Бісакоділ для схуднення: відгуки

Бісакоділ для схуднення: відгуки Варто чи ні використовувати Бісакоділ для зниження ваги?

Намагатися позбутися зайвої ваги за допомогою лікарських препаратів спочатку не призначених для цього не безпечно. Незважаючи на це деякі люди все ж використовують бисакодил для схуднення. Це пов’язано з тим, що даний засіб має явно виражений послаблюючий ефект. Зазвичай його призначає лікар, і його прийом вимагає чіткого дотримання інструкції.

Основні характеристики препарату Бісакоділ

Бісакоділ – лікарський препарат, що відноситься до групи проносних засобів, випускається у формі таблеток покритих оболонкою, у вигляді драже та ректальних супозиторіїв (свічок). Препарат приймається два рази – вранці до сніданку і ввечері перед сном. Доза залежить від призначень лікаря і віку хворого. При прийомі таблеток ефект настає через 6 годин, після свічок – протягом години.

Зазвичай Бісакоділ призначають у наступних випадках:

  Гіпотонічні запори; Атонічні запори; Запори у літніх людей; Післяпологові і післяопераційні запори; Перед хірургічним втручанням; Підготовка до ендоскопічних досліджень і перед рентгеном.

Але і в цих випадках слід дотримуватися дозування. Таблетку треба запивати великою кількістю води, не менше одного стакана. Через частого спорожнення кишечника, обумовленого дією препарату, може наступити зневоднення організму, тому необхідно пити більше рідини. Бісакоділ не лікує кишечник і не «розчиняє» зайві кілограми, а сприяє утворенню слизу, яка допомагає швидше вийти калу.

Чи можна схуднути за допомогою бісакодилу?

Деякі думають, що Бісакоділ для схуднення це відмінна ідея. Але чи так це? З одного боку даний препарат допомагає вивести з організму присутні там шлаки і нормалізує роботу кишечника. Отже, разом з калом ми повинні втрачати зайві кілограми. З іншого боку, препарат не призначений для частого застосування, і в результаті тривалого прийому викликає звикання. У підсумку після відмови від ліків організм починає не правильно функціонувати, кишечник «відмовляється» працювати самостійно, починають мучити запори, шлаки заново осідають на стінках кишечника, вага поступово починає збільшуватися.

Протипоказання до застосування

Даний препарат не можна приймати у таких випадках:

  При защемленої грижі; У період вагітності та годування груддю; При гострих або постійних болях в області живота; При непрохідності кишечника; При апендициті; При холециститі; Якщо у вас є захворювання нирок; Індивідуальна непереносимість препарату.

У цього ліки є і побічні ефекти. Так, як було сказано вище, бисакодил при частому застосуванні викликає звикання, крім цього велика ймовірність виникнення зневоднення організму і дефіциту калію. Самостійне, часте застосування даного лікарського засобу може призвести до порушення основних функцій кишечника.

Пити чи не пити даний препарат для схуднення?

Проносні засоби для зниження ваги намагаються використовувати давно, але такий ризик не завжди виправданий. Так, можна втратити кілька кілограмів, але все життя сидіти на проносне не будеш. Варто враховувати, що при прийомі препаратів, що прискорюють виведення відходів життєдіяльності людини з організму, шлунок не встигає засвоїти всі корисні елементи. Отже, йому постійно не вистачатиме вітамінів і мінералів.

Якщо їжі мало або вона не встигає засвоюватися, організм починає витрачати приховані резерви, спалювати накопичені жири і для нього це є стресовою ситуацією. Тому при першій же нагоді організм «візьме своє добро» назад і поповнить витрачені запаси. Тому не варто прагнути схуднути таким способом, краще знайти більш безпечний і надійний метод, ніж худнути за допомогою бісакодилу. Благо в даний час дуже багато різних і корисних методик схуднення.

Відгуки

Пропонуємо прочитати відгуки про застосування бісакодилу для схуднення.

  Ольга 30 років

Протягом 2-х місяців приймала препарат бисакодил, ефект є, але тепер я не можу сходити в туалет без проносних препаратів. Шукаю лікаря для вирішення цієї проблеми.

  Валентина 21 рік

Худнути можна різними способами, але проносні, в тому числі і бисакодил, краще не використовувати.

Також:

 • свічки бісакодил для схуднення відгуки
 • чи можна похудати вiд бiсакодилу
 • Як похудати з бисакоділом
 • як схуднути за допомогою бісакодил