Аквааеробіка для схуднення: відгуки

Аквааеробіка для схуднення: відгуки Схуднення за аквааеробікою – простий і приємний спосіб

Аквааеробіка для схуднення вперше з’явилася в 80-х роках 20 століття в Сполучених Штатах Америки. Перші заняття представляли собою комплекс простих вправ, що проводяться в басейні. З перебіг часу тренування ставали все більш досконалими. Їх стали проводити під музику, а вправи стали складнішими і ефективними.

Через 10 років вона з’явилася в Росії, і дуже швидко стала одним з улюблених видів для тих, хто не дотримується дієт. Самі вправи ставали все більш різноплановими, з’являтися такі різновиди, як акваформінг.

Основні принципи

За відгуками, для того щоб займатися аквааеробікою, зовсім не обов’язково плавати як риба. Обмежень для занять цим видом спорту не існує. Такі заняття під силу навіть тим, хто страждає захворюваннями судин, суглобів, хребта та опорно-рухового апарату.

Багато хто задається питанням: чи можна схуднути, займаючись аквааеробікою і без дієт? На це питання можна однозначно відповісти – так. Акваеробіка це такий же комплекс вправ, як і будь-який інший. Різниця полягає лише в тому, що тренуються у воді, щільність якої набагато більше ніж у повітря. Це означає, що м’язи піддаються більшому навантаженню, і тренування стають продуктивнішими, ніж заняття в залі.

Аквааеробіка для схуднення примітна тим, що навантаження досить великі, але заняття не здаються виснажливими. Після них жінки відчувають підйом сил, а не втому. Людям зі значним надмірною вагою простіше виконувати вправи у воді, так як вона має здатність рівномірно розподіляти навантаження і знімати відчуття власної ваги. Обмеження по їжі теж відсутні, так що дотримуватися дієти не треба.

Як проходять заняття?

Як і звичайне тренування в залі, заняття з аквааеробіки починається з розминки. Як правило, розминка складається з двох частин – розтяжки і основних вправ. Якщо жінка займається без інструктора, вона може виконувати найпростіші вправи для підготовки до основної частини тренування. Для розминки цілком підійдуть помахи ногами і руками, нахили і повороти, ходьба і біг.

Правила проведення занять

Аквааеробіка для схуднення заняття не для ледачих. Тренування дають можливість швидко, без дієт і безпечно позбутися зайвих кілограмів і при цьому зберегти шкіру в тонусі.

Тренування потрібно проводити на певній глибині. Рекомендована глибина – по груди. Кожна вправа потрібно виконувати не менше 20 разів. Досвідчені інструктори радять проводити «кругову» тренування. Цей термін означає, що комплекс вправ буде повторений 2-3 рази підряд. Щоб досягти помітних результатів, тривалість кожного заняття повинна становити не менше 30 хвилин. Бажано тренуватися не менше двох разів на тиждень.

Також:

  • аквааеробіка харчування