Безвуглеводної дієти для схуднення

безвуглеводної дієти для схуднення. безвуглеводної дієти маловуглеводні дієти для схуднення

Основа будь маловуглеводних дієти – обмеження споживання вуглеводів, які справедливо вважаються основними винуватцями збільшення ваги. Як це не сумно, але саме солодка цукерка, печиво, булочка, шматочок торта є основною причиною появи зайвих кілограмів. Вся справа в тому, що вуглеводи є висококалорійними і легко засвоєними продуктами, які при нинішньому мало енерговитратному способі життя тут же перетворюються в жири. Навпаки, різке обмеження кількості вуглеводів в харчуванні при збереженні досить значної кількості інших продуктів призводить до витрачання власних жирів і значного зниження ваги.

Всі маловуглеводні дієти можна розділити на дві групи:

– до другої групи слід віднести дієти, які розраховані на тривалий строки застосування. Це знаменита кремлівська дієта, дієта американських астронавтів. дієта Аткінса. а так само методика правильного харчування по системі Монтіньяка.

Якщо в в першому випадку, застосування короткостроковій маловуглеводних дієти розраховане на швидке позбавлення від зайвих кілограмів, то довгострокові дієти правильніше буде назвати системами харчування. Дотримуючись їх тривалий час можна легко скинути зайву вагу, нормалізувати обмін речовин, поліпшити здоров’я.

Головне в застосуванні маловуглеводних дієт не перестаратися. У гонитві за швидкою сгонкой ваги можна легко отримати різні неприємні ускладнення цих дієт у вигляді закрепів, слабкості, непритомних станів, млявості, сонливості, зниження статевого потягу, а так само загострення власних захворювань. При грамотному застосуванні ці дієти переносяться легко і приносять відчутні результати. Недарма, більшість знаменитостей з успіхом використовують різні види маловуглеводних дієт.

Даний вид дієт протипоказаний вагітним і годуючим матерям, хворим на цукровий діабет. З обережністю слід використовувати ці дієти людям страждаючими захворюваннями нирок. У кожному разі, при виникненні сумнівів, краще проконсультуватися з лікарем.

© Ніка Сестринська – спеціально для сайту dieta-

Також:

  • рецепти безвуглеводних страв