Активоване вугілля для похуденія. Похуденіе за допомогою активованого вугілля

Активоване вугілля для похуденія. Похуденіе за допомогою активованого вугілля Активоване вугілля для схуднення

Як застосовується активоване вугілля для схуднення . Чи можливо схуднення за допомогою активованого вугілля?

Ефективне схуднення – предмет суперечок всіх жінок, що стежать за своєю фігурою. Думки, як правило, розходяться. Більшість жінок свято вірять у дієвість новомодних дієт і тому їх раціон змінюється з виходом нового «Космо» – в червні вони сидять на голлувудской дієті. в липні – вже на яблучної, а в серпні – на кавунової дієті.

Прихильники активного способу життя використовують йогу для схуднення. ті ж, хто з якихось причин не може змінити раціон харчування або спосіб життя, вдаються до експесс-методам – ??наприклад, до розвантажувальним дням для схуднення або до застосування лікарських препаратів.

Одним з лікарських препаратів, що сприяють схудненню, є банальний активоване вугілля – універсальний сорбент, який знайдеться практично в кожній аптечці.

Розрізняють 2 схеми схуднення за допомогою активованого вугілля Активоване вугілля для схуднення слід приймати з розрахунку 1 таблетка на 10 кг ваги перед кожним прийомом їжі. Якщо Ваша вага більше 70 кг, то лікарі настійно рекомендують зупинитися на 7 таблетках – звичайно, концентрація препарату знизиться, але таку кількість активного елементу може виявитися небезпечним. Друга, більш щадна схема, передбачає вживання всього 10 таблеток на добу. Їх слід розділити на 3 порції і приймати перед їжею, як і в першому випадку. Неважко здогадатися, що щадний метод і результат дасть відповідний – плавний і м’який.

Втім, справедливості заради, треба сказати, що власне із зайвою вагою активоване вугілля не бореться – він всього лише допомагає організму позбавитися від шлаків, токсинів, газів і отрут. Звільнившись від усього, що гальмує нормальний обмін речовин, організм самостійно відрегулює всі свої системи. Надати додаткову допомогу в цій нелегкій справі можуть додаткові процедури – лікарі радять вдатися до клізм і іншим методам очищення.

Активоване вугілля для схуднення – обмеження

    Схуднення за допомогою активованого вугілля слід віднести до експрес-методів, так як використовувати його більше 3 днів досить небезпечно. Вся справа в тому, що, потрапляючи в організм, активоване вугілля не дуже-то розбирається в тонкощах, нейтралізуючи як шкідливі, так і корисні речовини. Так під удар можуть потрапити амінокислоти і вітаміни, тривалий недостоаток яких зовсім не піде на користь організму. Вдавшись до курсу прийому активованого вугілля, варто відмовитися від прийому інших лікарських препаратів та алкоголю, інакше всі зусилля сорбенту будуть спрямовані саме на них.

Найефективніше поєднувати курс прийому активованого вугілля з розвантажувальними днями для схуднення або першими днями дієт. Як показує практика, яблучна дієта, поєднана із застосуванням активованого вугілля, стає набагато ефективніше.

Втім, особливого секрету тут немає: дбайливе ставлення до організму – вірний шлях до краси як похідної здоров’я.