Біг для схуднення »все про біг на

Біг для схуднення »все про біг на Біг для схуднення

Якщо Ви поставили перед собою мету – схуднути, скинути кілька зайвих кілограмів, є кілька способів добитися поставленої мети. Кожен з них має свої переваги і недоліки. Наприклад, операція ліпосакції може здаватися самим швидким і ефективним способом стати стрункішою, але не можна забувати про можливі побічні ефекти і про те, що це хірургічне втручання. До того ж, витрати на операцію будуть досить значними.

Біг допомагає схуднути

Є спосіб схуднення, який підходить абсолютно всім і абсолютно безкоштовний. Ви знаєте, що можна схуднути від бігу? Схуднути, бігаючи, під силу кожній людині, якщо дотримуватися певних правил:

Біг, щоб схуднути повинен бути регулярним, якщо Ви зробили пробіжку 2 рази на місяць, до бажаного результату це не приведе. Біг для схуднення не менше двох разів на тиждень – ось, що змусить Ваш організм перебудуватися і позбутися від зайвих жирових запасів. Швидкість бігу не повинна бути високою, краще тримати її близько 6 кілометрів на годину, бігти краще підтюпцем. Наскільки Вам підходить швидкість, з якою Ви біжите, можна визначити по пульсу. Якщо він перевищує 150 ударів на хвилину, то швидкість треба знизити. Серце повинне працювати стабільно і спокійно, перевантаження зовсім ні до чого. Перший місяць біг для схуднення повинен бути не менше 1-2 кілометрів, це достатня відстань для того, щоб організм звичайної людини відчув і адаптувався до невеликому навантаженні. Заодно перевірите свій стан. Якщо є болі або якісь проблеми зі здоров’ям, що перешкоджають подібних занять, вони обов’язково себе проявлять. Якщо процес адаптації протягом першого місяця пройшов нормально, то через місяць можна поступово перейти на 3-4 кілометри за одну пробіжку. До цього часу Ви, швидше за все, почнете отримувати від своїх занять справжнє задоволення. Щоб більше пропотіти під час пробіжки, бігайте в вітрозахисних костюмі, не пропускає вологу. Шлаки і надлишки рідини в організмі виходять саме через піт, чим більше рідини з Вас вийде, тим краще. Пити відразу після тренування ні в якому разі не можна. Можна тільки прополоскати рот. Пити краще не менше, ніж через 1 годину після закінчення Ваших занять. Є не можна за 2 години до тренування і протягом 1 години після неї. Біг допомагає схуднути тільки при дотриманні правильного харчування, не можна їсти жирну, гостру їжу, солодке. Їжте більше білка, фруктів і овочів. Якщо туга по солодкому не дає спокою, можна з’їсти трохи фініків. Схуднути, бігаючи, легше, якщо є менше солі. Вона перешкоджає висновку води з організму.

Як схуднути за допомогою бігу, найкраще розкажуть ті, хто сам через це пройшов. Загальним для всіх є момент, приблизно через 2 місяці після початку занять, коли вага, замість того, щоб знизитися, навпаки, підвищується на 1-2 кілограми.

Жир і м’язова маса

Лякатися цього не варто. Це певний етап, так влаштований людський організм. Частина жирових запасів переробляється в м’язову масу. М’язи важать набагато більше, ніж жирова тканина. Звідси і збільшення ваги. Але ж Вашою метою був – біг, щоб схуднути, м’язи ніг були в постійній роботі. Зникла в’ялість, підтяглася шкіра, ноги стали пружними і міцними. Скоро Ви самі зможете розповідати друзям, як схуднути за допомогою бігу.

Тепер Ваш організм заряджений на оновлення, він буде поступово позбуватися від зайвих жирових запасів. Приблизно після 3 місяців занять, Ви побачите результат своєї праці. Тепер Вас стануть питати, як схуднути від бігу.

Навігація по записах Біг для схуднення. 30 коментарів

почала бігати, вже 10-ий день. бігаю щодня, найчастіше ввечері. схудла поки на 1 кг!) але аж відчувається, як шкіра починає підтягуватися)

1-2 кілометри для огрядного, непідготовленої людини можуть стати останніми в його житті, особливо якщо він одягне костюм непропускающій вологу. Перегрів організму, зневоднення, робота серця в критичних режимах, вірний шлях на цвинтар! Влітку чим менше одягу – тим краще, потіти ви і так будете а ось перегріву уникнете, футболка і шорти, ніяких костюмів. Бігати певну дистанцію – не дуже добрий рада. Бігти потрібно стільки, скільки ви зможете пробігти в комфортному для вас ритмі, контролюючи пульс і дихання. Для непідготовленої людини і 100м буде серйозним навантаженням, якщо відчуваєте що важко, пульс зашкалює, дихання збилося, ноги ватяні, переходите на ходьбу. Після відновлення можете знову трохи пробігти знизивши темп, бігати потрібно в комфортному для кожного темпі, якщо взагалі важко бігти в будь-якому, починайте з ходьби. У міру зміцнення ССС, м’язів тіла, втрати зайвої ваги, ви самі захочете трошки пробігтися. Згоден з автором по першому пункту, біг або ходьба, повинні бути регулярними.

Дмитро прав. Дмитро скажіть……… от коли я починаю бігати у мене кров приливає до обличчя……. ну просто жах……… правда я поки не можу похвалитися в регулярності бігу

Я не Дмитро, але відповім. Якщо ви себе почуваєте комфортно при бігу, значить нічого страшного, головне пульс що б був не більше 130 ударів (можна поміряти за 10 секунд і помножити потім на 6) Якщо якийсь дискомфорт, то краще пройдіться. Але знову ж головне – регулярність!

Дмитро, дана стаття, як я зрозуміла. розрахована для людей, у кого особливих проблем в вагою не спостерігається «Якщо Ви поставили перед собою мету – схуднути, скинути кілька зайвих кілограмів» (перший рядок). Для огрядних людей, на мій погляд, краще починати з ходьби свій шлях до схуднення. Та й, напевно, краще все-таки консультацію фахівця послухати. Хоча я більше прислухаюся до свого організму. Якщо бачу, що дихання збилося або організм вже не витримує, то чи не насилую його. Іноді бігу більше запланованих кіл, бо ноги самі несуть, і темп відповідний вибираю. Адже головна мета все-таки повинна бути не схуднення, а збереження і примноження здоров’я. А то багато красуні в гонитві за стрункою фігурою вибіжать і несуться як божевільні. Вистачає їх на одне коло. Так поки ще не одна не повернулася, на жаль (особисті спостереження з вікна і з бігового кола).

Бігаю другий місяць. Зараз через день. Мінімум 11км за раз. Чи не схуд. Набрав 4 кг. Не можу заснути. 9км із загальної дистанції біжу за 51мінуту

Це – перетренированность. Важливо не скільки кілометрів ви подолали, а час, протягом якого ви біжите.

Також:

  • правильни харчуваня до бігу
  • Схудла на ноги від бігу відгуки
  • харчування при бігу дієта
  • якщо бигати 6 мисяцив