8 фактів, які допоможуть вам зважитися на схуднення :: дієта і фітнес :: Мама. ру

8 фактів, які допоможуть вам зважитися на схуднення :: дієта і фітнес :: Мама. ру 8 фактів, які допоможуть вам зважитися на схуднення

В історії кожного вдало схудлого наступав момент, коли падала остання крапля і відразу з’являлися мотив, сили, час і розуміння того, як скидати вагу. Останньою краплею могла стати тризначна цифра на вагах. Або діагноз. Або відео-та фото, побачивши які, жінка вигукувала: «Це я?!» Або рада, почутий в потрібний час і в потрібному настрої. Ми будемо раді, якщо який-небудь з цих фактів стане для вас такий «останньою краплею». Успішного схуднення!

1. Вченим відомі 50 генів, причетних до розвитку ожиріння. Вони впливають на апетит, переваги в їжі, любов чи нелюбов до спорту. Вклад генів в ризик розвитку ожиріння становить від 40 до 70%.

2. У жінок з ІМТ більше 35 ризик захворіти на цукровий діабет 2-го типу в 93 рази вище, ніж у тих, чий ІМТ (індекс маси тіла) дорівнює 22.

3. За прогнозами вчених до 2025 року від ожиріння будуть страждати 50% жінок і 40% чоловіків у світі.

4. Причин, що ведуть до розвитку ожиріння, багато, а «протиотруту» одне: щоб скинути зайве, ми повинні витрачати більше енергії (на дихання, підтримку температури тіла, рух, роботу всього організму), ніж отримуємо з їжею.

5. Щоб худнути на 1 кг в місяць, достатньо щодня з’їдати на 100 ккал менше і рухатися на 100 ккал більше, ніж зараз. Добову калорійність раціону дуже добре знижують овочі. В 1 кг огірків (зверніть увагу: у 1 кг!) Всього 100 ккал, редису – 120, кабачків – 180.

6. Центр апетиту і центр спраги розташовані в одних і тих же ядрах гіпоталамуса, тому пиття води може на деякий час придушити апетит.

7. Той, хто худне швидко, ризикує втратити замість жирової тканини м’язову і згодом може не втримати вагу. Тому знижувати масу тіла рекомендують зі швидкістю не більше 0,5-1 кг на тиждень.

8. 70% огрядних людей не дотримуються режиму харчування. Вони легко снідають (якщо взагалі снідають), легко обідають і переїдають ввечері, поглинаючи за вечерею до 60% добового раціону.

ХОТІЛИ ЯК КРАЩЕ.

Група людей з ожирінням пройшла курс дієти. Їх добова порція їжі містила на 35% менше кілокалорій, ніж було потрібно організму в стані спокою, тобто коли вони просто сиділи або лежали.

В середньому після дієти зменшилася:

жирова тканина – на 5,4%,

м’язова тканина – на 5,6%.

Низькокалорійні дієти «з’їдають» не тільки жир, але і м’язи, які споживає дуже багато калорій, навіть коли людина спить. Коли м’язів стає менше, організм менше витрачає і змушений більше відкладати про запас. Тому по закінченні неадекватних дієт починається набір маси тіла.