Біг для схуднення. Як правильно бігати, як схуднути за допомогою бігу

Біг для схуднення. Як правильно бігати, як схуднути за допомогою бігу Біг для схуднення Як правильно бігати, щоб схуднути – рекомендації фахівців і ради тих, хто схуд за допомогою бігу.

Як правильно бігати, щоб схуднути – це питання задають собі багато жінок. І дійсно, біг для схуднення має свої особливості, про які ми й поговоримо.

Фахівці в області схуднення останнім часом відзначають відрадний факт – біг для схуднення і інші способи фізичного навантаження стають невід’ємною частиною програми скидання ваги у сучасної жінки. Це при тому, що ще кілька років тому більшість опитаних представниць прекрасної статі вважало, що схуднути можна на одних дієтах. Зараз жінки зрозуміли, що позбутися від зайвих кілограмів, особливо в зонах ніг і живота, допоможе тільки правильна фізичне навантаження, наприклад, біг.

Отже, бігати для схуднення не просто корисно, а потрібно! Це додасть заряд бадьорості, налагодить нормальну роботу серцево-судинної і дихальної систем, тим самим зміцнить ваш організм. І, звичайно, ви зможете позбутися від зайвих кілограмів.

Як правильно бігати для схуднення

Якщо ви хочете схуднути, отримати струнку фігуру, бігати треба правильно. Правильний біг – це біг з таким навантаженням, яку може витримати організм і яка принесе вам реальний результат. Тому починати біг для схуднення слід поступово, починаючи з 5-7 хвилин, і поступово доводячи час безперервного бігу до 15-20 хвилин.

Правильно бігати для схуднення – значить, стимулювати організм до спалювання жирів. Це відбувається, коли ви постійно змінюєте ритм, швидкість, форму бігу. Повільна пробіжка в однаковому ритмі якщо й потрібна, то тільки на перших порах, тому що організм до неї швидко пристосується, повідомляє . Що робити? Для схуднення ви можете, наприклад, поєднувати швидкісний біг і біг підтюпцем поперемінно, короткі і довгі кроки, або бігайте боком приставними кроками. Хочете красиві стегна – бігайте з високо піднятими колінами. Біг по пересіченій місцевості (парк, ліс) набагато корисніше для схуднення, ніж асфальт стадіону.

Інша справа, якщо бігати з метою схуднення ви збираєтеся в умовах спортивного центру. Там вам запропонують різні варіанти бігових доріжок, та й погодні умови не актуальні. На першому етапі, поки не наберетеся певного досвіду і сил, беріть найпростіші і легкі етапи. Пізніше, коли відчуєте свої можливості, поставите собі нахили доріжки або перейдете на більш важкі тренажери.

Скакалка – чудовий додатковий аксесуар, який укупі з бігом допоможе вам схуднути. Ви можете брати її з собою, коли йдете бігати. Це окрема тема, описана нами в статті Як схуднути за допомогою скакалки. дуже рекомендуємо ознайомитися. Вона дає дуже активне навантаження саме на ті групи м’язів, які ми хочемо бачити більш стрункими та підтягнутими.

Схуднення – питання не одного дня, тому правильно буде скласти графік, за яким ви будете бігати. Спочатку 2-3 рази на тиждень, це мінімум, щоб отримати від бігу результат у вигляді схуднення. Далі, коли ввійдете в темп, правильно буде бігати кожен день. Але не виснажуйте себе бігом, краще ходіть на аеробіку, адже чим різноманітніше навантаження, тим швидше буде йти схуднення.

І, нарешті, про одяг. Щоб бігати правильно і худнути, одяг має бути легким і зручною, хороші кросівки просто обов’язкові. А для досягнення найкращого результату купите собі шорти для схуднення. Під час бігу в таких шортах тіло інтенсивно потіє, що сприяє виведенню шлаків з організму, і не менш інтенсивно спалюються жирові відкладення, йде целюліт.

Ольга Спаська © Всі права захищені

Сподобалася стаття? Розкажи про неї друзям, просто клацнувши на кнопочку своєї соціальної мережі або блога.