Безцінні поради професора Неумивакіна | Азбука здоров’я

Безцінні поради професора Неумивакіна | Азбука здоров’я Безцінні поради професора Неумивакіна

19.12.2013

Професор І. П. Неумивакин у своїй книзі «Сода. Міфи і реальність », під час лекцій та зустрічей з людьми говорить про питну соді та її цілющих можливостях. Він досліджував досвід багатьох вчених, дослідників, Анни Реріх, погодив зі своєю методикою для оздоровлення організму і поділився з багатомільйонною аудиторією своєю методикою, заснованої на реальній практиці застосування соди.

Професор рекомендує приймати соду вранці та ввечері натщесерце за 20-30 хвилин до їжі. Бажано приймати ще один раз вдень. Поспішати з великими дозами прийому І. П. Неумивакин не рекомендує. Початкова доза може становити 0,5 кавової ложечки соди, розведеної в гарячій воді або молоці (1 ст.). Кип’ятити воду і молоко не потрібно, так як буде тоді зовсім інша формула. Можна соду просто запивати, не розмішуючи її в рідині.

Після 3-х-денного прийому роблять відпочинок 3 дня. Якщо організм нормально сприймає таке лікування, дозу збільшують до 1 ч. л. і знову приймають 3 дні і роблять такий же перерву. Поступово можна довести дозу соди до 1-3-х чайних ложок, не забуваючи про перерви.

Багато людей зараз страждають підвищеною кислотністю організму (ацидозом) з причини наявності в їжі, повітрі та воді отрут, включаючи пестициди і вихлопні гази автомобілів. Психічні розлади, включаючи страх, занепокоєння, роздратування, депресії, злоба, заздрість чи ненависть також провокують ацидоз і самоотруєння організму. Тривале вживання лікарських засобів також негативно позначиться на кислотності травної системи.

Як же веде себе сода в людському організмі? За рахунок нейтралізації кислоти, вона сприяє підтримці в нормі кислотно-лужної рівноваги і підвищенню лужного резерву організму. За допомогою вживання соди можна почистити судини, зняти кислотні нашарування в печінці та нирках, ШКТ. Крім цього, вона має м’який послаблюючу дію, якщо трохи перевищити дозу. При наявності аскарид і гостриків в кишечнику після прийому Піперазину роблять содові клізми.

Крім прийому всередину, содовими розчинами полощуть порожнину рота і горло, приймають ванни з додаванням 200-250 г соди і 100 г морської солі на 100 л гарячої води (39-42 ? С) для оздоровлення опорно-рухового апарату та шкіри. У клітинах починається відновлення енергетичних і біохімічних процесів із підвищенням гемодинаміки, засвоюється кисень тканинами. У результаті – поліпшується самопочуття і підвищується розумова і фізична працездатність.

Завдяки нейтралізації надлишкової кислоти сеча стане лужний. Це полегшить роботу нирок, запобігаючи каменеутворення, збереже енергію психіки. Кишечник буде краще працювати при прийомі соди з гарячим молоком, так як утворюються лужні натрієві солі амінокислот, тому їх всмоктування в кров буде швидше і легше.

Ви так само можете ознайомитися з іншими матеріалами по темі:

Соду приймають, щоб лікувати такі захворювання, як рак, алкоголізм, наркоманія та токсикоманія. З її допомогою відвикають від куріння. Вона необхідна для виведення з організму важких металів: ртуті, свинцю, барію, кадмію, талію, вісмуту при отруєнні, виведення радіоактивних ізотопів, виконання профілактики зараження організму радіацією. Крім цього, сода розчиняє всі відкладення, шкідливі для суглобів, хребта, допомагає боротися з радикулітом і остеохондрозом, поліартритом і подагрою, ревматизмом, сечокам’яної і жовчнокам’яної хворобою. Вона допомагає концентрувати увагу і рівновагу психіки дітей і дорослих, очищає організм від отрут, вироблених організмом при психічних розладах.

Цікаві поради професора Неумивакіна про незвичайні властивості перекису водню, правильному харчуванні, диханні, лікуванні хвороб, про причини онкологічних захворювань в ранньому віці, про цілющі властивості води….

Також:

  • професор неумивакін
  • неумивакін
  • професор неумивакін лікування содою
  • лікування за методикою неумивакіна
  • лікування за методикою професора неумивакіна
  • поради лікаря неумив
  • Професор Неумивакин очищення організму