Білкова дієта – меню, відгуки, поради – Білкова дієта для схуднення | Леді@

Білкова дієта – меню, відгуки, поради – Білкова дієта для схуднення | Леді@ Білкова дієта

У чому суть: немає лиха без добра. У 1963 році американський лікар-кардіолог Роберт Аткінс важив 116 кг – це спонукало його розробити дієтичну систему харчування. «Вуглеводи – погані хлопці», – заявив Аткінс. А все тому, що потрапляючи в організм, вони розпадаються до глюкози. Відразу після їжі рівень глюкози підскакує, а потім досить різко знижується, викликаючи відчуття голоду. А голод ми поспішаємо заглушити їжею. Щоб цього уникнути, Аткінс запропонував вживати менше вуглеводів і більше протеїнів – тоді й почуття голоду не буде мучити, і м’язова тканина після навантажень буде швидше відновлюватися. А ще буде спалюватися зайвий жирок, тому як «палива» у вигляді вуглеводів наш організм отримувати тимчасово не буде.

речі, сам доктор завдяки власній чудо-системі втратив цілих 28 кг зайвої ваги.

Що в тарілці: нежирна курка. телятина, риба і морепродукти, сир (не більше 25%), сир, яєчні білки, соєвий сир тофу – весь набір корисних білкових продуктів. Для тих, у кого не вистачає часу на приготування сніданків, придумані вже готові білкові коктейлі з різними смаками.

Харчуватися потрібно приблизно шість разів на день. Кожний прийом їжі – це порція білка, а також деякі додаткові продукти.

Особливості: так, на перший погляд ваш раціон досить різноманітний (це все-таки не сувора монодієта), вам більше не заважає жити відчуття голоду (білки працюють), зайві кілограми дійсно йдуть (не миттєво, але все ж) і при правильному харчуванні можуть довго не повертатися після закінчення дієти. Але, тим не менш, таке харчування не можна назвати збалансованим, добова потреба у вітамінах і макроелементах (не в образу Аткінсу) не забезпечена. Причому аптечні БАДи теж не врятують. Наприклад, вітаміни A, D, E і K, засвоюються лише за наявності жирів, які вам на час дієти доведеться обмежити.

З вуглеводами теж не все так просто. Коли ви починаєте різко зменшувати їх споживання, в крові падає рівень цукру, а отже знижуються ваші працездатність і витривалість. Плюс до всього зростає навантаження на нирки – чим більше білка надходить в організм, тим інтенсивніше їм доводиться працювати. Судини теж не раді: на час дієти ви налягає на продукти тваринного походження, а це – зайвий холестерин. Загалом, при всьому бажанні ніяк не обійтися без рекомендацій лікаря.

Білкова дієта: зразкове меню

Також:

  • білкова дієта розклад