Баня і сауна для схуднення – з’єднайте приємне з корисним!

Баня і сауна для схуднення – з’єднайте приємне з корисним! Баня і сауна для схуднення – з’єднайте приємне з корисним!

Відвідування лазні або сауни давно відомо нам як ефективний засіб відновлення сил і життєвої енергії. Та й лазневі традиції існують століттями. Дійшли вони і до наших часів. Похід в баню або сауну в сучасному житті приносить раніше багато користі і приємних відчуттів. А ще більше сауна впливає на самопочуття і здоров’я людини. Якщо Вас цікавлять лазні і сауни Києва. то обов’язково подивіться наш каталог саун в Києві і виберіть ту, яка підійде саме Вам.

І так, чому ж корисна сауна для тих, хто має зайву вагу, намагається з ним боротися і схуднути? Звичайно ж, це в першу чергу інтенсивне потовиділення в парній, яке, власне, і сприяє втраті ваги. Оскільки шкіра людини це, можна сказати, найбільший орган нашого організму, то саме за його активної участі здійснюється обмін речовин нашого організму із зовнішнім світом. Але через шкіру в організм потрапляє як багато корисних, так і шкідливих речовин. Як відомо, правильний обмін речовин, у тому числі через шкіру, є основним фактором здорової ваги людини. Але в нинішніх умовах великої кількості жирної і важкої їжі, надмірних психологічних навантажень, шкідливою зовнішнього середовища обмін речовин порушений у більшості. Це в свою чергу викликає ожиріння і зайва вага. У лазні чи сауні людське тіло піддається впливу підвищених температур, що викликає надактивне потовиділення через шкіру. Розпарити пори відкриваються, очищаються і виводять з організму багато шкідливих речовин, солей, шлаків і токсинів.

При впливі гарячої пари людський організм активізує теплообмінні процеси, процеси кровообігу і потовиділення. Саме рясний піт і є джерелом схуднення в лазні чи сауні. Але не варто забувати про запобіжні заходи в сауні. Так як у всьому потрібно знати міру. Взагалі, для правильного і стабільного схуднення, сауну потрібно відвідувати хоча б раз на тиждень. Саме постійні навантаження і ритмічні процедури закріплять Ваш результат. За один похід в лазню або сауну можна схуднути на кілька кілограм. Скептики кажуть, що це тимчасова втрата ваги через те, що організм втрачає багато рідини. Напевно, це частково так. Але оскільки сауна має дуже сильний терапевтично ефект на весь організм, то постійне її відвідування сприяє відновленню здорового обміну речовин, що тягне відповідні наслідки і для схуднення.

Для того щоб скинути вагу і закріпить результат як ми вже говорили потрібна стабільність (тобто постійне відвідування сауни, а не час від часу), а також правильний підхід у застосуванні банних процедур. Про те, як правильно паритися Ви можете прочитати на сторінках нашого порталу. Для того щоб організм по максимуму скинув вагу потрібно зробити відповідні умови і дотримуватися деяких правил:

• У першу чергу потрібно правильно чергувати заходи в парильню і відпочинок. Не варто перевантажувати себе надмірними температурами і не засиджуватися в парній. Слухайте свій організм, і він підкаже, коли вже вистачить. Активне потовиділення починається не відразу, для цього організму потрібно адаптуватися і добре прогрітися. У частих відвідувачів сауни або лазні це може бути вже після 3-5 хвилин перебування в парній. У новачком цей час може зайняти 5-8 хвилин. Після пропарювання не слід різко охолоджуватися, а краще оповита в передбаннику в махровий халат і пропотіти ще глибше і не поспішаючи.

• Не слід наїдатися перед походом сауну. Туди прийнято ходити на тощак. Саме в такому стані ніщо не заважає організму активізуватися і очищатися. Також не потрібно наїдатися після відвідування сауни (хоча апетит після неї просто вовчий, але ми ж худа).

• Не потрібно пити багато води перед сауною. Існує думка, що прийом великої кількості води сприяє більшому потовиділенню, але це помилка. Таким чином, ми тільки навантажимо свої нирки. Вживати рідину потрібно в перервах між пропарюванням. Найкраще, якщо це буде гарячий трав’яний чай або свіжий сік.

• Йдучи в баню або сауну не слід накручувати себе і ставити перед собою мету якомога сильніше пропотіти і схуднути. Ви скажете, що в такому випадку весь цей розповідь втрачає сенс. А ми Вам відповімо, що ні! Тому що сауна це не панацея, а один з методів для схуднення. Процес схуднення це взагалі складний процес, який вимагає цілого комплексу заходів, серед яких є фізичні навантаження, різноманітні дієти, медичні препарати і багато іншого. Тому сауна це тільки один з ефективних способів, який в комплексі з іншими методами схуднення дає швидкий і видимий ефект.

Загалом, роблячи висновки з усього вище сказаного, слід сказати, що відвідування лазні або сауни має видимий ефект для схуднення, але не є єдиним і найважливішим. Вплив сауни або лазні має комплексний характер на здоров’я і самопочуття людини. Після парної людина добре розслабляється і очищається, його шкіра стає еластичною і набуває тонус, активізуються кровообіг і обмінні процеси організму, добре прогріваються суглоби і м’язи, очищається і оздоровлюється дихальна система. І це далеко не всі переваги від відвідування лазні або сауни. Але не можна не погодитися з тим, що сауна це ще й багато приємних відчуттів та емоцій. Тому прийняття банних процедур це по істині з’єднання приємного з корисним. І найголовніше, що при цьому всьому сауна ефективно сприяє схудненню і позбавленню від зайвої ваги!