Антицелюлітні шорти для схуднення, штани від целюліту і відгуки покупців про їх якість

Антицелюлітні шорти для схуднення, штани від целюліту і відгуки покупців про їх якість Антицелюлітні шорти і штани для схуднення

Реалії життя сучасної жінки такі, що їй доводиться невпинно стежити за власною фігурою, не тільки підраховуючи кілокалорії, одержувані з кожним шматочком їжі, а й усуваючи наслідки різкого набору ваги, ведучи боротьбу з розтяжками і «апельсиновою кіркою», в екстреному порядку коригуючи недоліки свого тіла, моделюючи його і всіляко сприяючи підтримці його в тонусі. Основними засобами, що допомагають представницям прекрасної половини людства в цій справі, виступають як спортивні та масажні комплекси, так і дієтичні програми, заходи косметологічного властивості, а також такі сучасні продукти, як антицелюлітні шорти, бриджі, штани, пояси, майки і т. д. Саме про одяг настільки специфічного спектру дії і піде мова в цьому матеріалі.

Білизна та одяг з ефектом схуднення – хороший результат або всього лише сильна реклама?

Білизна для схуднення стало користуватися величезною популярністю в останні рік-два, поряд з кремами від целюліту та іншими магічними засобами, які, згідно рекламним роликам, покликані швидко і ефективно вирішити всі ті жіночі проблеми, над якими вчені-медики та косметологи практично безуспішно б’ються вже тривалий час. Звичайно, будь-яка мало-мальськи підкована і інформована леді не купиться на качку про чудо-засіб, яке за пару тижнів інтенсивної експлуатації позбавить її не надто ідеальну фігуру всіх недоліків і непотрібних опуклостей, але вірити в досягнення сучасної науки, безумовно, хочеться кожній. Тим більше, що існує безліч прикладів того, як деякі з супермодні і сучасних продуктів противоцеллюлитной типу стимулюють дам на подвиги в сфері схуднення. Що стосується тих же антицелюлітних шортиків і штанців, то вони, наприклад, вирішують одночасно кілька завдань:

    Формують нехай ілюзорну, але досить позитивну зовнішню картину, утягівая жирові відкладення на стегнах, ніжках, сідницях, попі, стегнах і надаючи їм ефект безцеллюлітного тіла. Створюють специфічний «парниковий ефект», ідеальний в справі позбавлення організму від зайвого жиру, поліпшенні кроветока і лімфотоку в тканинах, розгладженні ураженої целюлітом шкіри. Масажують тканини, тонізуючи їх і перешкоджаючи виникненню нових жирових відкладень.

Прочитавши такі описи продукту, нарівні з постулатами з рекламних проспектів, можна подумати, що антицелюлітні штани – чергова профанація, викачка грошей з довірливих покупців. Однак, як показує практика та відгуки самих різних представниць слабкої статі, частка істини в слоганах з реклами все ж таки присутня – штани допомагають позбутися зайвої ваги і апельсинової кірки. І навіть якщо вони діють не тільки самі по собі, але і в якості своєрідного плацебо, ефект від них все ж є. Втім, варто дати слово фахівцям і випробувачам цього товару.

Що рекомендують професіонали?

Відгуки про даної продукції, одержувані від жінок різного віку, далеко не завжди однозначні: комусь антицелюлітні штани допомагають швидко скинути кіллограмм-друге за кілька днів (навіть без інтенсивного навантаження і особливої??дієти), а у когось від постійного носіння цього одягу загострюються хронічні гінекологічні захворювання. Тут, як і з усіма специфічними косметологічними засобами з медичним ухилом, не обійтися без консультації лікаря та індивідуального підходу до вибору одягу.

Слід дотримуватися такі основні вимоги в процесі вибору та застосування цієї продукції:

Ні в якому разі не занижувати розміри при придбанні білизни або штанів такого роду. Враховувати індивідуальні реакції організму на компоненти білизни для схуднення (зокрема, на ацетат теофіліну). Пам’ятати, що ідеальний випадок використання даної одягу – коли є проблема порушення відтоку рідини від тканин і пов’язана з нею ліподистрофія, всі інші випадки повинні розглядатися лікарями. Використовувати шорти за призначенням – не носити їх весь час, піддаючи ризику дебати та перегрівання тканин і органів черевної порожнини. Намагатися одягати протівоцеллюлітние штани і шорти на тренування, пробіжки, фітнес, заняття в тренажерних залах (там, де є посилені фізнагрузкі).

Звичайно, можна купити штанці для боротьби з целюлітом в якості тимчасового або разового утягивающего засобу, який надійно приховає целюліт в свої надра. Це нерідко єдиний спосіб виглядати на висоті в короткій сукні або обтягуючому діловому костюмі. Але також непогано мати цей вид білизни і на випадок занять спортом. Принаймні так ефект від них буде подвійним і гарантованим.

Фахівці, втім, не рекомендують використовувати антицелюлітні шорти для схуднення 24 години на добу, взимку і влітку, в холод і спеку, мотивуючи це складною структурою тканини та її специфічним впливом на організм. Вся справа в тому, що і ефект сауни, і фігуромоделірующій ефект, демонстровані цим типом одягу, викликаються не просто так, а за рахунок її особливого складу. Так, найчастіше можна зустріти штани для тих, що худнуть дам, тришарового типу.

Тришарові штани включають в себе:

Верхній еластичний шар з додаванням лайкри, який, власне, утягивает тіло, приховуючи горбисті ділянки целюліту за однорідної тканинної оболонкою. Середній латексообразние шар, що дарує цього різновиду одягу той самий ефект парника, завдяки якому тіло сильно потіє, виштовхуючи токсини, жири і надлишки рідини. Самий нижній, найближчий власне до шкірі, бавовняний шар, покликаний забезпечити приємний контакт одягу з целюлітними ділянками, а також її «дихання».

Різними фірмами-виробниками можуть випускатися різноманітні варіації на тему антицелюлітного білизни. Наприклад, можна зустріти безшовні штанці з нейлону і еластану з ефектом мікромасажу або ж антицелюлітні бриджі з нейлону і спандекса, відмінно стягуючі тіло і сприяють усуненню проявів ліподистрофії.

Протипоказання для носіння антицелюлітних штанів і шорт

Якщо почитати різні відгуки практикуючих лікарів, то виявиться, що не всі з них схвалюють парниковий ефект цієї білизни або використання ацетату теофіліну в складі таких шортів. Згідно з їх думку, краще не торкатися до цих штанів, якщо у Вас є будь-які ураження шкіри (від подряпин до дерматитів), існує схильність або хронічні захворювання органів, розташованих в черевній порожнині (особливо – по жіночій частині), є порушення роботи серцево-судинної системи, а також, як не дивно, варикозне розширення вен.

Рада редакції – гучна тема: чи допомагає скинути вагу жуйка для схуднення або це міф? Читайте думка експерта.

Також:

  • антицелюлітні штани
  • штани із лайкри на фітнес чи вони хороші?