Біг для схуднення

Біг для схуднення Біг для схуднення

Читайте також:

Біг для схуднення – найвірніший спосіб привести своє тіло в хорошу фізичну форму і набути психологічну рівновагу. Дуже багато бігають, щоб зменшити вагу, проте нічого путнього у них не виходить, тому що біг для схуднення здійснюється непрофесійно. На грунті невдачі у людей розвивається комплекс власної неповноцінності і невіри в усі оздоровчі методики.

Секрет більшості невдач, які часто супроводжують дані тренування простий. Він полягає в неправильній методиці тренування. Більшість любителів бігу вважають, що 15-20 хвилин занять врятують їх від зайвої ваги. Це абсолютно неправильний підхід. Справа в тому, що жирові відкладення починають танути тільки після 40 хвилин безперервного бігу для схуднення. У перші ж 40 хвилин наш організм відшкодовує енерговитрати за рахунок глікогену – одного зі складових наших клітин. Глікоген – це легкозасвоюваний цукор, який до певного моменту досить легко відновлюється. Але настає час, коли глікоген закінчується, і організм «лізе в засіки» за жировим прошарком.

Для розчинення жиру необхідно збільшити приплив крові до жирових клітин і наситити її киснем, що допомагає зробити тривалий і інтенсивний біг для схуднення. Найбільш повно виконуються ці умови, коли людина починає важко дихати і втомлюватися. По суті, перші 40 хвилин є разминочними для організму, а от інші 10-20 хвилин і приносять нашому тілу максимальний ефект.

Проте за даними сучасних фахівців біг підтюпцем не є кращим варіантом для нашого організму. При середній швидкості пересування 9-12 км / год нам потрібно досить багато енергії. Однак швидкість розщеплення жиру не дуже висока, і організм часто задіює білок для отримання енергії, чого вимагає біг для схуднення. Найбільш просто білок взяти з м’язової тканини, що зменшує в результаті її обсяг. Щоб цього не відбувалося, необхідно дозувати інтенсивність навантаження. Перші 100 метрів ви йдете кроком, другі 100 метрів ви біжите підтюпцем, останні 100 метрів біжіть з повною викладкою. Ми не будемо детально зупинятися на процесах, що відбуваються в нашому організмі, але повірте, що такі тренування допомагають.

Біг для схуднення – спосіб пересування циклічним за характером. Цикл містить подвійний крок – фазу польоту і одноопорного фазу. При ходьбі тілу забезпечують постійну опору одна або дві ноги. Для забезпечення бігу беруть участь майже всі м’язи тіла. Завдяки цьому працездатність під час бігу забезпечується за рахунок посиленої діяльності фізіологічних і основних систем організму. Важлива особливість бігу для схуднення – це виробок підвищеної кількості гормонів щастя (серотоніну), який робить пробіжки приємними. Легкість дозування, особливість впливу і доступність застосування при будь-яких умовах і різними контингентами роблять його найдосконалішим способом нарощування фізичних навантажень. При регулярних заняттях з’являється виражений тренирующий і гартує без зайвої напруженості організму. Таким чином, біг для схуднення – реальний засіб зниження ваги.

Біг для схуднення таким способом має одну особливість. При різких перепадах навантаження ваше серце буде працювати з повною віддачею. Саме цей момент протипоказаний для людей з проблемами серця або судин. Якщо ви помічали за собою такі прояви, то краще порадьтеся з лікарем, перш ніж займатися за даною методикою.

Для зниження обсягу жиру в організмі буде достатньо 2-3 тренувань на тиждень. Додайте сюди раціональне харчування, психологічний настрій, і ви отримаєте відмінний результат.

При поєднанні поступово наростаючих фізичних навантажень з правильним раціоном харчування. Для раціонального харчування не потрібно дотримуватися спеціальні дієти, можна просто дотримуватися деяких особливостей: виключити з раціону жирне м’ясо і легкозасвоювані вуглеводи (здобні та солодкі продукти), зменшити обсяги смажених страв (краще готувати на пару або тушкувати), чого вимагає біг для схуднення. Щодня необхідно з’їдати достатню кількість овочів і фруктів, при цьому овочі повинні бути в обсязі не менше 400 грамів. Вранці щодня рекомендовано включати до раціону харчування цільні каші з круп, так як вони є джерелом енергії.

Як і в кожній справі, біг для схуднення має свої маленькі секрети. Почнемо їх розкривати з самих банальних.

1. Намагайтеся проводити заняття на свіжому повітрі. Ідеальним місцем для цього буде парк, ліс, в крайньому випадку стадіон. Домашня бігова доріжка – крайній захід для жителів великих міст або особливо ледачих, яких теж приваблює біг для схуднення.

2. Намагайтеся не бігати по асфальту, так як це веде до неправильних навантажень на м’язи ніг, чим загрожує біг для схуднення.

3. Для заняття бігом купіть собі обов’язково якісне спортивне взуття. На цьому не можна економити, оскільки неправильна взуття може привести до мікротравм і перетворити користь занять на шкоду, чим небезпечний, проте, біг для схуднення.

4. При тривалому бігу підтюпцем увійдіть в ритм дихання, який вам допоможе вам легше переносити навантаження. Можете використовувати ритмічну музику, та й взагалі краще абстрагуватися від того, що відбувається (організм сам вибере собі найбільш комфортний стан).

5. Для досягнення максимального ефекту підберіть собі відповідний одяг. Це можуть бути спеціальні шорти для схуднення або просто теплий одяг, яка забезпечить вам ефект сауни, чим характеризується біг для схуднення.