Амфетамін для схуднення, дія, особливості та відгуки –

Амфетамін для схуднення, дія, особливості та відгуки – Амфетамін для схуднення

Більшість людей прагне досконалості. Прикладаючи багато зусиль і старань, вони йдуть до своєї мети. Однак іноді в хід, на жаль, пускаються не зовсім приємні кошти. Так бажаючі знизити зайву вагу вдаються до вживання таблеток з амфетаміном для схуднення. І більшість з них навіть не підозрює про можливі наслідки такого способу позбавлення від зайвих кілограмів. Поговоримо ж про це докладніше.

Амфетамін для схуднення використовують через можливості цього наркотику притупляти почуття голоду. Він являє собою психотропний засіб, що викликає звикання і володіє стимулюючою дією на центральну нервову систему. Тобто ефект, який він справляє на організм, схожий з впливом адреналіну і норадреналіну. І людина, що вживає амфетамін для схуднення і не тільки, відчуває небувалий приплив енергії і надзвичайну бадьорість. Крім того, зникає втома, підвищується увага, притупляється відчуття голоду. І все це за рахунок збільшення гормонів норадреналіну і дофаміну в нервовій системі.

Залежність розвивається не фізіологічна, а психологічна. Крім того, організм швидко звикає до амфетаміну, і доводиться постійно підвищувати дозу.

Спочатку амфетамін використовувався ще в армії США для того, щоб допомагати військовим боротися зі сном і втомою. За деякими відомостями, застосовується він з цією метою і досі.

У наш час амфетамін офіційно заборонений в країнах СНД, однак серед молоді нерідко можна зустріти тих, хто вживає його в складі екстезі або СНІД. Як правило, ці кошти не відрізняються хімічною чистотою, і потім побічні дії після їх вживання можуть бути ще страшніше.

Можливість знижувати відчуття голоду зробила популярними таблетки з амфетаміном для схуднення. Проте, наслідки вживання подібних засобів дійсно сумні.

Дія Амфетаміну

При вживанні амфетаміну для схуднення та інших цілей активізуються всі внутрішні резерви організму, як при великому викиді адреналіну в кров. Таким чином, людина відчуває почуття ейфорії, позитивні емоції, у нього гарний настрій і сплеск працездатності. Але тільки дія амфетаміну проходить, як ви відчуваєте депресію, надзвичайне почуття голоду і важке почуття втоми… Є і якомога більше відпочивати – ось все, що ви прагнете робити після того, як спробували цей наркотик. Адже до цього організм витратив дуже багато сил. І якщо не проявити силу волі, для заповнення енергії ви будете їсти ще більше, а значить, і товстіти.

Не варто забувати і про можливі проблеми з роботою нирок і печінки, а також ослабленні імунітету. Прийом таблеток з амфетаміном для схуднення у великій кількості навіть може викликати судомні напади, проблеми з психікою і неадекватну поведінку. А після досить тривалого вживання даного наркотику, від нього потім складно відмовитися. Так вживання амфетаміну обіцяє безліч проблем, з деякими з них і зовсім не можна впоратися без допомоги медиків. При тривалому прийомі даного засобу можливо навіть виснаження кісткової тканини, виникнення проблем з серцем, випадання зубів. Подібний ефект можуть викликати навіть ті препарати, в яких амфетамін є лише одним з компонентів.

Особливості Амфетаміну

З метою зниження ваги амфетамін можуть брати в складі деяких препаратів, що випускаються за кордоном і не пройшли сертифікацію в країнах СНД. Крім того, зустріти його можна як компонент в деяких неперевірених біологічно активних добавках.

Таким чином, складно назвати амфетамін повноцінним засіб для зниження ваги – це ж все-таки наркотик зі своїми наслідками вживання. Тим більше що для досягнення ефекту жіросжіганія потрібно приймати даний засіб регулярно і досить довго, за цей час побічні властивості обов’язково проявлять себе. Як правило, використовують таблетки з амфетаміном для схуднення скаржилися на підвищення артеріального і внутрішньоочного тиску, проблеми з серцем, що неминуче веде до погіршення здоров’я в цілому.

Відгуки

«Через наркотики взагалі можна дуже непогано схуднути, але це поки не виникнуть проблеми з метаболізмом унаслідок надмірного вживання, а коли це буде – через рік чи півроку – напевно не скажеш. Але після цього починаєш, навпаки, товстіти, плюс отримуєш гепатит С і залежність. Не забувайте ще й про випадіння волосся, проблеми з зубами і появі прищів.

Мені ось особисто вдалося схуднути за методом балерин. Всім раджу. А ще не переїдати після 6 години вечора! »

«Одна старенька вже пробувала амфетамін для схуднення. Подивіться самі, що з нею стало у фільмі Реквієм за мрією ».

«Амфетамін – засіб для наркоманів, а худне краще займатися на тренажерах ».

«Де амфетамін, там і героїн! Так, схуднете, звичайно, але як скелет станете, зате в труні добре поміститься! Так що не сходите з розуму. Наркотики – це не вихід! »

«Треба не таблетки з амфетаміном для схуднення приймати, а жерти менше, панове. На собі спробувала, і подіяло ».

«Пробував амфетамін для схуднення приймати, скинув півкіло бо блювота була моторошна!»

Також:

  • не можу другий день заснути після амфетаміну
  • чи можна вживати ягоди годжі якщо годуєш дитину грудьми
  • дієтичне харчування після пологів
  • лорак після вагітності поради
  • маковий періг від анни ковальчук
  • Ріст українських співачок
  • Рецепти від ані лорак для схудненя