Бажають скинути вагу використовуйте червоне вино для схуднення | Сайт Дієт і правильного харчування

Бажають скинути вагу використовуйте червоне вино для схуднення | Сайт Дієт і правильного харчування Сайт Дієт і правильного харчування Використовуємо червоне вино для схуднення.

Благородні напої не тільки можуть скрасити ваше дозвілля, а й надають можливість підтримувати вашу фігуру в належному стані. Зараз багато вчених підтверджують той факт, що корисно вживати червоне вино для схуднення. Але все ж пам’ятаєте, що все добре, що добре в міру. Зловживання алкогольними напоями не призведе ні до чого хорошого. До того ж сідати на винну дієту можна тільки абсолютно здоровим людям.

Червоне вино: корисні властивості.

За що ж цінується червоне вино? Корисні властивості його були широко відомі ще з давніх часів. Воно має антисептичну і заспокійливу дію, служить прекрасним засобом при розладах сну. Вино добре впливає на серцево-судинну систему, знижує ризик виникнення інфаркту, бореться з недокрів’ям. Також його добре вживати хворим на атеросклероз і гіпотонією. Ще в червоному вині багато антиоксидантів, які захищають організм від утворення ракових клітин. Примітно й те, що в малих кількостях червоне вино здатне продовжити молодість людини, перешкоджає старінню клітин внутрішніх органів і тканин.

Червоне вино для схуднення.

Використовуючи червоне вино для схуднення, можна звернути увагу на такий раціон 5-денної дієти:

Сніданок:

Через 2 години: одне яблуко;

Через 3 години: випити келих вина.

Результати вас неодмінно порадують. Подібну експрес-дієту досить складно витримати, але за ці п’ять днів ви зможете позбутися від 5 кг!

Якщо ж ви не прихильниця дотримання таких жорстких рамок, ви можете скоротити споживані калорії, а допоможе позбутися від постійного відчуття голоду якраз червоне вино. Вченими було доведено, що цей благородний напій уповільнює переварювання білка, і таким чином відчуття ситості настане швидше, навіть якщо ви з’їли набагато менше, ніж зазвичай.

Разом з тим, лікарі-дієтологи радять утриматися від алкогольних напоїв тим, хто бажає швидко скинути вагу, адже зазвичай в алкоголі досить багато калорій.

Так скільки ж калорій міститься в червоному вині? Якщо ви віддаєте перевагу червоне сухе вино, калорії в такому напої навряд чи погано позначаться на вашій фігурі, якщо пити його в помірних кількостях. У 100 г вина міститься 64 ккал.

Вино червоне напівсолодке калорійність має 88 ккал на 100 г.

Вживаючи червоне вино для схуднення, ви убезпечите себе від утворення жиру. Особливі з’єднання у вині контролюють схильність людини до ожиріння. Але завжди пам’ятайте про міру. Основною небезпекою вживання червоного вина для зниження ваги є те, що воно викликає залежність, дуже складно контролювати кількість випитого.

Також:

  • програма дієти
  • сайт дієт і правильного харчування
  • Червоне напівсолодке вино ккал