Активоване вугілля для схуднення | Схуднення – Поради та інтерв’ю дієтологів

Активоване вугілля для схуднення | Схуднення – Поради та інтерв’ю дієтологів Активоване вугілля для схуднення

Cам активоване вугілля не спалює жирові відкладення, зате дуже непогано допомагає позбавлятися від них організму самостійно. Весь секрет полягає в його пористій структурі, яка відмінно вбирає продукти розпаду та інші шкідливі речовини. Активоване вугілля – своєрідний фільтр, що очищає наш організм. Саме тому він широко використовується в медицині: при інфекціях, харчових отруєннях, алергії і діареї.

А тепер давайте подивимося, чим же може бути корисний активоване вугілля для схуднення. Як самостійний засіб для скидання зайвої ваги він повністю марний: лише виводить шлаки і очищає травний тракт. А ось як допоміжний засіб – дуже цінний. І цю цінність підтверджують лікарі-дієтологи, призначаючи прийом активованого вугілля до і після помірної дієти.

Вся справа в тому, що активоване вугілля певною мірою впливає на обмін речовин. Він може бути порушений через присутність в організмі великої кількості шлаків. Їх виведення – ось та мета, яку переслідує прийом цього лікарського засобу.

Єдине, на що слід звернути увагу – активоване вугілля має здатність зв’язувати і виводити не тільки токсичні продукти розпаду, але і корисні для організму речовини. До них, в першу чергу, відносяться низькомолекулярні сполуки – вітаміни. Тому, вживаючи активоване вугілля, візьміть за правило регулярно відновлювати ферментаційні властивості організму за допомогою вітамінних комплексів.

Найбільш поширеною схемою прийому активованого вугілля вважається доза в 0,25 мг (одна таблетка) на десять кілограмів ваги за годину до їжі. Курс триває протягом десяти днів. Після цього робиться перерва в одну декаду, після чого прийом таблеток відновлюється знову. Оптимальне число циклів прийому – три. Приймати активоване вугілля більш ніж два тижні без перерви, лікарі не рекомендують. Врахуйте і той факт, що прийом активованого вугілля знижує ефективність багатьох ліків – їх треба розносити в часі терміном мінімум на одну годину. Крім того, зверніть увагу на протипоказання – людям з виразковою хворобою прийом цього лікарського засобу категорично заборонений!

З усього вищесказаного випливає – схуднути, просто приймаючи активоване вугілля у великих кількостях, неможливо. Однак якщо використовувати цей засіб для очищення організму від токсинів, дотримуватися необхідного дозування і суміщати це з іншими методиками схуднення, то зайва вага дійсно може знизитися.