Анастасія Волочкова дала відсіч Юлії Меньшової – Папарацці. ру – новини шоу-бізнесу сьогодні, фото зірок

Анастасія Волочкова дала відсіч Юлії Меньшової – Папарацці. ру – новини шоу-бізнесу сьогодні, фото зірок Анастасія Волочкова дала відсіч Юлії Меньшової

/ noindex>

Анастасія Волочкова стала гостею на шоу «Наодинці з усіма», яке веде Юлія Меньшова.

Запрошуючи Волочкову на свою програму Меньшова була впевнена, що Настя стане для неї “легкою здобиччю”, але нічого подібного не сталося.

Правда, по закінченні програми Волочкова написала у своєму твіттері: “Юлія Меньшова була некоректна і нетактовно. На мій погляд, намагатися принизити співрозмовника і його досягнення, які їй навіть не ведені – це прояв дикого комплексу та ущербності. Загалом, важкі спогади. Я була впевнена, що Юлія Меньшова більш благородна і тактовна. Такі випади і спроби образити на кожному кроці – свідчення її комплексів і злоби ».

Дійсно, Меньшова, слідуючи законам жанру, відразу спробувала наїхати на Волочкову, задаючи неприємні запитання, але на диво, Настя жодного разу не проявила ніякого роздратування, а своїм спокоєм, а іноді і яким то простодушністю, не давала Меньшової взяти ініціативу в свої руки.

Природно, що не обійшлося без питань про знамениту еротичній фотосесії з Миколою Басковим. І хоча, Настя явно лукавила розповідаючи про яких те негідників, непомітно зняли їх з за кущів, змусити її зізнатися в тому, що це постановочні кадри Меньшова не змогла.

Щось подібне сталося і з спробою посміятися над зовнішнім виглядом Насті. На питання, як вона ставиться до постійних насмішок на свою адресу Волочкова простодушно відповіла, що й сама знає, що далеко не завжди ідеальна, але їй хочеться бути яскравою і вона нічого не може з собою вдіяти. Подібний відповідь в черговий раз обеззброїв Меньшову.

Схожих питань було багато, але на все Настя знаходила адекватну відповідь. Я не є прихильницею Волочкової і більше того, завжди шукала приводи її вколоти, але, треба визнати, що в поєдинку Меньшова – Волочкова перемогла остання. Якщо хто то зі мною не згоден, то сперечатися не буду.

Новини теми:

• Чергове провокаційне фото Анастасії Волочкової з дочкою підірвало інтернет

Анастасія Волочкова і Аріадна заспівали дуетом на дитячому святі