш його прибрати і одним рухом. Я не помилилася? Тоді ця стаття для тих, хто не володіє магічним мистецтвом.

Целюліт на стегнах. – Неприємно…. Всі стегна целюлітом «обсипані». Потрібно це припинити. Нехай жінок обсипають компліментами, а не «корочками від апельсина»! А тепер – за справу.

Увага, дорогі жінки! Целюліт піддається винищенню. На жаль, я не зможу допомогти діями всім «страдниці», але текстом – будь ласка.

Що ви робите, як тільки прокинетеся? Вмиваєтеся, одягаєтеся, снідаєте і сидите, годинами, біля дзеркала, намагаючись «наводити» красу на тисячу балів. Але жодне з цих дій, від целюліту, вас не врятує. Не заперечую: ці процедури зможуть приховати всі «корочки від апельсина». Але приховати, а не «вбити». Адже так?

Умивання… Вода – це таке чудо…. Так от. Якщо її, дуже часто, пити – целюліт «змиється», точніше: «вмиє ручки». Як вам така перспектива? Води пийте багато: чи не менше двох – трьох літрів на день. Що, відчули себе насосом? Погляньте у дзеркало, і ви зрозумієте, що у вас, з насосом, немає ніякої схожості. Ви – набагато симпатичніше, ніж цей предмет, назва якого починається на букву «Н».

Одяг…. Вона, безумовно, вас прикрашає, надає, вашій зовнішності, чарівність і неповторність. І «корочки», користуючись моментом, під нею «ховаються». Хороше укриття, надійне. І вам приємно, що у одягу така функція.

Целюліт на стегнах. – Харчування при целюліті на стегнах.

Сніданок…. З ним потрібно бути обережніше. Потрібно їсти так, щоб не «годувати» целюліт. Навіть не думайте про те, що можна не снідати! Не можна! Пропустіть краще трамвай переповнений, але сніданок – ніколи. Якщо ви його проігноруєте – він «пропустить» ваше бажання «знищити» целюліт. Раз вже зайшла мова про їстівне, то я розповім про продукти, які будуть «їсти» целюліт, коли будете їсти ви. Така «ланцюжок поїдання» – дуже кумедна, але діє – серйозно.

Ось вони, рятувальники – продукти від целюліту :

Перчик. Ви згадайте, як часто ви чули вислів «круті перці». Цей продукт, дійсно, крутий. Він не боїться ніяких «корочок» і дуже любить «тиснути» на них своєю яскравою червоною забарвленням. Ананас. Він допоможе, але за його допомогу ви «поплатитеся» тим, що ананас «пощіплет» вас за губи. Він просто нагадає про себе, дасть зрозуміти, що він щось робить для вас. Мяско. Їжте його тільки вдень і ввечері. Ранок «створено» для інших продуктів. Природно, не переїдайте. І стосується це не лише м’ясних виробів, але і всього іншого. Полуниця. Якщо ви звикли її бачити в йогурті або у формі варення, розчарованість – неминуча. Ця ягідка нам потрібна без варення. У йогурті – теж, але рідше. І йогурт – ворог «апельсинової корочки». Давайте дружити (тісно) з його ворогами. У «корочки апельсинової» ворогів – багато, чи не перерахувати на пальцях. Мюслі. Смакота! Тільки цукру, в цій смакоти, бути не повинно. Без цукру, мюслі, свого смаку не втратять. Так що, нехай цукор не думає, що без нього не можна прожити. Морепродуктікі. Добре, що за ними на море їхати немає необхідності. У магазині і в ресторанах дуже багато і крабів, і креветок. Вони-то вам і потрібні. Але не в піці або в інших стравах. І в своєму власному «іміджі» вони – дуже смачні, якщо є до них пристрасть смакове. Рибка жирна. Якщо вибрали кілечкой в??томаті – томат доведеться «прибрати». Але, адже, і без нього риба – дуже смачна. Правда? Печериці. Піца, з їх участю, дуже смачна. Тільки обійдемося без піци. Целюліт – її «фанат». Можливо, в цьому ви з ним схожі. Сподіваюся, що ваше єдина схожість. Бананчікі. Вони – калорійні, так що їжте їх в міру. Тут ось яка справа: вони «розберуться» з целюлітні відкладеннями, але залишать «відбиток» у вигляді зайвих кілограм. Такі ось вони мстиві, виявляється. І ми їм помстимося: будемо їсти їх якомога менше.

Не буду говорити про те, що не потрібно харчуватися солодким. Це ви і так знаєте. І про те, що косметика (тіні, помада, пудра і туш) теж не зможуть вам допомогти.

Целюліт на стегнах. – Вправи проти целюліту на стегнах.

Про гімнастику ранкову забувати не варто.

Лежачи на животі, притисніть, до підлоги, підборіддя. Руки розташуйте так, щоб вони виявилися уздовж боків. Розставивши ноги (широко), відірвіть їх від підлоги. Коліна, до речі, повинні бути зігнутими. Потім, «міліривочкамі», від стегна, раздвигайте ніжки, все ширше і ширше. Коли розсунете їх до упору – затримайте їх ось у такому стані (положенні). Потім – положення вихідне. Вправа потрібно піддати повтору кілька разів. Тільки не забудьте, перед повторами, трохи відпочити і розслабитися.

Ставайте на коліна. Ваша опора – власні лікті. Коліно (ліве) підійміть до рівня таза. Спина нехай буде прямою, а живіт – повністю втягнутим. Тепер – невелика пауза. Що далі? Опускаємо ніжку, що не розслабляючи м’язи. Десять разів, повторивши вправу, згадайте і про «сусідній» ніжці. Лягайте на бік (на лівий). Покладіть руку на голову, витягнувши її вперед. Дихання “відпустіть”: воно повинно “дихати” свободою. Працюємо з ногами: права – зігнута, ліва – зігнута злегка, але вона тут потрібна для більшої стійкості, скажімо так. Тепер візьміться за гомілку (правої ніжки). Підтягніть (повільно) свою ніжку до сідниці. Стегна – вперед. Ноги – на рівні стегон. У такій позі «застигніть» на двадцять секунд. Повторіть це два рази. Не забувайте і про іншу сторону.

К ак тепер починається ваш ранок? За таким же планом? Що ж…. Целюліт дуже радий такому рішенню. Ви, я бачу, не дуже-то і раді. Ну, так влаштуйте собі свято: скажіть, целюліту, «до побачення, прощай навіки». Але не просто скажіть, а підтвердіть слова діями. План дій описаний вище.

Ну і чим ви гірші магів і чаклунів? Ваша магія – старанність і терпіння . Повірте: цим магічним характеристикам потрібно навчитися. У вас вийде. Процес навчання пройде успішно. Головне – початок. Почати – завжди складно.

Переключайтесь:

Як позбутися целюліту в домашніх умовах?