5 видів спорту, які найефективніше допомагають скинути вагу

5 видів спорту, які найефективніше допомагають скинути вагу 5 видів спорту, які найефективніше допомагають скинути вагу

Як часто ви гуляєте на свіжому повітрі? Я не говорю зараз про ходьбі на роботу і магазин, а саме про прогулянки. У парку, лісі, навіть просто по місту. Ви скажете “Це нудно”, “У мене немає часу”. У такому випадку, різноманітьте своє життя активними «вилазками». Це не тільки приємно і корисно, але може також поліпшити вашу фігуру.

Всім відомо, що вживання деяких продуктів більше сприяє втрати ваги, ніж вживання інших. Точно так само і з вправами: деякі більш ефективні для втрати ваги, ніж інші. Це пов’язано з тим, що при їх виконанні спалюється більше калорій. Ми пропонуємо вашій увазі п’ять видів активності на природі, визнаних кращими для спалювання калорій.

Катання на бігових лижах

Насолоджуйтесь зимовою погодою і снігом, що випав. Беріть в руки лижі і вперед!

Лижний біг – це циклічний аеробний вид спорту. Доведено, що за 1 годину катання на лижах по пересіченій місцевості в гору, людина вагою 70 кілограм спалює 600 ккал на годину.

Щоб підтримувати свою форму, достатньо двох прогулянок на тиждень.

Якщо хочете бути у формі цілий рік, є три чудових варіанти: лижі, біг, плавання. Все доступно і дуже корисно.

Гребля і катамаран

Їх ми включаємо в один розділ тому, що коли ви займаєтеся веслуванням, працює «верх» тіла, а коли катаєтеся на катамарані – «низ». Краще чергувати греблю і катамаран.

Якщо ви важите 60 кілограм, то при безперервної веслування протягом години ви зможете спалити від 300 до 500 ккал.

Оскільки при веслування йде постійне навантаження на руки і спину, то опрацьовуються м’язи верхньої, середньої, нижньої частини спини, плечі, біцепси, а також м’язи преса. А це, в свою чергу, допомагає пасиви втраті ваги, так як м’язова тканина спалює більше калорій, ніж жирова.

Під час поїздки на катамарані будуть працювати м’язи ніг. Якщо не спиратися на спинку сидіння і тримати корпус на вазі, то в роботу включаться ще м’язи преса. При цьому ви спалите близько 150 ккал / ч.

Скакалка

Скакалку люблять маленькі дівчатка, але вона може бути корисною і для дорослих дівчаток, які хочуть скинути вагу. Скакалка – дуже важлива частина тренувальних режимів багатьох спортсменів. Вона покращує витривалість, спритність і координацію. Годинна тренування спалює приблизно 844 ккал / год, а всього за 20 хвилин швидких і інтенсивних стрибків зі скакалкою спалюється таку ж кількість калорій, як за годину занять аеробікою. Поліпшується кровообіг і підвищується тонус організму. Під час стрибків йде навантаження на «проблемні зони» – м’язи стегон і сідниць.

Катання на ковзанах або роликах

Людина вагою 70 кілограм за годину катання спалює приблизно 900 ккал. Ще катання на ковзанах добре тренує і розтягує м’язи, підвищує загальний рівень гнучкості тіла, покращує координацію рухів і навіть підвищує стійкість до респіраторних інфекцій. До того ж, катання на роликах – одне з найвеселіших видів спорту, тому що дозволяє поєднувати приємне з корисним: кататися і спілкуватися літнім вечором з друзями.

Скелелазіння