Алай: Відгуки та рекомендації де купити і як вибрати на

Алай: Відгуки та рекомендації де купити і як вибрати на Алай

Для чого призначений препарат Алай (Alli)

Виробник рекомендує застосовувати засіб людям, які дійсно мають серйозні проблеми з вагою, стоять на межі ожиріння або переступили цю небезпечну межу, індекс маси тіла повинен бути не менше 25. Алай (Alli) не належить до категорії « чарівних пігулок » для схуднення, а називається засобом для підвищення ефективності дієти. Майбутнім споживачам не обіцяють чудес, а звертають увагу на те, що фігура прийде в норму при збалансованому харчуванні. а капсули для схуднення Алай (Alli) лише допоможуть це зробити.

Виробник препарату Алай (Alli)

Виробляє безрецептурний медичний препарат Алай (Alli) британська фармацевтична компанія GlaxoSmithKline з 2007 року.

Як працює препарат Алай (Alli)

Принцип дії капсул Алай досить простий, він пов’язаний з терапевтичною активністю головного компонента – орлістата. Ця речовина позбавляє можливості фермент, який виробляється організмом, розщеплювати жири. Нерозщеплені жири не засвоюються і виводяться природним шляхом. Таким чином, зменшується кількість калорій, які надходять в організм і можуть бути перетворені в підшкірний жир.

Склад препарату Алай (Alli)

Основний компонент Алай (Alli), як і в Ксенікалом – орлістат, але його кількість в кожній капсулі в два рази менше. З цієї причини препарат діє більш делікатно і продається без рецепта. Основні складові препарату:

    орлістат (60 мг),

окрашивающие інгредієнти у вигляді діоксиду титану (Е171), индигокармина (Е132) і опакод S117822/23, що складається з шелаку, оксиду заліза (Е172), н-бутилового спирту, ізопропілового спирту, пропилен гліколя і гідроксиду амонію.

Велика кількість офарблюючих елементів у складі препарату насторожує, навіщо заповнювати організм зайвої хімією?

Протипоказання до застосування препарату для схуднення Алай (Alli)

Використовувати препарат можна не всім. У першу чергу він не рекомендований за медичними показаннями вагітним і годуючим груддю жінкам, гіпертонікам, людям з відхиленнями в роботі кишечника. Не використовується препарат і для дітей до 18 років і людей старше 65 років, так як для цих вікових груп дослідження не проводилися. Краще порадитися з лікарем при порушенні серцевого ритму і пов’язаного з цим прийому препарату аміодарону, також при цукровому діабеті, при захворюваннях нирок і щитовидної залози, при прийомі препаратів від високого тиску і високого рівня холестерину в крові.

Хоча засіб продається без рецепта, воно відноситься до категорії медичних препаратів, тому перш, ніж Алай (Alli) купити, треба уважно вивчити інструкцію, і при найменших сумнівах пошукати альтернативний метод схуднення.

Побічні дії препарату Алай (Alli)

При дослідженнях препарату і випробуванні його на добровольцях 9% з них відмовилися від прийому через побічних явищ. Найчастіше вони проявляються з боку шлунково-кишкового тракту у вигляді, маслянистих виділень з прямої кишки, несподіваних позовів на дефекацію, метеорізма. Также може виникнути біль у животі, рідкий стілець.

Рідко – легке ректальна кровотеча і реакції гіперчутливості на діючу речовину, що виявляється у вигляді висипу, кропив’янки, свербежу, бронхоспазму та анафілаксії.

Щоб уникнути неприємних відчуттів, рекомендується знизити кількість споживаного жиру і дотримуватися рекомендованої дієти.

Безпека препарату Алай (Alli)

Схема дії препарату здається простою і безпечною, але у жирів є своя роль в обмінних процесах і відбирати їх таким чином у організму не зовсім правильно, особливо в довгостроковій перспективі. Про це варто подумати, перш ніж Алай (Alli) купити і включити його в програму по зниженню ваги.

При регулярному використанні дуже великий ризик порушити природний обмін речовин. що загрожує здоров’ю людини в цілому. Алай (Alli) блокує засвоєння жиророзчинних вітамінів і тому треба обов’язково приймати вітамінний комплекс. Також виробник застерігає від прийому більше 1 капсули одноразово, прийом такої великої дози орлістата повинен проходити під наглядом лікаря.

Ефективність препарату Алай (Alli)

Виробник звертає увагу на те, що препарат може бути ефективний тільки в поєднанні з низькокалорійною дієтою та активним способом життя. Доведеться переглянути свій раціон і вибирати продукти з низьким вмістом жирів і калорій (близько 15 г жирів на прийом їжі), а також почати займатися фізичними вправами. Тоді ви досягнете того дефіциту калорій, споживаючи менше, ніж витрачає організм, і ваше тіло почне втрачати вагу.

При цьому роль капсул для схуднення Алай (Alli) полягає в тому, що ефективність дієти збільшується на 50%. Тобто, при зниженні ваги на 2 кілограми бонуси від «Алая» складуть ще 1 кілограм. За даними клінічних досліджень, приймаючи «Алай» на додаток до низькокалорійної дієти, людина протягом 6 місяців може втрачати до 4.4 кг ваги.

Як приймати препарат Алай (Alli)

Капсули для схуднення Алай (Alli) приймають перед їжею або разом з їжею три рази на день по одній капсулі. При цьому необхідно дотримуватися низькокалорійну дієту і зменшити кількість споживання жиру. Якщо при прийомі їжі не планується страви, що містять жир – капсула не приймається. Рекомендований виробником курс застосування – 6 місяців.

Термін придатності препарату Алай (Alli)

3 роки

Аналоги препарату Алай (Alli)