Аніта Луценко розповіла, як правильно худнути – KP. UA

Аніта Луценко розповіла, як правильно худнути – KP. UA Аніта Луценко розповіла, як правильно худнути

Аніта радить зайнятися спортом і переглянути своє харчування. Фото Максима люків

Тренер шоу “Зважені та щасливі” пояснила, як потрібно їсти і тренуватися, щоб скинути зайві кілограми

Для тих, хто не встиг відпочити влітку, осінь припасла чудовий період – оксамитовий сезон. Як правило, перед курортом багато з нас прагнуть швидше привести себе у форму. Про те, як підходити до цього процесу правильно і без шкоди для організму, з читачами “Комсомолки” поділилася Аніта Луценко.

– Вживайте не менше 1200 калорій в день. Все, що нижче цієї цифри – вкрай мало. Ідеально підключити фізичні вправи. Адже чим більше в нашому тілі м’язів, тим швидше в організмі відбувається обмін речовин: м’язи беруть багато енергії на своє існування. Їжте кожні три години, віддаючи перевагу білкової їжі, овочам і фруктам. Дуже важливо пити багато води. Організм не може виводити зайвий жир, якщо води недостатньо. П’єш більше води – швидше худнеш!

Також важливо не забувати про воду безпосередньо під час тренування.

– Під час занять ми потіємо і втрачаємо воду, але баланс повинен зберігатися. Воду п’ємо залпом, а по трохи, коли відчуваємо в цьому необхідність, – пояснює Аніта. – Якщо є відчуття спраги, то організм втратив величезну кількість води.

Якщо ж замість занять у залі ви віддаєте перевагу біг, варто враховувати деякі нюанси.

– Спочатку протягом 20-ти хвилин ходимо на доріжці, а потім включаємо режим швидше і починаємо бігти. Таким чином тренуємося тиждень. Наступного тижня міняємо схему: 2 хвилини ходимо, 2 хвилини біжимо. Під час бігу стопи ставимо паралельно. Дуже важливо, щоб процес приносив вам задоволення. Біг – це відмінне тренування серця.

Якщо процес схуднення сповільнилося, і стрілка ваг вперто не хоче рухатися у зворотний бік – не впадайте у відчай. Просто ще раз перегляньте своє харчування і спосіб життя.

– Швидше за все, це пов’язано з тим, що людина худне на дієті, а потім повертається до звичного режиму харчування, – припускає Аніта. – Також причиною цьому можуть бути одноманітні фізичні навантаження. Якщо ви займаєтеся спортом, то організм звикає до навантажень. А їх потрібно постійно міняти.

Про те, що думає Аніта про учасників другого сезону “зваження”, читайте ТУТ >>>

Повну версію онлайн-конференції дивіться ТУТ >>>

“Зважені та щасливі” – аналог американського проекту “The Biggest Loser” (Потерявший більше всіх). Учасники, які страждають від зайвої ваги, не тільки худнуть під чуйним керівництвом професійних тренерів, дієтологів і психологів, а й борються за головний приз у чверть мільйона гривень. В кінці кожного тижня учасники, розділені на дві команди – “червоних” і “синіх” проходять зважування, яке визначить загальне зниження ваги. Команда-аутсайдер шляхом голосування відправляє додому учасника, який показав поганий результат на вагах.

Переможцем стає учасник, який за час проекту схудне найбільше.

ДЕ ДИВИТИСЯ

“СТБ”, щочетверга, 20.00

Також:

  • правильне харчування від аніти луценко
  • офіційний сайт аніти лоцонко
  • що потрибно їсти щоб похудати от аниты
  • щоденник похуданя
  • меню для тих хто хоче схуднути від а луценко
  • методи похуданя
  • який спорт щоб похудати
  • діети стб луценко
  • діета і спорт від Аніти Луценко
  • вправи від аніти для сердця