Бурякова дієта для схуднення. Схуднути на буряках

Бурякова дієта для схуднення. Схуднути на буряках Бурякова дієта для схуднення

Бурякова дієта – відкрий для себе чарівні властивості звичайної буряка!

Всім відомо, що овочі неймовірно корисні для організму. У такому різноманітті корисних продуктів кожен може знайти свій, проте, існують овочі, які набагато корисніше всіх інших – деякі з них цілком гідні того, щоб стати основою однієї і найефективніших дієт для схуднення. Чи знаєте ви, що одним з таких продуктів для схуднення є звичайна буряк? Про її воістину магічні властивості донедавна було відомо дуже мало, однак тепер ці прогалини заповнені.

Особливості бурякової дієти для схуднення

Буряк є вмістилищем цукру, пектинів, білків, клітковини, вітамінів, органічних кислот, солей і йоду, саме завдяки цьому схуднути на буряковій дієті досить нескладно. Бурякову дієту відрізняє простота і м’якість, відмінно поєднуються з ефективністю: вам зовсім не потрібно голодувати, якщо ви вибрали цю дієту. Досить буде тільки відмовитися від жирної їжі та алкоголю і замінити один із звичних основних страв буряковим салатом – всього через тиждень ви зможете насолодитися чудовим результатом.

Судіть самі:

    Клітковина допоможе організму ретельно очиститися від шлаків і нормалізує роботу кишечника. Пектини виведуть з організму солі важких металів, що уповільнюють важливі біологічні процеси. Батанин знизить рівень холестероDу в крові і змусить клітини печінки працювати активніше, щоб знизити ймовірність виникнення жирових відкладень. Натрій нейтралізує надлишки кальцію, які можуть стати серйозною проблемою для організму в майбутньому. Йод здійснить ефективну профілактику атеросклерозу, надовго відстрочити виникнення проблем з судинами.

Окремо варто поговорити про свіжовичавленому буряковому соку – відмінному ефективному доповненні процесу схуднення з буряком. Німецькі дієтологи, ретельно дослідивши цей напій, дійшли висновку, що буряковий сік – неймовірно ефективний енергетик. Його регулярне вживання здатне переналаштувати організм на нову хвилю і змусити його функціонувати на 15-20% ефективніше. Однак не варто забувати про те, що сильні кошти потрібно приймати обережно: починати пити буряковий сік потрібно невеликими дозами. Почніть з 1 столової ложки і поступово збільшуйте порцію, доводячи її до потрібного для вас розміру.

Протипоказання бурякової дієти

У малих дозах буряк корисна всім без винятку, однак перш ніж сісти на бурякову дієту і призвичаїтися до бурякового соку, все ж краще проконсультуватися з лікарем. Тим, у кого є захворювання нирок і сечового міхура, варто пошукати інші способи схуднення – без дієт або на продуктах, що не містять щавлевої кислоти. Крім того, свіжовичавлений буряковий сік нерідко використовується як засіб для нормалізації підвищеного тиску – врахуйте це, якщо помічаєте у себе ознаки метеозалежності.

Якщо ви шукаєте ефективну і недорогу дієту, спробуйте бурякову – вона допоможе вам не тільки схуднути до літа. але й швидко привести в порядок свій організм.