Біг по ранках для схуднення | Про

Біг по ранках для схуднення | Про Біг по ранках для схуднення

Якщо ви вирішили схуднути і як засіб вибрали біг – ви на правильному шляху!

Біг, мабуть, найпопулярніший вид спорту в світі, і це неспроста. Біг зміцнює серцево-судинну систему, покращує обмін речовин, розвиває такі якості як сила, швидкість, витривалість, координація. Біг – дуже потужна аеробне навантаження, він змушує працювати практично всі м’язи нашого організму саме біг дозволяє витрачати калорії максимально ефективним способом. Так само біг є одним з найбезпечніших видів спорту, всі рухи даровані нам матір’ю природою.

Загальновідомий факт, що в 1 кг. жиру 7700 ккал. Однак щоб втратити у вазі 1кг, треба щоб організм спалив всього 5390 ккал, тому що 30% ваги піде за рахунок води. Отже, за середню годинну пробіжку у вас згорає близько 1000 ккал, і шляхом найпростішого математичного підрахунку можна визначити, що потрібно всього 5 пробіжок, щоб позбутися від 1кг. жиру. При цьому вам абсолютно не потрібно ніяк зменшувати ваш раціон харчування! Тобто якщо ви будете бігати 5 разів на тиждень, то за місяць у вас спокійно піде 4 кг.

Насправді все не так страшно, і ваша пробіжка зовсім не обов’язково повинна бути по годині, адже регулярний біг вранці прискорює ваш обмін речовин, і ваші споживані калорії будуть згоряти набагато швидше, і щоб скинути 4 кг. за місяць, вам достатньо буде 3-4 півгодинних ранкових пробіжок на тиждень. При цьому, не забудьте, що харчуватися можна так само як раніше!

Отже, щоб схуднути, займаючись бігом, вам треба засвоїти кілька нескладних правил:

Найефективніше бігати з ранку – ваш обмін речовин «включається» на весь день. Врахуйте, що під час бігу швидкість вашого метаболізму підвищується на 20-30% і цей рівень зберігається протягом 1-2-х годин після пробіжки. Скільки калорій спалюється під час бігу: Біг підтюпцем (близько 8 км / ч) – 580 ккал за годину Біг зі швидкістю 10 км / год – 724 ккал за годину Біг зі швидкістю 13 км / год – 978 ккал за годину Біг зі швидкістю 14,5 км / год – 1087 ккал за годину Біг зі швидкістю 16 км / год – 1159 ккал за годину Починайте з невеликих навантажень . перед бігом ретельно розминайтеся і розтягуйтеся. Якщо ви до цього не займалися ніякими фізичними вправами і ваш організм зовсім не готовий, почніть з 15 хвилинної спортивної ходьби, через тиждень можна приступати до легкого бігу. Головне – систематичність . Тренування повинні бути регулярними, якщо ви будите бігати пару раз на місяць – до потрібного результату це не призведе! Потрібно бігати не рідше трьох разів на тиждень, а в ідеалі кожен день, це призведе до найкращих результатів. Бігайте на голодний шлунок . мінімальний час для прийому їжі 1.5 години і то це повинні бути складні вуглеводи (небагато). Правильна екіпірування . одяг має бути зручним і не сковувати рухів, особливу увагу варто приділити взуття, вона повинна бути максимально комфортною, якщо ви бігаєте по асфальту, або бігових доріжках, підошва кросівок повинна бути товстою і м’якою, щоб не травмувати стопи і коліна, саме вони піддаються максимальної навантаженні. У всіх відомих марок спортивного взуття є спеціальні моделі для бігу – найпопулярніші і модні з них – Reebok Easytone і Nike Free. Дуже важливо правильно дихати, якщо ваша мета схуднути – дихайте через рот. Намагайтеся рухатися природно . любителям ні до чого професійні техніки бігу. Заздалегідь зробіть запас води в організмі, щоб не страждати від зневоднення. Прийом води під час пробіжки – ваше індивідуальне рішення. Прислухайтеся до організму – якщо він просить води – попийте. Якщо ні – то можете і не пити.

Для максимального ефекту намагайтеся, щоб пробіжка займала не менш 50 хвилин, тільки в цьому випадку організм перестає виробляти достатню кількість глікогену і береться за спалювання жирових клітин. Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні такою кількістю часу, можна бігати зі смешенной навантаженням, наприклад: 200 метрів швидка ходьба, 200 метрів легкий біг і 200 метрів біг з максимальним прискоренням, за такої системи бігу достатньо 20 – 30 хвилин. Такий вид тренувань дуже ефективний для схуднення, він не дає організму адаптуватися до навантажень. і дозволяє спалювати величезну кількість калорій. Для досягнення більшого ефекту ви можете одягнути продувається костюм (з матеріалу типу Болонья), парниковий ефект якого допоможе вивести зайву воду і швидше спалити жир.

Схуднути за допомогою бігу вранці більш ніж реально, головне не лінуйтеся! Біг це ключ до здоров’я і до гармонії зі своїм тілом. Біг подарує вам легкість польоту, прекрасне самопочуття і відмінний настрій. Бігайте на здоров’я!

Також:

  • біг по ранках
  • Скільки калорій спалюється при бізі 15 км за год
  • Як бігом за тиждень похудать