Безпечні способи видалення родимок

Безпечні способи видалення родимок Безпечні способи видалення родимок

видалення родимок Рідні плями і родимки в основному є доброякісними утвореннями, проте самостійно впливати на них категорично заборонено. Люди самі викликають запалення та інші зміни характеристик родимок, оскільки недбало до них відносяться, наприклад, під час гоління, висмикування волосся, при занадто старанної чищенні особи, користуючись скрабами.

Показаннями до видалення родимок є зміни розміру і об’єму, поява обідка запального характеру по краю родимки і припухлості освітлювання або потемніння плями, викривлення контуру, а також роздратування і лущення.

Перед видаленням родимки потрібна консультація дерматолога або онкодерматолога, щоб у вас не виникало питання: як заховати шрами після пластичної хірургії. Лише фахівець підкаже вірний спосіб виведення для конкретного пацієнта виходячи з характеристики самого рідної плями, а також стану здоров’я.

Як стверджують лікарі, самим кращим методом видалення родимок є електроагуляція. По закінченню процедури новоутворення можна відразу направляти на аналізи, а рідкий азот і лазер такого не передбачають. При електроагуляціі з’являється термічне ураження області біля рідної плями, після неї залишаються маленькі сліди, а при інших методах залишаються глибокі рубці.

Лазер вважають найефективнішим способом видалення родимок, після якого відновлення пошкодженої області проходить набагато швидше, ніж при інших випадках. Пацієнт практично не відчуває лазерної дії. Важливим моментом є прекрасний косметичний ефект.

Кріодеструкція – це вплив рідким азотом, не вважається фахівцями кращим методом. Перспективи розвитку пластичної хірургії в Москві вже показали, що холод негативно діє на шкіру і складно передбачити спосіб, яким він потрапить на організм. При кріодеструкції також можуть постраждати здорові ділянки тіла.

Радионож – нове слово в області видалення родимих??плям. Він рекомендується як найбезпечніший спосіб. Перевагою є відсутність будь-якого термічного дії на шкіру. Радионож використовується фахівцями для родимих??плям, що мають чітко виражений контур.

Найважливіше – правильний догляд за шкірою після процедури, щоб уникнути побічних явищ. Місце на шкірі, з якого видалили родимку, потрібно оберігати від сонця і користуватися засобами захисту, не зловживаючи косметичними препаратами. Уважно доглядайте за шкірою до тієї пори, поки уражене місце не стане однакового кольору з навколишнього його шкірою.

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть Shift + Enter.