Блокатор калорій Фаза 2: інформація та відгуки – Форум про фітнес –

Блокатор калорій Фаза 2: інформація та відгуки – Форум про фітнес – Блокатор калорій Фаза 2: інформація та відгуки Блокатор калорій Фаза 2: інформація та відгуки

Блокатор калорій Фаза 2 – це блокатор рослинного походження (екстракт білої квасолі), що інгібує діяльність?-амілази – травного ферменту, який відповідає за розщеплення і всмоктування складних вуглеводів з їжі.

Складні вуглеводи, які не піддалися розщепленню?-амілазою, організмом не засвоюються. У зв’язку з цим інгібування діяльності даного ферменту препаратом Блокатор калорій Фаза2 запобігає розщеплення складних вуглеводів на моносахара, а значить, організм не отримає укладені в них калорії.

Використання препарату Блокатор калорій Фаза 2 дозволяє значно знизити калорійність продуктів з великим вмістом складних вуглеводів, тобто можна умньшіть добове споживання калорій без допомоги дієт. Це означає, що за допомогою препарату Блокатор калорій Фаза2 можна скинути вагу, не змінюючи свій звичайний раціон харчування. При цьому, звичайно, не варто сильно збільшувати кількість солодкої і жирної їжі.

За допомогою блокатора калорій Фаза 2 вам легше буде слідувати будь-яким дієт і емоційно контролювати споживання їжі. Ви зможете додати до своєї дієти їжу, що складається в основному з складних вуглеводів: хліб, макарони, картопля та ін продукти. Примітний той факт, що при цьому ви практично не збільшите кількість споживаних калорій.

Блокатор калорій Фаза2 дозволяє:

– зупинити надходження в організм калорій, джерелом яких є складні вуглеводи;

– знизити калорійність споживаної їжі, в результаті чого зменшиться добове споживання калорій;

– полегшити дотримання дієти для схуднення за рахунок збільшення різноманітності вживаних продуктів;

– схуднути, не змінюючи звичний раціон харчування.

Блокатор калорій Фаза 2 слід приймати 3 рази на день під час прийому їжі. Тривалість курсу – 1 місяць (при необхідності можливе повторення курсу).

Блокатор калорій Фаза2 протипоказаний при підвищеній чутливості до компонентів препарату, при вагітності та лактації. Перед застосуванням блокатора калорій Фаза 2 проконсультуйтеся з лікарем.

Будемо раді, якщо ви залишите в цій темі відгук про препарат Блокатор калорій Фаза 2. Допоможіть сумнівається в ефективності препарату зробити правильний вибір.